Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Detox - Toto je luxus

Vaše nahrávky

19 Dec 2012, 20:26

Detoxxx vypočuj si a poved svoj názor.
Naposledy upravil anonymous dňa 19 Dec 2012, 21:11, celkovo upravené 1
Dôvod: video z youtube do youtube, nie do url
Obrázok užívateľa
savE
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
5
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2011

19 Dec 2012, 21:11

prehnane velke ego, text nic moc ani tema
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

19 Dec 2012, 21:14

Od teba som počul skladbu, ktorú si nahral do tej súťaže, ktorá už skončila. Tam si sa snažil meniť hlas, ale fakt to dopadlo veľmi zlé a dosť ma prekvapilo, na akom mieste si skončil. Ale teraz je tu niečo nové od teba :) Text je fakt slabý. Slabé rýmy. Aj ten refrén :) Ale pracuj na sebe :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

19 Dec 2012, 21:17

no počul som čo si dal do sutaze za katastrofu, škoda na tejto som sa nezasmial tak :D, čo už, aaaa nebuidem rozoberat toto dalej, je to proste hrozné, makaj na sebe trenuj flow, texty a nie hned toto-.... odomna asi všetko...
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

20 Dec 2012, 22:36

zabudni na to čo si doteraz robil, a skus s niečim uplne novym toto je cele zle O.o
Obrázok užívateľa
Espinho
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
231
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

21 Dec 2012, 15:00

Energy-ESaZ: Nemyslím si myslím že ho mám také akurát :)

AmígO : skry sa ty krysa :D rymi jak ja v roku 2008

tomasil635: áno uzávam že to bol katastrofický song ale hejterikov ako ty som ním aj tak pochoval ;) a prečo bol katastrofický a sračkový neviem či sa vobec oplatí vysvetľovať ?

ale spravil som ho len preto lebo ma kamoš namotal text bol spravený za jednu polnoc pozliepaný z utržkov ktore som mal v mobile :D ... celé zle ja viem ;) ... flow som menil iba tak z haluze lebo som to mal na háku aj ked to mne samému zle znelo ;)
a posledná vec nahrával som to zrejme z horučkou a pod vplivom kofeinu v den kedy som bol uplne rozbitý a fakt ma nebavilo nahravať...ani von som to nechcel davať ale parťak Ali ma presvedčil že aspon bude haluz ved doležité je zučastniť sa a nie vyhrať takže mier s vami ;) ..

Espinho: začiatkom roka 2010 som nahral prvy song...ten už naštastie ani nemám :D a song Detox - toto je luxus ... je z konca roku 2010 !! :) na to že som repoval NEaktivne prvy druhy krat v roku 2010 je to myslim peckový song a nehovorte mi že ste si nikdy v ziadnom svojom songu nepohonili ego ;)

Rok 2013 čakaj nové veci... budem sa snažiť čo najmenej nadávať :D Už dávno mi došlo že bez toho ma napadajú zmysluplnejšie texty ;)
Obrázok užívateľa
Detox777
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
69
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.10.2008

21 Dec 2012, 16:29

Ďakujem. Som rád, že si si všimol ten rým. Neviem, nečítal som tvoj text z r. 2008. Ty si dal tu svoju skladbu. Mojou úlohou je sa vyjadriť k tvojej skladbe a nerozoberať moju skladbu :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

21 Dec 2012, 17:00

seimei píše:Energy-ESaZ: Nemyslím si myslím že ho mám také akurát :)

AmígO : skry sa ty krysa :D rymi jak ja v roku 2008

tomasil635: áno uzávam že to bol katastrofický song ale hejterikov ako ty som ním aj tak pochoval ;) a prečo bol katastrofický a sračkový neviem či sa vobec oplatí vysvetľovať ?

ale spravil som ho len preto lebo ma kamoš namotal text bol spravený za jednu polnoc pozliepaný z utržkov ktore som mal v mobile :D ... celé zle ja viem ;) ... flow som menil iba tak z haluze lebo som to mal na háku aj ked to mne samému zle znelo ;)
a posledná vec nahrával som to zrejme z horučkou a pod vplivom kofeinu v den kedy som bol uplne rozbitý a fakt ma nebavilo nahravať...ani von som to nechcel davať ale parťak Ali ma presvedčil že aspon bude haluz ved doležité je zučastniť sa a nie vyhrať takže mier s vami ;) ..

