Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Drvivá menšina - Tvrdá hra

Texty slovenských interpretov

01 Apr 2011, 18:17

Vždy som bol zvyknutý tvrdo hrať, konkurenciu je_ať a napredovať. Doteraz to bolo všetko ľahké nahrať vec stačilo, aby sa ľudom páčilo to. Boli sme sami a tým pádom najlepší, no teraz je tu veľa skupín, každý chce byť najväčší. Ľuďom nestačí počúvať už o ulici, jak vtedy chcú počuť jak sú všetci páni kok_tkovia gangsteri kvantita stúpa a kvalita klesá každý trepe sa no vyhrávajú len esá veľa skupín rapuje lepšie producenti majú zvuk tým uzatvára sa kruh a v hre je veľký ruch nestačí sa mi spoliehať a ťažiť z môjho mena chcem byť najlepší tvrdo makať to znamená byť o krok vpred či je to flou alebo šou nerapovať pi_oviny len aby som bol za vodou.

Refrén2x: Toto je tvrdá hra, tvrdá hra má svoje pravidlá, má svoje pravidlá nehráš podľa nich, nehráš podľa nich ideš dole jak deravé plavidlá.

Je to tvrdé ale nejak tak to bude nemyslíš že nijak inak jak je nebude konkurent rastie jako grc slov mi v hube mam sa na pozore nejsom v kľude kedysi monopol teraz je to ponovom už aj mongol v štýle popovom je ti v petách s motývom s oporou s podporou necháš ho ísť po dobrom a ostávaš pod oknom predo mnou s monoklom. Preto nespi nesni kry sa buď pestrý nebi sa na pozíciu vpred predri máš šancu chceš s ňou lebo tu sa druhá nedáva a tak od konkurencie klusaj sa nezahľaď drž si nadhľad ponad idúcich čo za každú cenu chcú to mať bez chrbta je asi zámer všetkému sa poddať všetko ponúknuté zobrať čo k tomu dodať.

Refrén2x: Toto je tvrdá hra, tvrdá hra má svoje pravidlá, má svoje pravidlá nehráš podľa nich, nehráš podľa nich ideš dole jak deravé plavidlá.

Boli raz jedni králi nekorunovaní sami ale zvolení vami žiadni šašovia čo vďaka divadlu sú známi chlapci z ľudu s rovnakými problémami s nami svojou úprimnosťou si rešpekt bez problémov získali konkurencie sa nebáli no márne ju hľadali stali sa tu legendami aj keď nie sú len dženteri navždy zostanú súčasťou ceny tomu môžeš veriť tomu ver. Ďakujem bohu že sme nakopli aj ostatných a Slovensko má už konečne raperov kvalitných a vďaka tomu producentov nových stabilných dídžejov vychytaných šikovných fanúšikov čoraz viac náročných faniniek viac povoľných sponzorov viac prístupných možností viac dostupných proste viacej plusov tých konkurencia je tu na to aby nestrácali dych a to je dobré veď takto to má byť.

Refrén2x: Toto je tvrdá hra, tvrdá hra má svoje pravidlá, má svoje pravidlá nehráš podľa nich, nehráš podľa nich ideš dole jak deravé plavidlá.
Obrázok užívateľa
KASER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
689
Poďakovania:
1
Registrovaný:
14.01.2011
Bydlisko:
851

Späť na (SK) slovenské



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, NOrcoML, Seznam [Bot]