Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Diskusia

Battle rok 2015

18 Jún 2015, 18:47

Nob díky že si to dokončil :) zabudol si napísať že dokedy texty a dokedy hlasovanie :)
Obrázok užívateľa
pearll
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
251
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.03.2013

18 Jún 2015, 18:50

Mr.Weed to napísal v pokeci tu ako ste zvyknutí na 4ke,2 dni na texty a v nedeľu odmena :-) odo mňa.
A v Battle čo som dal máte Slová a témy.
Obrázok užívateľaNob

19 Jún 2015, 13:01

Ospravedlňujem sa, že zatiaľ pridávam len jeden text, som sa do toho pustil a druhý teraz nestíham tak to večer editnem, alebo zajtra ráno a pridám aj grafity.

A myslím, že som zatiaľ nastavil ladku dosť vysoko Pearll držím palce ;) pri Grafitoch to budeš mať jednoduchšie do toho sa nejak extra nevyznám :D
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

19 Jún 2015, 13:08

Písal som,že počkám Battlovke.
Ako som písal ten prvý text bol dosť vysoko a bolo by fajn urobiť na fóre Graffiti text hymnu aby sa táto súčasť na fóre stála neodeliteľnov.

Držím palce obom,za ich prácu,ale je suppa že máme tak výborných textarov na fóre čo nám môže každý závidieť.

Veľké PEACE
Obrázok užívateľaNob

19 Jún 2015, 16:55

Weed pre mňa sú grafitti úplne tabu tiež :D

EDIT: a texty dám zajtra alebo v nedeľu, dnes mám narodky.. takže chápeme sa ? :D
Obrázok užívateľa
pearll
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
251
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.03.2013

19 Jún 2015, 18:06

Pearll všetko najlepšie :-)
Obrázok užívateľa
Relis
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
50
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.07.2014

20 Jún 2015, 09:56

Dúfam,že texty dáte včas.A poprosil by som potom všetkých čo sa zúčastnili battlu aby zahlasovali v nedeľu.

Peace
Obrázok užívateľaNob

20 Jún 2015, 11:52

Tak ma mrzí že som to nestihol resp. zabudol pridať :/ ale aj tak vďaka za battle, bola to jeba :wink:
Obrázok užívateľa
Looney
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
449
Poďakovania:
2
Registrovaný:
16.04.2012

20 Jún 2015, 11:57

Ako som písal,tak ak by Paušal súhlasil tak by sa mohlo skúsiť o 3 miesto Battle,ale nedal vedieť takže bohužiaľ možno na budúce.Ale možno dá vedieť.A ešte raz poprosím všetkých čo sa zúčastnili battlu aby zahlasovali v nedeľu.

Peace
Obrázok užívateľaNob

20 Jún 2015, 12:19

No tak to by bolo možno fajn ale idem od piatku som už preč takže ani k netu nebudem mať prístup :) asi to neháme tak, a počkáme na další battle :)
Obrázok užívateľa
Looney
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
449
Poďakovania:
2
Registrovaný:
16.04.2012

20 Jún 2015, 12:26

Dufam, Pearll stihne pridat text, nechcem byt vo finale bez supera
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

21 Jún 2015, 01:43

nečakal som že bude taký pretlak v hlasovaní....
Obrázok užívateľa
pearll
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
251
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.03.2013

21 Jún 2015, 07:27

Takže poprosím zahlasovať všetkých battlistov čo sa zučasnili a ja zahlasujem večer a plus recenziu ktorú dám po ukončení hlasovania.
A Zajtra by som predstavil ako by sa mohli ďalšie Battle mohli bez problémov pokračovať na fóre.
Takže večer.

Peace
Obrázok užívateľaNob

21 Jún 2015, 17:10

Večer okolo cca 21:00-do 22:00 hod končím hlasovanie.Takže podporte svojích favoritov.
Plus človeka,ktorý bude battle nasledujúce Raprezentovať.
A ešte taký malý návrh počas battlov,taká mala novinka.

