Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



eNeZet - Anjelz

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

29 Máj 2012, 23:04

Moja šestnástka, ktorá pôjde možno po nejakých menších úpravach do nového featu

Mysľou späť v čase,a ja v mojej pamäti
Vidím obrazy ľudí z ktorých sú dnes anjeli
Ich dych sa rozplynul a sviece života dohoreli
Roztiahli krídla a do nového raja odleteli

Vidím brata na dvore, tam hrá sa s ním chlapec
Teraz stojí pri hrobe, pokladá kvety a slzy plače
Posledný pohľad naňho ako leží v rakve
Sa mu neustále vynára v jeho smutnej hlave

Niekoľko rokov neskôr a vidím samého seba
Stáť nad jamou do ktorej sa ukladá stará žena
Ktorá rozdávala radosť okoliu, baby prečo teba?
Neopúšťaj nás neodchádzaj od nás do neba !

Mnohí ďalší ešte len odídu, som s tím zmierení
Raz budeme aj my anjelmi no teraz sme na zemi
A kladieme blízkym zosnulým na hrob gerbery
S motlidbou že nejsú v pekle navždy väznený
Naposledy upravil eNeZet dňa 30 Máj 2012, 20:10, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

30 Máj 2012, 06:08

Veľmi pekný text... a Veľmi som sa nad ním zamyslel..nad tými riadkami, ktoré si vytvoril... Fakt neviem, či je to hanba, ale nech je... keď som čítal text...skoro trochu som si aj zaplakal... lebo viem, aký je to zlý pocit stratiť dajakého človeka :(... Ja mám môjho dedka najradšej....fakt najradšej... a som rád, že ešte sa cíti zatiaľ skvelé... Nechcem, aby ma opustil, lebo ja to potom nezvládnem... Musím sa na to pripraviť, aj keď to je veľmi ťažké.. Ale sorry, že tu rozprávam o sebe... mal by som hodnotiť text... Tak ešte raz pekný text...som zvedavý na ten feat.... Nech sa ti darí brat môj ;)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

30 Máj 2012, 13:23

ja mam taketo typy textov rad :D takže pre mňa je to super :) a aj rymy su super :D
Obrázok užívateľa
SkvosT
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1191
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2011

30 Máj 2012, 15:15

tak isto ako aj Tokaeh som pred časom prišiel o krstnú mamu a aj z toho dôvodu som sa pustil do textu s názvom pieseň pre zosnulých mojich pretože poznám ten pocit keď ťa opustí milovaná osoba s ktorou si čo to prežil ale dosť bolo o mne prejdem k textu enezet bratku zapísal si skvelé rýmy na papier a preto ti tu skladám poklonu a padám na kolená pred tvojim talentom a som rád že čítam tvoje texty pretože text čo text od teba je fakt pecka s pozdravom Mižu a nech sa ti ten feat vydarí a dúfam že to čo skoro budem počuť ak to budeš nahrávať lebo je to úplne text s emóciami na ktoré sa už dnes zabúda držím palce a nech sa ti DARÍ!!!!!!!!!
Obrázok užívateľa
michaltr
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
106
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.03.2012

30 Máj 2012, 16:52

oplatilo sa mi to čítať :) a je to veľmi ale veľmi parádny text, vychádzajú z neho emócie a presne tvoje pocity,, a je to fakt hrozné stratiť blízkeho, takže ta chválim za tento text brate :) dobrá práca! :)
Obrázok užívateľa
Looney
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
449
Poďakovania:
2
Registrovaný:
16.04.2012

30 Máj 2012, 20:16

Dakujem kazdemu jednemu za tieto mile ohlasy, necakal som taketo vyjadrenia. Kazdy raz prejde tym obdobim kedy strati svojho blizkeho, aj ked to nikomu nezelam ale vsetci vieme ze to pride, tak to prezivajte s chladnou hlavou a stojte pevne na nohach. Zakial mozte, uzivajte kaydu volnu chvilu so svojimi milovanimy blizkymi :)..Michaltr, predomnou na kolena padat nemusis, kazdy ma svoj talent ktory bud uz nasiel alebo ho este len najde,ale cením si to. A na kolena padaj iba pred panom ked mu budes dakovat za tie krasne prezite chvile co si prezil... :):) a nahravka bude a dokonca sa bude nahravat konecne do beatu nie stiahnuteho z netu ale vytvoreny kamosom. Dokopy budeme az traja na mikrofone a kazdy kvalitka, takze je naco sa tesit, aspon ja osobne si tuto spolupracu velmi cenim a tesim sa na to vsetko :)..som sa konecne rozbehol a zacinam postupne pisat texty a zhanat beaty na mixtape ktory chystam :) drzte sa !
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

31 Máj 2012, 14:48

to padanie na kolená bolo myslené obrazne ja na kolená nepadám nikdy aj keď nevládzem takže tak ale to nevadí ak si tomu nepochopil pretože som skladal poklonu pred tvojou prácou bratku a dúfam že mixtape bude čo najskvor lebo už nemám čo počúvať
Obrázok užívateľa
michaltr
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
106
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.03.2012

31 Máj 2012, 15:01

jans eze som pochopil..dakujem :)..no budem sa snazit chcel by som na jesen, tak ale to zalezi podla toho ako to vsetko bude mat spad a ci bude tolko casu,,uvidime ci to stihnem, ale chcel by som :)
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

31 Máj 2012, 21:02

šak jasné že je to aj o tom že ako budeš na to s časom
Obrázok užívateľa
michaltr
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
106
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.03.2012

01 Jún 2012, 07:58

Super texty a rými a aj mňa to celkom dojalo nieže som išiel plakať ale zamyslel som sa nad tým.
Pre mňa super :cry: :gangsta:
Obrázok užívateľa
lump
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
17
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.04.2012

01 Jún 2012, 08:02

kvalitka, dobry text :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

04 Jún 2012, 08:25

Dakujem chlopy za nazory :)
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

07 Jún 2012, 11:22

Takže kámo, prečítal som si to a ako ukážka je to výborný text, naozaj je dobrý dokonči to niekedy :) malo to všetko čo tá téma má obsahovať zatiaľ proste výborné 10/10 :) aj ja mám dedka ktorý tu stále je a naozaj nechcem aby odišiel a rovnako aj babku ale to je tu zbytočné písať.... takže chválim fakt dobrý text
Obrázok užívateľa
Hecky
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
531
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.01.2011
Bydlisko:
Myjava

09 Jún 2012, 10:20

Dakujem, no ono je t iba sestnaska to featu, mozno k tomu nieco dpisem a dal by som to na mixtape, ale este uvidim. A hej, urcite nikto by nechcel aby mu odisli jeho blizky :/..
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

09 Jún 2012, 11:10

je to sila ... .:) text písany od srdca ;) dostal ma
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

09 Jún 2012, 17:02

no super text ....šetko v najlepšej kvalite :D blázen prečo si takéto dobré texty nepísal aj do battlov ? :P
Obrázok užívateľa
skool
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
400
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.03.2011
Bydlisko:
NITRA

10 Jún 2012, 09:35

Diky chalani :) Skool, battle som bral ako take odreagovanie od vsetkeho, napísal som na šupu text a viac som Ho neupravoval :D ale vždy do featu sa snazim dať najviac .. :)
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot], Tominator