Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Diss Battle

30 Apr 2014, 20:56

nebolo by možné založiť sekciu Diss Battle, čo by bolo niečo na spôsob HHF Text Battlu, lneže téma by bola vždy rovnaká a to zjebať súpera? :D mohol by som skúsiť ju spravovať, pretože budem mocť zároveň aj byť účastníkom, lebo téma nebude žiadna. tiež by bol jeden/dva dní nato, lebo si myslím že napísať zmysluplný text je almost impossible za dva dni. myslím si, že ľudia majú zájem, a tiež že účasť nebude ako na norm. text battloch. ak máte zájem tak to napíšte aj sem. čo nato admins? :-)
Obrázok užívateľa
okoartik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
345
Poďakovania:
11
Registrovaný:
16.10.2013
Bydlisko:
ja nevjem uš

30 Apr 2014, 21:25

Uhádol si nebolo by možné. :-)
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

30 Apr 2014, 21:27

A dôvodom je...? :-)
Obrázok užívateľa
okoartik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
345
Poďakovania:
11
Registrovaný:
16.10.2013
Bydlisko:
ja nevjem uš

30 Apr 2014, 21:33

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Tu máš dôvod. A pevne verím, že toto by si nechcel :-)
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

01 Máj 2014, 11:09

ja bi som to aj bral ale co už
Obrázok užívateľa
repas93
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
104
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2014

01 Máj 2014, 11:26

Podľa mňa by to bolo tiež v pohode :-) Ale ak inak nedáte..
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

01 Máj 2014, 12:02

Paušál to čo si dal ty je zlým príkladom zlej organizácie. Moje pravidlá by boli: bude napísané kto proti komu bude bojovať 1 kolo. Každý účastník bude musieť pridať text do dvoch dní. Náhodne sa vyberie kto bude dissovať prvý. Od zúčastnených bude v každej téme iba jeden príspevok, ak niekto dá viacej, má zákaz na 5 ďalších battlov a ak podobný shit spraví aj vtedy tak má permaban. Myslím si, že tieto pravidla budú slúžiť dobre :-)
battle by sa delil na seasons. Každá sezóna by mala 5 battlov, pričom ten, čo získal najviac bodov získa ocenenie Zlatý Kokot a s ním bude spravené interview. To znamená že za rok by mohli byť 2 sezóna, jebnuto rozdelené na Winter Season a Summer Season. Kebyže môžem spraviť hneď prvý battle v máji, tak by sme začali s Summer Season (máj, jún, júl, august, september). Ale rozumnejšie by bolo dať miesto Summer Season Pre-Season, kde by ste sa viacej zoznámili s pravidlami, a zároveň by sa otestovalo koľko ľudí má o to reálny záujem aj po nejakom čase.
Takže jediné, čo by som chcel je spravenie sekcie Diss Battle (maybe aj menšie promo, nech ľudia vidia), a o ostatné sa postarám sám.
Zatiaľ je 4 ľudí, čo dali najavo svoju ochotu :-) teraz je to na adminoch a ich rozhodnutí
Obrázok užívateľa
okoartik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
345
Poďakovania:
11
Registrovaný:
16.10.2013
Bydlisko:
ja nevjem uš

01 Máj 2014, 19:52

no mňa by len zaujímala jedna vec. myslíte, že by ste sa "nepozabíjali", keď sa tu kritika nevie zniesť ani teraz, keď sa napíšu názory na texty, ktoré nie sú po chuti autora?
Obrázok užívateľatucher

01 Máj 2014, 21:07

ja súhlasím tiež stýmto návrhom...bolo by to fajn...a kto nevie prijat kritiku to je jeho problem a ak
stym bude obtazovat ostatnych tak by som mu dal ban :P určite by to bolo možne zrealizovat... :-)
aj ludi by to viac bavilo....ovela viac zobrazeni by mali temy v dissbattli...lebo všetkých baví
ked si na seba ludia kydaju a je to aj zábava :D
a to tucher co si teraz napisal...moze to dat niekto do textu ked sa mu nieco nepaci
a ukaze sa kto je fakt dobry :D
Obrázok užívateľa
jozef pecho
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
530
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.12.2012
Bydlisko:
Zlaté Moravce

02 Máj 2014, 12:49

Tak ak chcete, spravte si na FB konverzáciu a tam si píšte dissy na seba. A kto má aspoň trošku rozumu myslím, že by sa do toho "dissovania" ani neprihlásil. :-)
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

