Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Don Dennis - Došiel som

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

02 Mar 2013, 12:43

Caute pišem texty cca 1 mesiac .. tento text robim pre take trosky z mojho mesta .. takže dufam že chapete .. radiy a kritiku rad prijmem dakujem vopred za všetky nazory a komenty .

text neni ešte dokončeny ...


bo bo bola to potreba urobiť ,
take kokoty ako vy potopiť ,
žebrakov , špiny nieakam zahodiť
tak sleduj moje vyjebane ego ,
do huby si neber moje meno ,
pripadaš mi jak z lesa jebo ,
nemaš nič len piko sfetovane ,
si umna chudačisko dojebane ,
od paty až po hlavu zajebane ,
ejek zdravi ta don denis ,
hejty si nechaj oliž mi penis ,
som parchant , možem vam nasrat ,
dam vam šach šach mat ,
nechem byt ako ty ani ako vy ,
robim si svoje , nezaujimaju ma kokoty ,
chcem len swag , money , bitch ,
v studiu zatvoreny nerobiť nič ,
nahrat hit , vas rozdrtit ,
palit weed , možem jebat tvoj shit ,
idem si za svojim snom ,
studio je mojim domovom ,
jebem vas aj vaše hovna ,
daj si pozor pada bomba ,




Ref2x
došiel som ukazať kvalitu ,
jak priamo sa dava do beatu ,
do klipu , mam ta na dicku ,
ty fetaku , napisal nahral ,
zajebal prave som vas dojebal .
Obrázok užívateľa
DonnDennis
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
1
Registrovaný:
02.03.2013

02 Mar 2013, 17:30

Aj ja som nazaciatku pisal taketo picoviny chapem ta repujem skoro rok a krityka ma posunula vpred skus si najist beat a napisat nieco umeleckejsie q hlavne si udaj temu lebo bez temi to je onicom pisat …citaj texty pocuvaj hudbu kus sa inspiruj lebo talent na originalitu tu nevidim a napis nieco umeleckejsie....

A rada :D daj si zalezat na prvych 6 riadkoch lebo ludia to prestanu hned citat a pocuvat ak to nema pointu

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Aj ja som nazaciatku pisal taketo picoviny chapem ta repujem skoro rok a krityka ma posunula vpred skus si najist beat a napisat nieco umeleckejsie q hlavne si udaj temu lebo bez temi to je onicom pisat …citaj texty pocuvaj hudbu kus sa inspiruj lebo talent na originalitu tu nevidim a napis nieco umeleckejsie....

A rada :D daj si zalezat na prvych 6 riadkoch lebo ludia to prestanu hned citat a pocuvat ak to nema pointu
Obrázok užívateľa
Sinorko300
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
1
Registrovaný:
24.04.2012

03 Mar 2013, 13:06

Kámo keď po mesiaci písania napíšeš takýto egotrip ma napadne len jedno .. nemáš o čom písať ! .. Vyber si poriadnu tému a ukáž nám źe to nie je pravda ..
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

03 Mar 2013, 14:54

Ty by si nepotopil ani papierovú ľodku :D mne to pripadá jak tvorba gravemakkera neni si on ?
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

03 Mar 2013, 17:06

Veľmi nudný text. Nemá žiadnu myšlienku, stále to isté. Tváriš sa, akoby si niečo dosiahol, pritom ťa vôbec nepoznám. Puberta je bola a stále bude :-)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

09 Mar 2013, 20:20

Takto, máš tam nejaké tie rýmy to uznávam, ale aj diss musí byť zábavný. Toto bol diss na úrovni jak keď.. nie nebol to diss na žiadnej úrovni radšej. Nemá to žiadny význam žiadnu pointu, je to čisto len pár riadkov a rýmov ale inak nič, skús najprv niečo zmysluplnejšie spraviť. To ťa posunie vpred :-) hodnotím 1/10
Obrázok užívateľa
Hecky
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
531
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.01.2011
Bydlisko:
Myjava

10 Mar 2013, 18:11

dakujem teraz tu dlhšiu dobu nebudem davať nič pokial sa nezlepši .. dakujem za rady chlpaci .. je to dis proste napisal som to na ludi ktorych neznašam .. viem že to nema uroven ale tak začinam a snažim sa a makam
Obrázok užívateľa
DonnDennis
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
1
Registrovaný:
02.03.2013

10 Mar 2013, 19:24

Neviem nechcem byť zlý ja som tiež v repe len pár mesiacov ale toto by som asi nevipoťil :)
Obrázok užívateľa
Streety_ONE
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Turčianske Teplice

13 Mar 2013, 22:29

Tákže chápem že rimi na takéto temy idú rýchlo, ale netreba to siliť ;). Nerapuj na takéto témy lebo toto nezaujíma nikoho... Píš račej o niečom takom akoby si písal citáty ale iným štýlom... Dúfam že si ma pochopil :)..Mier
Obrázok užívateľa
drc
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
142
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.11.2012

14 Mar 2013, 08:50

sa mi zastavuje mozog pri niektorych komentoch -.-

"ale toto by som asi nevipoťil"
skoro kazdy takto zacinal (podla mna kazdy)...a to je fajn po rokoch vidiet progres...ale kedze ty si tak nezacinal, ty si stale najskor na jednom bode (najskor na vrchole)...tak tu nerob neviem koho zo seba prosim ta...

a ze si v repe par mesiacov? povedz mi, co znamena byt v repe? aj ja tuzim o tom byt v repe (lol)
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

17 Mar 2013, 14:39

Pre mna strasne kratke riadky, zlepsi si slovnu zasobu, citaj knihy. Viac ti nepomozem, uz bolo vsetko povedane (napisane)
Obrázok užívateľa
jozef pecho
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
530
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.12.2012
Bydlisko:
Zlaté Moravce


Späť na Vlastné texty



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]