Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Dobie

Všetky vaše diela sem

16 Jún 2012, 09:38

Caute,celkom by ma potesila nejaka kritika a nazory :joint:
Zatial iba skecujem, lebo vzdy ked som isla na stenu (tak 2-3x) tak som s tym nebola spokojna :-?

Adrenaline geometry presentádo: toothfairy´s gonna bankrupt.
Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

[img]
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 3616_n.jpg[/img]

Obrázok

Obrázok


Obrázok
Obrázok užívateľa
domie
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.07.2008

17 Jún 2012, 00:04

nevyfarbuj iba skečuj a skečuja trapny štyl pisma na stene si nemal ani čo robit
Obrázok užívateľa
Travovysemelier
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
38
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.06.2012

18 Jún 2012, 14:18

Očividne sa ti páči CAWAII a jeho štýl, tak sa jeb naňho a skečuj...ceruzka, guma a 500ks papierov.
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

20 Jún 2012, 17:06

Kedze slovo CAWAII a DOBIE maju asi jedno spolocne pismeno,tak mi ukaz co som odneho mohla asi tak okopirovat... :wink:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Obrázok
Obrázok užívateľa
domie
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.07.2008

20 Jún 2012, 19:38

Ja sa nehádam, ale v niektorých máš jeho štýl.
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

21 Jún 2012, 16:01

lebo cawaii robi striktne iba CAWAII, ani nahodou nema kopy stien s vecami ako rado, kawaii...
Obrázok užívateľaCOREsix

22 Jún 2012, 08:56

štýl ala NAZE
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

23 Jún 2012, 10:45

Hlavne to skus robit jednoduche a nejak trochu kus sumerne najlepsie co na to je su tie macky :D a aj tie som uz niekde videl
Obrázok užívateľa
SkaZOO
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
2828
Poďakovania:
41
Registrovaný:
03.11.2010
Bydlisko:
Praha

24 Jún 2012, 18:37

Ugrofin je dobrej typ co? Neboj, taky ho uznávám. :oops: Měj svojí hlavu pro pána boha a taky koukám jaká si rozená angličtinářka. :lol: Mimochodem mi je celkem líto, jak toto forum upadá. :cry: Nevšiml jsem si, že si holka, ale to nic nemění na mým názoru.. . :wink:
Obrázok užívateľa
tužka guma
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
14
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.10.2011

26 Jún 2012, 13:09

Obrázok


Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
domie
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.07.2008

26 Jún 2012, 14:56

ty si asi myslis ake to je cele super, grass(to fakt? uz si zazila policajnu kontrolu?), hubicky(videla si vobec niekedy lysne? asi nie), 4:20 (aww jea, hav oridžinl... amerika je tvoja domovina ze), how high (...), andrenaline geometry? ... tvary, ani za boha si nemozem spomenut kde som ich uz videl, ale ani za tu picu si nespomeniem. ಠ_ಠ ani tie pojebane macky niesu z tvojej hlavy, len do pici kto to zasa daval, jaj moja hlava prepita... vyfarbujes jak moj kocur, aj linky mas take iste ako on, ale moj kocur ma lepsi tag
Obrázok užívateľaCOREsix

26 Jún 2012, 20:38

"vy ste mne nepotěšila, ani jáá vas nepotěším"
G-čko ťahá do BING-a .. a nevrav že nie
a tie mačičky tiež si neviem spomenúť kto to robil. ale z jej hlavy to nieje ..
takže začni vymyšľať niečo nové .. toy
ináč povedané in ingliž - mejk sam jorself
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

27 Jún 2012, 17:04

COREsix píše:ty si asi myslis ake to je cele super, grass(to fakt? uz si zazila policajnu kontrolu?), hubicky(videla si vobec niekedy lysne? asi nie), 4:20 (aww jea, hav oridžinl... amerika je tvoja domovina ze), how high (...), andrenaline geometry? ... tvary, ani za boha si nemozem spomenut kde som ich uz videl, ale ani za tu picu si nespomeniem. ಠ_ಠ ani tie pojebane macky niesu z tvojej hlavy, len do pici kto to zasa daval, jaj moja hlava prepita... vyfarbujes jak moj kocur, aj linky mas take iste ako on, ale moj kocur ma lepsi tag



hej zazila,videla..naco riesis co je popisane okolo a ci hulim?
adrenaline geometry je moja metafora,ktora asi neznamena to co si mymslis :D a nakladaj mi za to, ze viem po anglicky...

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
domie
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.07.2008

27 Jún 2012, 19:28

lebo dokial viem graffiti nema co robit s drogami, a potom ze preco sme za fetakov. dokial viem zijeme na slovensku a tu sa hovori po slovensky, adrenaline geometry ma len zaraza v dvoch veciach one-man-crew? a je to kurva originalne, asi ako RMS, COOR, radsej si si mohla dat heavy flow period... ale budis do pici, aspon ze sa zlepsujes :D
ps: volali z ruska, vraj nevies co je prizvuk...
Obrázok užívateľaCOREsix

27 Jún 2012, 19:52

vsetky drogy su fet..ano :D
adrenaline geometry-cas geometrie kto nevie nevie a ten kto vie vie(tragikomix),to uz neriesme nie je to ziadna kru len je to tam napisane...a poslednym dvom riadkom tvojho prispevku vobec nerozumiem..nepoznam ich

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Nejake dalsie veci ktore som okopirovala od koho som mohla

Obrázok

Obrázok este sa prosim vyjadrujte k jazykom,honim si nad tym doma svoju fiktivnu cicinu
Obrázok užívateľa
domie
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.07.2008

27 Jún 2012, 21:24

Nejaké ďalšie 2 veci, ktoré sú horšie než ostatné...a vieš prečo? lebo na nich vidieť že tam neni ništ skopírované...urob jeden pokus, nedaj sem ništ pol roka a toho pol roka sa venuj ceruzke, gume a papierom, možno zistíš, že to bude mať význam :shock:
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

28 Jún 2012, 06:36

ty si taka pica az to neni mozne, vysvetli 70 rocnej babake ze grass neni droga. tak to si asi potom nepochopila tkx, ale budis, radsej si vypocuj tczy... rustina je tvoj kamarat, prizvuk v rustine je taka sranda ktora meni o na a- молоко sa vyslovuje ako malakó, яблоко ako jáblaka, preto sa vyslovujes ako d-a-b-i-e, btw ш (š) ti asi vela nehovori... a teraz volal bisar ze chce B naspat :D a este vravel ze to co nasleduje vedla vyzera viac ako ct. a kocur ma tu otravuje ze chce battle, pac mas vacsie ego ako je zzdrave
Obrázok užívateľaCOREsix

28 Jún 2012, 16:00

tak teda o pol roka..da sa tema vymazat?
Obrázok užívateľa
domie
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.07.2008

28 Jún 2012, 20:37

Téma sa dá vymazať ale zbytočne ju budem vymazovať, zamknem ju a potom ked budeš cítiť nejaký posun tak mi iba napíš a ja ti ju odomknem ..

prozatím LOCK
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa


Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]