02 Máj 2014, 13:55

človeka musíš poznať, aby si naňho mohol napísať diss, neviem si to celkom predstaviť, mnohý by sa najskôr pohádali, možno urazili a vyšla by s toho obrovská fraška, nezmysel robiť takto zamerané battle, podľa mňa.. ak by boli jasné stanovené hranice, čo sa smie a čo je tabu a ak by boli taký súťažiaci, ktorý by to brali s nadhľadom, možno by to fungovalo, ale bolo by to rozhodne zložitejšie ako klasické battle..
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013

02 Máj 2014, 17:40

nemalo to úroveň a nebude to mať ani teraz ale mohlo by to byť tak že to urobia ako video daju podmaz a zarepujú aspoň sa budeme mať na čom smiať
Obrázok užívateľa
tyrus
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
61
Poďakovania:
1
Registrovaný:
25.04.2013

03 Máj 2014, 13:10

musí človeka poznat ? to je podla mna blbost...to akože na battle-och sa všetci poznali...napr. na arte ?
však to je blbost...mnohi by sa urazili...a fraška...no a čo...to patrí k battlom...
a hadat sa mozu cez spravy abo dat to do textu.
a hranice jasne že by museli byt :-)
Obrázok užívateľa
jozef pecho
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
530
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.12.2012
Bydlisko:
Zlaté Moravce

03 Máj 2014, 13:35

no taký je môj názor, ale veď kľudne si to vyskúšajte, pre mňa za mňa, uvidíme ako to dopadne..
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013

03 Máj 2014, 13:58

Ak by som tu bol prvýkrát a nepoznal to tu, poviem, že je to celkom v pohode nápad a keďže to chcelo už viac ľudí, nech sa to vyskúša. okoartik celkom pekne vymyslel pravidlá a možno by to vyskúšalo aj viac ľudí ako normálne battle. No už pri normálnom battle sa vytvárajú nové nicky, nedodržiavajú sa pravidlá, pravidelne sa na to ľudia vykašlú a o tom, že sa vadia ako zmyslov zbavení, kvôli battlu na INTERNETE a nevedia prijať kritiku ani nerozprávam, keďže to neni iba v battle, ale aj vo vlastných textoch a songoch.

Ak sa toto battle spustí, a ak by sme chceli, aby fórum aj s diss battlom malo aspoň takú úroveň, akú má doteraz, pravidlá by mali byť podobné ako na normálnom battle a súhlasím aj s tým, čo napísal okoartik.
Každý účastník bude musieť pridať text do dvoch dní. Náhodne sa vyberie kto bude dissovať prvý. Od zúčastnených bude v každej téme iba jeden príspevok, ak niekto dá viacej, má zákaz na 5 ďalších battlov a ak podobný shit spraví aj vtedy tak má permaban.

So seasons je to teraz v tejto chvíli v postate jedno, ale prosím ťa to s tým zlatým kokotom si snáď nemyslel vážne a vymyslel by si niečo inteligentnejšie. sekcia sa určite nebude vytvárať hneď teraz, ani pri normálnom battle sa sekcia nevytvárala hneď. Mohlo by sa zatiaľ skúšobné diss battle vytvoriť v HHF.sk text battle, len by sa to pomenovalo napr. 1. diss battle 2014, alebo Season, to je zatiaľ jedno. Pokiaľ by to bola úplná hlúposť, tak by sa to jednoducho presunulo do archívu a rýchlo by sme na to zabudli.
Nechcem hľadať dôvody prečo by sa to nemalo spraviť, ja len dúfam, že to neskončí takto ako v roku 2008, keď tu bolo pokusov o diss niekoľko: pre-kokotka-co-si-otvara-hubu-t4677.html a tým pádom že si to pýta veľa ľudí, tak by sa to mohlo vyskúšať, aj keď môj názor na dissy neni moc dobrý, ale tu nejde o mňa a o môj názor, ale o ľudí a o fórum.
Obrázok užívateľatucher

03 Máj 2014, 20:21

tak to som zvedavý čo stoho bude a ako to dopadne :-)
Obrázok užívateľa
jozef pecho
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
530
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.12.2012
Bydlisko:
Zlaté Moravce

03 Máj 2014, 20:30

okej, tak dorobím pravidlá a potom to dám do HHF text battlu do 2014ky a díky Tucher :-)
Obrázok užívateľa
okoartik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
345
Poďakovania:
11
Registrovaný:
16.10.2013
Bydlisko:
ja nevjem uš


Späť na Archív 2015 ...



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], MATEJ888