Espinho: začiatkom roka 2010 som nahral prvy song...ten už naštastie ani nemám :D a song Detox - toto je luxus ... je z konca roku 2010 !! :) na to že som repoval NEaktivne prvy druhy krat v roku 2010 je to myslim peckový song a nehovorte mi že ste si nikdy v ziadnom svojom songu nepohonili ego ;)

Rok 2013 čakaj nové veci... budem sa snažiť čo najmenej nadávať :D Už dávno mi došlo že bez toho ma napadajú zmysluplnejšie texty ;)


Toto celé beriem ako trápne výhovorky :fuckyou: ani nejdem hodnotiť radšej lebo už vidím čo by si mi odpisoval .. len ďalšie výhovorky :D
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

21 Dec 2012, 17:05

:D :D :D och nie,,ja sa len smejem z tých komentov :D :D :D
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

21 Dec 2012, 20:08

seimei to nie je hait, vygúgli si čo je hait, a potom niečo hovor ;)
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

21 Dec 2012, 21:53

Espinho: začiatkom roka 2010 som nahral prvy song...ten už naštastie ani nemám a song Detox - toto je luxus ... je z konca roku 2010 !! :) na to že som repoval NEaktivne prvy druhy krat v roku 2010 je to myslim peckový song a nehovorte mi že ste si nikdy v ziadnom svojom songu nepohonili ego ;)


Ja som myslel celkovo aby si vymenil štyl prednesu, lebo toto ma od nakladu a luxusu kilometre daleko :) keby patrim k hejterom tak toto ma neodrovna, ale hejter nejsom, uvidime s čim prideš :) to že to je o pohonkani si ega mi je jedno ked na to človek ma a je to dobré nech si rapuje o tom jaky je king, ale ked na to nema tak mi taketo texty pridu uplne zbytočne :)
Obrázok užívateľa
Espinho
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
231
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

22 Dec 2012, 11:44

Divaj jak sa rozkomentovali :D chlapci ked som si vypočul vaše repy tak som plakal že takýto ma idu hodnotiť ?? čo im ledva rozumiem? :D :D mali by ste si niektorý zájsť sa svojou logopedičkou ajaj ;) amatéri dpč xD
Obrázok užívateľa
Detox777
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
69
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.10.2008

22 Dec 2012, 12:31

AdiOS KOkotos Negros Pitbulos ...Amigos A Paradoxos .a iní.Slabos Raperos´=Vám Kokotos Na NOS!!!DetoX Jebalos Vašos Mamkos Do Papulos !! hhe a vy Komentaros Popičos Songos Negativos?? Vašos Mamkos Nebue Nadčenos :D hehehe..A pritom Sami Mate 5 Videňos??a to za 10 Rokos..:D =..lebo Flow a Textos Maťos jak Homosexualos Buzerantos !!! a Hraťos Sa na Profikos ?? :D :D :D (pozdravoS Alinos)
Naposledy upravil palo.kali dňa 22 Dec 2012, 17:12, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
palo.kali
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.12.2012

22 Dec 2012, 13:46

Opäť sa budem opakovať DETOX, či ako sa voláš, že mojou/Našou úlohou je sa vyjadriť ku tvojej skladbe. Ty si založil tento príspevok, ty si dal tu svoju skladbu, prečo rozoberáš iných rapperov/textárov? Porucha klope na dvere? Nevieš jednoducho prijať názor. Toto je taký človek, ktorý v živote nič nedosiahne, lebo nevie prijať kritiku. Každý sa ti vyjadril, lebo chcel sa vyjadriť a ty namiesto toho, aby si bol rád, ešte útočíš. Hanba ti figúrka jedna, ktorá práve vypadáva z hry, ktorú nevie hrať ;)

Palo.Kali....Ty už máš zrejme tú poruchu dlhšie. Samozrejmé nikto z Nás za to nemôže. Život je dosť krutý, tu je dôkaz. Drž sa :P
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

