Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



DJ Kappa - Dena-veľakrát

Texty slovenských interpretov

01 Apr 2011, 17:37

Počúvaj...aha...Dj Kappa mixtape hra sa začína...

Veľa krát už na tomto svete videl som obete, nepoprete, že ich potrebujete, že život žiť neviete bez nich, veľa krát videl som ľudí chudobných plačúcich, ale aj bohatých a márnivých, dobrých meniacich sa na zlých, no len málo tých zlých meniacich sa na dobrých. Nechamtiví kvôli drobným, veľa krát videl som ľudí schopných, ochotných spraviť hocičo, v závislosti od nich veľa krát videl som rozpadať sa kamarátstva kvôli porušeniam bratodarstva, malo pravdy, veľa klamstva,vre, de hlavnú úlohu hrajú pe-nia-ze.

REFRÉN 2x
Veľa krát mal som aj nemal som, veľa krát riskoval som, veľa krát utratil som ich, veľa krát, platil som za...veľa krát, zarobil som minul som ich, videl som ich zmeniť život veľa ľuďom.

Už jak som dospieval, snažil som sa zarobiť aby som nemal holú riť, ja nechcem v robote sa narobiť, predávalo sa hocičo, hocikomu kupovať, predávať, čórovať a zarobiť aj pár korún. Každý predal trávu aj keď smrdelo to kriminálom, pri zisku minimalnom a risku maximalnom, povinil som opustil šecko čo som mal rodinu, frajerku aj kamarátov to šecko som bokom dal. Bol som sám, v cudzom meste plnom cudzích tvárí aby som bol král a ne kar, veľa krát som sa zapredal, veľa krát som mal na mále, možno do dnes platil by som za to penále, veľa krát...

REFRÉN 2x
Veľa krát mal som aj nemal som, veľa krát riskoval som, veľa krát utratil som ich, veľa krát, platil som za...veľa krát, zarobil som minul som ich, videl som ich zmeniť život veľa ľuďom.

Dnes je šecko inak, veľa z nás už dospelo, veľa krát z nás každý, že ide do tuhého postrehov, zrazu potrebujeme platiť účty, benzín, žrádlo, nájom a love idú do pi*e rýchlejším pádom...a keď nemáš zadné vrátka, tatka bohatého takého, od ktorého dostávaš šecko nové sa, potom zarábajú ťažko a zapadáš do systému takého, nevyspytatelného a chorého, veľa krát, ľudí potom chytá nervozita no a nervozita obrovita von sa pýta, ko*ot, veľa krát, potom kriminál sa je*eš šade, veľa krát, potom veľa ľudí vyťahuje zbrane...

REFRÉN 2x
Veľa krát mal som aj nemal som, veľa krát riskoval som, veľa krát utratil som ich, veľa krát, platil som za...veľa krát, zarobil som minul som ich, videl som ich zmeniť život veľa ľuďom.

"Hra sa začína, počúvaj ho, počúvaj ho jaký je, počúvaj ho, DNA, produkcia Gebo, 2007...
Obrázok užívateľa
KASER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
689
Poďakovania:
1
Registrovaný:
14.01.2011
Bydlisko:
851

Späť na (SK) slovenské



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], how.high