Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Ektor & DJ Wich - Tetris (29/10/2012)

02 Nov 2012, 08:24

Tak sem si užil novou placku pana Wiche a Ektora :D:D Wiche nebudu komentovat, přeci jenom nějakej respekt mít musí :D :D co se týče Ektora sem rád že mi v 16-ti stopách opět 16x řekl jak je top a jak nám všem dá na potkání hlavičku :D:D co se týče hostů? Wladimír? pokud v textu neopakuje každý druhý slovo 3x tak ztrácí rytmus, Hugovi by měl někdo říct, že stokrát omleté hlášky a fráze už nám nemusí říkat znovu akorát v novém beatu, Láva to mele jak kávemlejnek na vesnický Jednotě, v textu použije dva rýmy, zato milion anglických výrazů aby člověk poslouchal jeho texty s překladačem a furt tě poučuje :D:D: Supa poslední dobou taky solí to stejný....takže z výběru hostů mi tu zůstal jen Strapo, kterej zabil jak pán a je vidět, že každej feat. bere jako věc na své CD a položí se do toho na max.!! v deseti stupňovém hodnocení dávám 5 bodů (z toho 3,5 tvoří beaty wiche a 1 feat strapa), sečteno podtrženo....tohle má bejt naše první liga? děkuji asi začnu poslouchat punk :D :D :D
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

02 Nov 2012, 11:23

Od Ektora som vždy očakával TOPSTVÍ a dočkal som sa znovu čo sa týka príspevkov čo tu vidím tak by som sa vyjadril za seba že Wichove hudby 10/10 pri niektorých mi naskakujú až zimomriavky.Veľmi cením to že spravili klipy na 3 songy ešte pred vydaním albumu a + k tomu ešte promo video. Ektor znovu dokázal kto je na CZ scéne šéf a kto to tam vedie dopredu. Sledujem reakcie aj našich slovenských beatmakerov a raperov a všetci zdieľajú Ektorove veci pretože vedia že je to viac než TOP. Premňa najlepšie albumy roka 2012 1.Univerzálny hráč 2.Tetris 3.Špinavý poet to sú top 3 albumy ešte čakám na Separov album no silno pochybujem že prekoná Tonov alebo Ektorov ale uvidíme. Len pre info Austy Strapo by nešiel do featu s niekym o kom si neni istý že je top sám som sa zo Strapom osobne rozprával a on sám hovoril že je TOP na cz/sk scéne.Čo sa týka toho že Supa rapuje o tom istom skús si prosím ťa vypočuť Delikov XXXTape konkrétne song 2 mikrofóny jedno MPC ;) možno Ti osvieži pamäť Supov rap a teš sa na jeho sólo ktoré víde čoskoro, a teda k tomu že rapuje o tom istom Ektor už na albume Topství vedel prečo si ho tam zavolá Supa je totižto na songy o ženských najlepší MC aký kedy bol každý jeden song je TOP viď príklad ladová princezná,dřív možná...No nič skrátim to :D Ektor jednoznačne nesklamal a premňa album 10/10 či po hudobnej stránke alebo rapovej.
Obrázok užívateľa
ghetto2323
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
214
Poďakovania:
4
Registrovaný:
16.06.2011

02 Nov 2012, 11:57

A pre mňa takých 6,5 až 7.. Viac menej súhlasím s Austym, na druhej strane, aj takýto rap treba a myslím, že som dostal to čo som čakal, nič viac, nič menej. A určite nie je ani zďaleka TOP na českej scéne, minimálne pre mňa.. :)
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

02 Nov 2012, 12:59

ghetto2323: 100 jídel má 100 chutí. Za mě CD, který se furt smrká po vebu promem půl roku očekávané, zní pro mě tak, že po neděli už si na něj asi nevzpomenu, mám tejdně v uších cca 40 alb a neškatulkuju se na jeden podžánr..vzal sem to konkrétně na toto album a tohle mi z toho vyšlo....o tom že Ektor má svoje "kvality" se nemůže nikdo přít, ale to co je na výsluní není vždy to nejvíc TOP a to nejlepší....pamatuj! pod svícnem je vždy největší tma :afro:
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

02 Nov 2012, 14:09

Mňa bohužiaľ trošku sklamal. 6 trackov sa mi možno páči, ale napr. Wladimir skazil jeden track, ďalší track skazil Hugo... Možno si to musím viackrát vypočuť, ale zatiaľ som na vážkach či to je fakt dobrý album.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

02 Nov 2012, 18:45

Súhlasím s festerom, hugo toxx mi ten track nenormálne skazil. Neviem, možno by bol lepší album bez hostí ;)
Obrázok užívateľa
patrs
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
146
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.02.2012

02 Nov 2012, 21:25

Deska taková normální dostal sem přesně to sem čekal teda až na jeden neuvěřitelnej track kterej je pro mě rozhodně to nejlepší co česká scéna dokáže nabídnout a to je jednoznačně feat s Vladimírem. Vladimír je snad jedinej MC s absolutnim nadhledem, co žije přesně to co chce a to jak dává? Mě ta jeho atmo tracku hrozně baví. Dává nehorázně dobře. Nikdo nedává tak jako on je naprosto originální a to mě na tom fakt baví. A že to pro některý z vás je zkaženej track? Mno je to váš názor ;) a já s nim nesouhlasim
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

03 Nov 2012, 09:45

Mna to sklamalo.... myslel som si, ze to bude lepsie. Beaty su super, ale textovo a lyricky stale o tom istom. Ale kks fakt stale. Pride mi to tak hrozne egoisticke.
Obrázok užívateľa
filipemce
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
26
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.06.2008

15 Jan 2013, 19:52

Austy je to pravda každmu chutí niečo iné napríklad keď vyšiel Majk Spirit Nový človek priznám sa bol som na krste v Babylone užil som si to naplno a bol premňa neskutočne TOP ale potom som zistil že ma to už nebaví lebo to neni ten rap čo som počúval jak malé decko ešte kedysi dávno za čias KF DS DM a Ektor mi ponúka presne to čo potrebujem od albumu Airon Mejdan až po Tetris už len to na ňom cením že konečne dáva rozhovori a ide do povedomia ľudí lebo si uvedomte živí sa rapom a pritom ani neni tak propagovaný ako značka Rytmus alebo El Nino vďaka hlavne Mafiarecords takže premňa Ektor a Máňa jednoznačne TOP dvojica a čo sa týka hostí som neskutočne spokojný pretože je to premňa také TOPSTVÍ vol2 kedže Supa a Strapo aj Hugo tam boli Huga síce moc nemusím extra lebo opakovať kripl fucking life a jedu jako bauch je docela nuda ale na hosťovačke s Ektorom som to prehltol.
Obrázok užívateľa
ghetto2323
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
214
Poďakovania:
4
Registrovaný:
16.06.2011

18 Jan 2013, 16:02

Dneska začíná natáčení klipu k tracku "Jednou to budem mít".
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína

10 Feb 2014, 04:46

TOP album čo som v čechách kedy počul. Ektor naložil flow hlavne a potvrdil že je najlepší český raper. Wich skvelé hudby,takisto potvrdil že je najlepší producent v československu.

Hodnoteni albumu:

Flow- 10/10
Beaty- 10/10
Texty- 9/10
Témy- 8/10

Celkovo hodnotím na 9,5/10 :-)

TOP skladba:

Stop (feat.Vladimir 518).
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

Predchádzajúci

Späť na Archív 2015 ...



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], MARARA