Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Druhá strana - Rádio pi*a

Texty slovenských interpretov

01 Apr 2011, 17:47

Rádio Pi*a
Je*lé Melódie
Rádio Pi*a
Je*lé Melódie
Rádio Pi*a

Dobrý deň, milí poslucháči. Chcem vás pozdraviť v našom Rádiu Pi*a.
Ja som Grázel Goliáš, vedľa mňa je .
Dobrý večer.
Zdrav.
Damián Boss
A chcem vám povedať, že máme tu našeho jedného hosťa, ktorý prišiel z diaľky, ktorý zakúpil CD Druhej Strany, albumu nového Duo sa volá.
A došiel sem medzi nás, chceme sa ho opýtať a privítame ho tu šeci
Pár otázok sa ho chceme opýtať.
A chceme sa ho pár otázok opýtať. Než ste priniesol ten album Druhej Strany k vám. A chceme sa opýtať, že aké to malo dôsledky, čo sa vám stalo v okolí alebo, že čo sa udialo priamo vám?
Dostal som tri infarkty, manželka porážku, môjho syna zavreli, druhého mi postrelili
A ďalšia otázka je, že, že kam utiekli ostatní cool raperi z vášho okolia (kam) alebo čo sa s nimi stalo (kam išli)?
Do Nemecka, do Francúzska, do Belgicka, na Ukrajinu, do Ruska, do Poľska. Tieto, ktoré sú vo vzdialenosti tak približne do 1500-2000 km tak sa s nima kontaktujem.

Rádio Pi*a
To najlepšie
00,00 FM

Pripomína vám to niečo?
Máme ďalšieho hosťa, exkluzívne na rozhovore v Rádiu Pi*a.
A máme 11:34, 3. augusta 2007 a tým hosťom je... (Chandler z Priateľov, Chandler z Priateľov, Chandler z Priateľov, Chandler z Priateľov)
Máme na neho prvú otázku. Ste vy piker, feťák vyje*aný?
Nech mi dajú všeci už pokoj s týmto. Čo som komu spravil. Čo? Nič sa nikomu nestalo iba mne. Tak ešte dodupať treba? Pošliepať? Hej?
Ale no, no, no. My vás nechceme šliapať. My sa chceme opýtať, že jak to bolo. My vás chceme spovedať, ako sa to stalo? Vy ste boli na feťáckom byte so svojím feťáckym kamarádom?
Chcel, aby som bol ticho. Je to smiešne, ale je to tak.
Policajti si myslia, že tam ste robili bignes s P-éčkom (s P-éčkom)
Ale o nijakom obchode sme nehovorili.
A je tu ďalší hosť, ktorý sa ukrýval v pozadí, ale zistil, že aj on chce niečo k tomu povedať. Takže, mám na vás otázku. Bral váš priateľ drogy? Ale vážne. A bolo u vás niečo podozrivé, doma, než ste žili v byte alebo v dome či kde? Bolo niečo podozrivé?
To ja nevjem, že či ich bral. Ja som to na ňom nevidela. Nič doma proste nebolo také, čo by som ja nevedela, že čo to je. Takže. Je možné, že to predo mnou schovával, ale schovával to potom veľmi dobre.
A predával dotyčný deťom piko? P-éčko predával? Robil to?
To, že to predával, to si neviem predstaviť, ale. Neviem, vážne neviem.

Je*lé Melódie.
Rádio Pi*a (Pi*a)
Obrázok užívateľa
KASER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
689
Poďakovania:
1
Registrovaný:
14.01.2011
Bydlisko:
851

Späť na (SK) slovenské



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]