Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



DeSade ft. El Maroon - Kolik lidí musí zemřít?

Texty českých interpretov

30 Sep 2014, 12:07

Chcípneš jak hovno, prdel, piča, kunda, hahahaha, jdi do prdele, kreténe, no a co jako že ti to vadí? no a co jako? Zmrde, chcipni!

Kdyby zemřela Iveta Bartošová, to by pak bulvár už neměl o čem psát a šel by srát.
Kdyby zemřel Karel Gott, zjistili bysme že je to robot a že Vojta Dyk je ultra kokot.
Kdyby zemřel Ondřej Hejma, Soukup by žalem začal žrát jeho lejna, Ewa Farna - jeji chuť je stejná.
Kdyby zemřeli všichni finalisti všech superstar, žádná změna, nemohlo by se vůbec nic stát.
Kdyby zemřel Petr Janda, to by byla teprve kurevská sranda,
zabil by ho Dan žito Landa. Věc, za kterou bych mu poděkoval i když nejsem jeho fanda, do piče s televizí FANDA!
Teď vám to tady všem nandám, za zádama De Sada mám a mávám všem mladejm mámám, mávám pistolí před ksichtem všem Xindlům a Lounám, se neloudám, já si vás vychutnám.


Kolik lidí musí zemřít, aby nám zatraceným bylo líp, abysme mohli klidně žít?
Kolik lidí musí zemřít, abysme mohli zvítězit, svět parazitů porazit


Kdyby zemřela Helena Vondráčková, řval bych do jejího hrobu, že její hudba je sračková. (kundo)
Kdyby zemřela Ilona Csáková, nemusel by ji zabíjet Mariz ani já.
Kdyby tak konečně zemřel pedofil Honza Nedvěd, začal bych se smíchy válet oslavoval bych let tak devět.
Kdyby to s ním zatáh i jeho bratr Franta, to by byla snad ta nejlepší varianta - smrt dalšího buzeranta!
Chci vidět zemřít zmrdy jako Vašek a Eva,
chci vidět Ebenovi vyvrhnutý střeva.
Já na tom dělám, já na tom makám, dobrej skutek páchám, Ebena páčidlem flákám.
Kdyby zemřel Honza Kalousek nebo Ledeckej Janek, bylo by to lepší o kousek ale stejně plný chcanek.
Kdyby tak zemřelo celý popový publikum, aby už žádnej teplej čůrák s láskou v textech nebyl unikum.


Kolik lidí musí zemřít, aby nám zatraceným bylo líp, abysme mohli klidně žít?
Kolik lidí musí zemřít, abysme mohli zvítězit, svět parazitů porazit


Kdyby zemřel českej Slavík, ten na kterej si náš tupej národ navyk, kdy buzna skáče buzně na dick. Tak bych snad nebyl tolik na nervy, jako když zase vyhraje buzík, za kurvení umění, dík.
Kdyby to nebylo dost nahlas, hluchý ovce by naší hudbě zlomily vaz, co s tím děláte teď na nás?!
Kdyby zemřeli všichni agenti českejch pseudostars, sezřali by jsme všechen ten showbisnys naráz.

Českej Slavík Jaro Slávik, Langerová, Peter Nagy jedna sračka za druhou, jdu se zeblít.
Černocká, Zelenková všechny tyhle baby jagy byly rašple už za dob ABBY a měly by se zabít.
Českej showbiznys je wack, zmrdi maj šek za playback, za štěkem štěk,
nejde to slyšet a koleje jsou vyjetý.
Je to komunistický, zatuchlý a celý vyblitý, ale sázim že Slavík 2014 nebude , ne ne ne.
El Maroon, MW, DeSade, Sodoma Gomora


Kolik lidí musí zemřít, aby nám zatraceným bylo líp, abysme mohli klidně žít?
Kolik lidí musí zemřít, abysme mohli zvítězit svět parazitů porazit. (2x)
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

Späť na (CZ) české



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Chenny, Google [Bot], kubec224, pokus1, Seznam [Bot], wirer