Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Divad - Nehnevaj sa

Vaše nahrávky

15 Mar 2013, 18:36

Divad - Nehnevaj sa


Moja štvrtá skladba...
Prosím vaše názory, čo treba zmeniť a tak...
Obrázok užívateľa
Divad
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
134
Poďakovania:
1
Registrovaný:
08.10.2009

16 Mar 2013, 22:38

sekas jak robot...neviem kam sa plasis -.- ...bez flowu...rymy na picu, tam treba slovnu zasobu...ale iba jedna rada: pockaj s nahravkami lebo to je na picu (aj sam to uznas po case)
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

17 Mar 2013, 00:05

Súhlasím zo soyom máš ešte na čom makať.
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

17 Mar 2013, 18:09

Nevedeli by ste mi poradiť ako si zlepšiť ten flow? Text doladím, ale flow mám stále na nič...
Obrázok užívateľa
Divad
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
134
Poďakovania:
1
Registrovaný:
08.10.2009

17 Mar 2013, 18:44

Ako? Znie to veľmi jednoducho. Treba trénovať. Veľmi veľa trénovať. Skúšať rôzny prejav. Pohrať sa s prejavom. Fakt sa to nejako extra nedá vysvetliť. Potrebuje to čas. Nepríde to hneď. Nečakaj na začiatku veľmi vysoké výsledky. Musí ťa to baviť. Rob hudbu zo srdca. Fakt ti neviem nejako inač poradiť :) Držím palce :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

17 Mar 2013, 19:07

to pride casom...ako zacnes davat cisto pre seba, ako si budes opakovat texty...musis stale davat a nie hned prvu nahravku jebnes na net...takto to za hranice fora nedotiahnes
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

17 Mar 2013, 19:30

A na tom mojom prejave je čo zlé? Či komplet všetko? :D
Obrázok užívateľa
Divad
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
134
Poďakovania:
1
Registrovaný:
08.10.2009

18 Mar 2013, 17:58

sak si to vypocuj...co si kurva hluchy?
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

18 Mar 2013, 19:25

Sorry kámo, ale možno hej :D... Ja vážne neviem čo tam mám zlepšovať(tým nemyslím že je to dobré)... A neverím že sa to zlepší, keď budem stále nahrávať týmto štýlom, len si na to zvyknem a bude to vždy zlé... Ja tam vidím problém možno len že je to také ukričané, ale inak nič...
Obrázok užívateľa
Divad
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
134
Poďakovania:
1
Registrovaný:
08.10.2009

18 Mar 2013, 20:28

Si mladý chalan. Nemáš ani 18. Trvá to roky. Treba stále na sebe pracovať. Výsledok neuvidíš o mesiac. Výsledok príde nečakane. Treba si nechať poradiť od skúsenejších ľudí. Treba zobrať kritiku s úsmevom na tvári. Stále je čo zlepšovať.
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

18 Mar 2013, 20:36

Ja kritiku berem a som za ňu vďačný... Mne ide len o to, že neviem poriadne kde robím chybu... Inak mám 14...
Obrázok užívateľa
Divad
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
134
Poďakovania:
1
Registrovaný:
08.10.2009

18 Mar 2013, 20:46

Da sa na tom aj pracovat pomocou roznych cviceni a tym myslim rozoberat techniky jednotlivych raperov ale to je picovina lebo akurat okopirujes ich flow. Najlepsie je ked ti to pride samo a to docielis rapovanim a stale v hlave si pretvaraj jak by si to zarapoval. Ked budes pocuvat dusickovsky rap nikdy flow mat nebudes. 2pac and biggie for life

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Matematicky sa to da zapisat do vzorca do takzvaneho flow diagramu, na youtube su takto rozobrane niektore songy od eminema a inych ale neodporucam sa to podla toho ucit lebo kazdy beat je specificky... Skus najprv sa zamerat iba na melodiu do tej napasuj hlas a potom pridu bicie a do nich spravny tok slov... Ale to pride rokmi aj samo myslim... Neviem koho tu na fore by som zajebal ako dobry priklad ale je tu vela chalanov co pred dvoma rokmi boli slabi a dnes davaju celku pocuvatelne tracky von
Obrázok užívateľa
Anonym412
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
302
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.08.2010
Bydlisko:
Bratislava

18 Mar 2013, 23:36

ja vidim problem v tom, ze nevies co je sebakritika a hned davas na net prve co vypustis...to je blbost (podte do mna!)...si rapuj sam, zavrety v izbe, pred zrkadlom, vo vani, v hlave, cestou do obchodu... (samozrejme, ze nahlas len doma :D )...a zistis ked to bude dobre...inak ti niet pomoci...

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

+ pis do beatu...tam sa ti vytvori aj vlastny flow a budes nejaky mat, nie ako niektori co tu pisu bez toho a potom to aj tak vyzera...kludne si text skus vo viacerych beatoch (vystriedaj tempo, mozno podzaner ci naladu mozes skusit - tak aby ti pasovalo)...a skus sa vyhybat pisaniu textov do uz spravenych trackov...okopirujes flow a nezbavis sa toho tak lahko...musel by si potom stale skusat nove beaty...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

21 Mar 2013, 20:44

A ešte jedna vec, ak môžem poprosiť :D
Toto som dávnejšie pridal a na tento song mi nikto nič neodpísal... Odhliadnuc od zlého refrénu, nie je tam lepší flow?
divad-bolo-t82395.html
Obrázok užívateľa
Divad
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
134
Poďakovania:
1
Registrovaný:
08.10.2009


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], ja.monty, Seznam [Bot]