Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Dj Cauterize - hudba

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

28 Aug 2012, 12:53

Dj Cauterize
hudba

Hudba nas spája dokopy
rozveseluje nás ako kaleidoskopy
S ktorými sme sa hrali ako deti
A o pár rokou sme ich zahodili do smetí

Hudba ma mať zmysel
Je to najkrajšia vec akú kedy kto vymyslel
Bola a bude tu navždy
Ako tancovanie v daždi

Jazyk hudby poznáju všetci
Neprelozila ho ani vedci
No predsa mu kazdy rozumie
A hladí si ním podvedomie

Navždy ju budem ľúbiť
Svoju vernosť jej viem sľúbiť
Ja nemám rád pop ktorý ju kurvý
Pretože sú to len nafukane kurvy

Sú to len bábky satanove
schádzaju sa ked je mesiac v nove
A uctievaju temné sily
Caka ich vsak osud nemilý

Síce niesom dospelý
Ale občas som preveselý
Ked vidím ako stúpa kolektíve vedomie
Ale politici stale nemajú svedomie

Jebat na vládu
Radšej si dám čokoládu
Toto nieje rap o láske
To by som rapoval o nejakej červenovlaske

Zatiaľ nemám babu
Čakám na nejakú mimoriadnu
Bohužiaľ ja rapujem pravdu
Ale každý ma svoju vlastnu
Tak si jednu výber...
Obrázok užívateľa
maniak555
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.04.2012

28 Aug 2012, 17:04

hmmm ako čítam jeden s tvojich prvých textov však ? lebo nemá to dobru upravu rými občas detské otrepané vela je toho čo vytknuť musíš písať viac toho aby si bol v tom lepší :)
Obrázok užívateľa
horio
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
349
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2011

28 Aug 2012, 18:29

Tak, ako spomínal KOLEGA...Tvoj prvý text?...Máš ešte na čom takisto pracovať...Niektoré rýmy sú tam nasilu vhodené + niektoré rýmy sú celkom od veci....Dal si názov témy ,,HUDBA,,....ale niektoré riadky fakt nie sú o hudbe....Tento text nezanechal vo mne nič....Ale píš ĎALEJ...Ešte len začínaš..mal si vidieť môj celkom prvý text..úplne že NIČ...čiže časom takisto uvidíš ten pokrok v textoch... Držím palce..
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

28 Aug 2012, 21:41

Toto je môj druhý text áno ja viem ze to je občas úplne odveci možno aj celý text je odveci ale písal som ho o jednej v noci a písal som ho skor z nudy neviem prečo som ho sem vôbec dal môj prvý text je tu tiež volá sa moje ctene meno Dj Cauterize - smrť podľa mňa je ten prvý text celkom dobrý ale neviem... Musím na sebe pracovať , ja sa skôr sústreďujem na hudbu a ani to mi v poslednom čase nejde nevadí
Obrázok užívateľa
maniak555
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.04.2012

28 Aug 2012, 22:58

ale nejako treba začínať a začiatky su ťažké treba len v tom pokračovať a raz si môžeš splniť sny :)
Obrázok užívateľa
horio
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
349
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2011

29 Aug 2012, 00:23

Hej, každý raz začína, ale tvoj text mi príde až veľmi detský...ako nejaký KID RAPPER, ktorý sa snaží byť za každú cenu tvrdý...ale o tom nie je rap! ...k rýmom ako deti/smeti, navždy/daždi či zmysel/myslel sa radšej ani nebudem vyjadrovať (rozumie/povedomie - absolutne žiaden rým). Taktiež nechápem čo tam trepeš o satanovi, o čom je tá sloha...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

29 Aug 2012, 07:17

Práve ide o to, že musíš na sebe pracovať.....Nemôžeš tu dať skvelý text, keď máš za sebou len 2. napísané dokončené texty...Podľa mňa také dačo nedokázal nikto....PRACUJ PRACUJ...Ako vidím...slovnú zásobu máš lepšiu, ako niektorý začínajúci a dávaj POZOR !!! že aké slovíčko dáš do toho textu...Nehádž tam také slová, ktoré tam vôbec nepatria.....Alebo tie slová spracuj inak, aby to malo dajaký význam + Daj do toho dačo detailnejšie....Dačo začneš rozoberať, ale už sa k tomu nevrátiš v texte, lebo ideš na dačo iné...Najprv dokončí to, čo si začal a potom choď ĎALEJ....
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

29 Aug 2012, 09:09

Ok diky za pomoc ludia fakt si to vážim
Obrázok užívateľa
maniak555
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.04.2012

29 Aug 2012, 11:17

Ak budeš dačo potrebovať, kľudne sa ozvi..Veľmi rád pomôžem, ak samozrejmé budem môcť....Vieš, niekto z HHF je v kontakte s dakým iným....ale MY takisto sme takto začínali a dávali Nám rady ty ľudia, ktorý tu už teraz nechodia tak často, ale boli skúsenejší, než MY...ale zase prešiel čas a teraz ja chcem pomáhať tak, ako mne pomáhali...Rady atď :P
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron