Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



eNeZet feat. Jack Magic & Wicked (prod. Dezert) - Sme to my

Vaše nahrávky

20 Sep 2012, 11:41

caute,,takze dohodol som sa s kamosmi, a toto sme nahrali spolu, taka medzinarodna skladbička :D

text, rap: eNeZet, Wicked, Jack Magic
hudba: Dezert
mix a master: Wicked

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

20 Sep 2012, 12:55

Keď počujem kolotočárske beaty od toho zlodeja, tak mi je zle sorry. Inak nie je to zlé, ale viac sa mi páčil ten track predtým. Mal si tam taký temnejší hlas, pre mňa zaujimavejší, aj sa mi viac páčila flow.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

20 Sep 2012, 18:09

..tak repovat sa da do hocijakeho beatu, a som rad ze mi niekto poskytol hudbu-neodmietnem nikoho, pokial by sa mi ten beat nezdal vazne mimo :) jop, tu mam normalny hlas-nahraval som to este asi pred 3 tyzdnami. Aj ja osobne mam rad temnejsi hlas, ale stale skusam rozne formy podania :P dík za vyjadrenie :)
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

20 Sep 2012, 20:08

Obrázok užívateľa
Jack Magic
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
87
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.07.2012

22 Sep 2012, 10:20

no ja som to už počul a páči sa mi to :D ..., hehe vsetci 3 ste dobre dali :D ..., a kus sa zastanem dezerta: fester stále myslíš ze dezert stále kradne beaty ..., mozno to je mynulost, ale pozeraj sa co je teraz nie co bolo pred Boh vie kedy ...., teraz uz nekradne beaty verím mu ..., každy spravy nejaku chybu .... ani ty niesi dokonali bez chyb minulosti :))
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

22 Sep 2012, 10:37

Až tak dávno to nebolo :) A nikde som nepísal, že teraz kradne beaty... iba, že je zlodej, lebo niekedy kradol a robi kolotočarinu, ktorá sa mi nepáči. Ale vy ste všetci štastný lebo vám dáva beaty zadarmo ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

22 Sep 2012, 13:09

len sa tu prosím zasa nehadajte na 30 komentarov ako pri amigovi :D
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

22 Sep 2012, 15:04

Aspoň som mal čo čítať v mojom príspevku a to ma posúva ĎALEJ :D :D :D
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

22 Sep 2012, 16:29

Tááákže :D ...eNeZet ,,mna si teda prekvapil :D ...dal si suprovo :D ..proste paráda,,text,,flow,,kvalita nahravky :D ..všetko :D ...ten tuším Nemec :) ,,tiež dal celkom fajn :) refren plynul pekne s beatom :D ..a ten tretí :D ..ten jeho hlas :D ..neviem prečo,,ale pripadá mi,,ako keby to bol Zverina ..aleboo niekto podobný ..tiež dal perfektne :D ..Dezert :) ako obvykle dobrý beat :) ,,aa Fester ..trošku sa aj ja zastanem Dezerta ..noo nieje to tak dávno ,,je to už skoro rok a pol že? :) ,,Teraz je už fakt iný,robí kvalitné beaty ..a nieje žiadný zlodej ..hehe :) beaty dáva zadarmo ,,to je teda fakt ,,už viackrát som mu hovoril aby ich predával ,,ale on robí hudbu zo srdca ,,tak načo predávať?
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

22 Sep 2012, 18:21

Je to rok ;) Rok a pol ani nerapujem ;) Inak kvalitne beaty vyzerajú inak (enezet už len toto som chcel dodať :) )
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

28 Sep 2012, 21:56

ako, poznám dezerta sme kamosi, a teraz ho neobhajim kvoli zaujatosti, mne sa jeho beaty pracia vlemi bez toho ci su zadarmo alebo za peniaze ..., mne sa tie beaty velmi pácia ..., a nie som jedniný kto to tvrdí ..., tak az tak zle nemozu byt ...
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

30 Sep 2012, 11:52

Faith díky, som rád ze sa ti to pacilo :) hehe, hoši nehadajme sa, kazdy si ideme svojim smerom :):)
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]