22 Dec 2012, 13:46

seimei --- ty trapko, chceš komenty a názori, ale ked ti to zkrityzuje niekto tak už že je to HAIT, no tým čo treba ku logopedyčke aspon maju niečo na čo sa vyhovoriť že im slabšie rozumieť, ale tebe rozumieť hovno a nemáš žiadnu či ?, ako malé dieta ked ti niekto da negatývny koment/krityku nie HAIT už pindáš, ty si čo hluchý vypočuj si to to sa nedá počúvať, keby má tu komentovat iba ELITA tejto sekice tak ty na toto nedostaneš ani jeden koment trapko, nevieš priat krityku, takto nič nedosiahneš, aj keby si dobrý tak skutočný HATERI ta zožerú..., ser na RAP a venuj sa niečomu inému napr. baletu ... a končím, nejdem sa hádat z nejakým trapkom co je ešte povahopu a charakterom dieta...
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

22 Dec 2012, 13:58

"Divaj jak sa rozkomentovali :D chlapci ked som si vypočul vaše repy tak som plakal že takýto ma idu hodnotiť ?? čo im ledva rozumiem? :D :D mali by ste si niektorý zájsť sa svojou logopedičkou ajaj ;) amatéri dpč xD"

- aspon si teraz ukazal aky si primitiv a chudak , kazdy moze mat snad svoj nazor alebo nie? to ze nevies prijat kritiku je tvoja osobna vec, komentar ti moze dat aj ten co rapuje aj nerepuje, moze ti ho dat mladi a aj tvoj dedo :P :D
- aspon ze si sa neovladol a ukazal pravu tvar

palo.kali - dalsi inteligent, ktory zaroven chcel byt vtipny, skoda, ze ti to nevyslo

a kto ti da kritiku neznamena, ze je heiter, ale to je problem mnoho ludi, ze nechapu vyznam toho slova
- ak ta bavi rap pracuj na sebe, nikto ti v tom nebrani, nikto ani neni heiter - nikto ta neohovara, nema problem to kde kade zdielat a ohovarat ta, ani nic podobne :P
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

22 Dec 2012, 14:29

Nechápem, že naňho reagujete. Chlapec ma 4 lajky. Pár jeho kamarátom sa to páči, tak je namyslený jebko čo si myslí, že to týmto štýlom niekde dotiahne :) Nereagujte, nech si robí čo chce, ale nič tým nedosiahne :) O jedného zlého rapera menej, nič viac, nič menej ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

22 Dec 2012, 18:43

za prvé ja som to na toto fórum nepridal ak ste slepý ;)
a za druhé za dva roky starú skladbu hodnotíte ... a jediné deti ste tu vy jak kedysi povedal rytmus medzi sebou si fajčite kokoty ej kej ej hodnotite si špatne repy hovorite jak ste dobry... ale ked pride niekto kto ma toto v piči a povie si svoje jak to kedysi videl tak okamžite nemá flow atd ved vy ani neviete čo je flow technicky bola ta skladba dobre daná čo mi potvrdil aj DSPANDY .. a nehovorím že som najlepší a že sa chcem niekam dostať s repom ale keby chcem tak to isto dotiahne dalej jak deti čo tu maju tisictristo komentov a šušlu do dynamických majkov majte sa
Obrázok užívateľa
Detox777
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
69
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.10.2008

26 Dec 2012, 21:03

po piatich komentoch som odpadol...a co bolo najhorsie, ze som si ani nevsimol, ze mi v usiach hra ta s prepacenim KOKOCINA...
nabuduce sa sfot o zrkadlo s iPhonom ty vole...to co za sracky davas? prepac, ale nebudem sa s tebou bavit normalnym tonom, ked vidim, ze si kokot...chlapci tu davaju normalne nazory a ty tak...tie lajky na videi mas od mamky, tatka a ten posledny bol asi od teba sameho...sak sa pozri co davas, aj si to pocuval? asi nie, nahraval si s vatou v usiach! ze vyhovorky, ze si to poskladal z uryvkov...no to ma podrztee, na co potom nahravas taketo blbosti? daj nieco poriadne a nie vyhovarat sa...ked je to picovina, tak nemozu ostatni sudit tento track (ak totak mozem nazvat) podla toho, ze si si robil haluze...zobud sa prosim.
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

26 Dec 2012, 21:43

Nechcem byť negatívny ale nepomýlil si si žáner hudby ? Lebo toto je hróza ty si to dával mimo beat. To ako keby si to recitoval
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

Ďalší

Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], erikson97, Google [Bot], LTieM, whack