Peace
Obrázok užívateľaNob

21 Jún 2015, 17:36

si mohol nechať do zajtra... či? ::)
Obrázok užívateľa
pearll
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
251
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.03.2013

21 Jún 2015, 18:05

Zajtra max do 10tej.
Idem do práce a prídem až o 20tej domov takže a ku compu by som sa dostal cca o tej 22hej.
Ak budeš chcieť do zajtra tak napíšte čas o ktoréj sa to uzavrieť.

Peace
Obrázok užívateľaNob

21 Jún 2015, 18:07

akože v poho :) len tak hlasovali traja, čo mi príde veľmi biedne
Obrázok užívateľa
pearll
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
251
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.03.2013

21 Jún 2015, 19:55

Ja už som si zvikol na tiché spoločenstvo na fóre.Neviem čoho sa obavajú ostatný pozorovatelia za hlasovať.
Zajtra to uzavriem o tej 22hej keď budem mať kľud.

Takže by som uvítal aj keby zahlasovali všetci battlisti.

Peace
Obrázok užívateľaNob

22 Jún 2015, 09:36

chlapci mimo témy battlu, chcel by som napísať text o hiphop fore, respektíve spraviť menšie promo v tejto sekcii ak by to podpirili adminy tak aj na fb.. niečo na ten štýl že téma by bola jasná hiphop fórum a táto naša sekcia a mená na našej scéne, išiel by do toho niekto ? Pointa? Priviesť tu viac ľudí, keď tu bude zdravá konkurencia tak to opäť bude ako predtým :)
Obrázok užívateľa
pearll
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
251
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.03.2013

22 Jún 2015, 09:47

No dnešní Battle je už pomaly minulosťou,kde sa rozhodne medzi dvoma výbornými battlistami.
Najviac ma prekvapil Mr.Weed,nechodím sem tak často lebo sa viac starám hlavne o nezavislejšiu scénu vo svete.
Handlovský mcs veľmi je neskutočný chalán s veľkým rozhľadom a vie ponúknuť pre našu nezavislú Sk mcs scénu veľa tak ako aj Pearll je chalan byť silný súper pri každom kole.Preto si dávajte všetci veľký pozor!!!Zvolil som preto Graffiti lebo sa toto spojenie vytráca,a mrzí ma,že sa to nejako v tých trendoch berie o nič vzorec spojenie.
Preto nezabudájte na Hip Hop&Graffiti a B-Boys ,lebo bez toho by neexistovala táto živá sub-kultúra.
Vyrastal som keď sa Graffiti&B-Boys a Hip Hop u nás začal prebúdzať k životu,spomínam na ten deň čo dnes každý berie samozrejmosťou.

V budúcom Battle bude č.3/2015 nový pán ktorý,bude organizovať Battle mcs Pearll.
Hlavne ma mrzí,že pozorovatelia sa nezapajajú do hlasovania čo by robili väčšie dráma pri hlasovaní.

Premium Rank
Dostane každý nový víťaz battla a bude odobratí pri každom novom víťazovi Battlu.

Battle night:

Napadla ma myšlienka popri battloch robiť len nejaké freestyle battle textové party,kde by ste raz do týždňa si textovo zabávali,kde by každý dal svojú tému a 5 slov.To je len nápadka v hlave kde by ste mohli aj tých novačíkov trochu viac dostať do tejto Battle Game.

Čo by ma najviac potešilo:

Najväčšiu radosť by som mal keby Battlisti dostali šancu čo ľudia pridávajú beaty nejakú Boom Bap Compilation,ktorá by sa na fóre dala free stiahnuť.
A tým viac nakopnúť všetkých textarov na fóre ich začinajúce posuni do predu.

Na záver,si vážim každého čo sa snažia robiť Raprazent na fóre,no a čo by mi urobilo radosť,keby sa viac zapájalo vo všetkých sekciach zo strany pozorovateľov.

Peace
Nob
1995-2015
Obrázok užívateľaNob

PredchádzajúciĎalší

Späť na 2015



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron