Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



eNeZet - Siedmy Hriech ft. MalýGačko

Vaše nahrávky

01 Dec 2012, 17:35

čaute..tak po dlhšej dobe tu nahadzujem nejakú novú štúdiovú vec. čeknite to.

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

01 Dec 2012, 17:52

Konečne si bol v štúdiu a konečne sa my to lepšie počúvalo. Takže. Budem k Vám úprimný. Som sa zasmial na téme :D...ale vieš, dali ste to tak vážne, takúto tému ste mohli dať celkom ujebane :D...určite vieš, ako to myslím....Ale vidím tam pokroky...a to je dôležité :)....Držím palce aj naďalej ;)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

01 Dec 2012, 18:07

serus enezet, dobre to je, jedeno z top veci odtial podla mna :P
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

01 Dec 2012, 19:00

Uf Refren velmi zle podany jak by povedal Pali bolo to falošné jak sviňa, text je divne napísany a podanie neviem nepaci sa mi to moc podla mna keby si si to pocuval tak 20 krat a siel by si to dat znovu tak to das o 100% lepsie ^^
Obrázok užívateľa
Espinho
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
231
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

01 Dec 2012, 19:04

Zhodnotím to kompletne. Beat mi úplne nereže, ja mám radšej samplovačky a podobne, ale zase naopak mi nereže uši čo je pozitívne. Kvalita je super, cítiť štúdio. Téma sa mi veľmi nepáči, tak isto ako sa mi nepáči text. Nie je celkovo zlý, ale proste mi niektoré veci vadia. Enezet flow sa mi páči takisto ako aj hlas, občas v takomto pomalom tempe vidieť viac ak netrafíš beat a občas som mal taký malý pocit, ale hneď si to napravil. Sloha okej, ale nejak ten refrén mi nesedí. Celkovo sa mi to páči, ale maličké chyby tam vidím (ktoré robí každý tu ešte) a myslím, že si mal na študio zvoliť inú tému, ale to už je tvoja vec do ktorej ti ja nezasahujem iba sa vyjadrujem :)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

01 Dec 2012, 19:19

nazdar..som rad za vase nazory, ze ste to vypoculi a takto zhodnotilo kazdy vlastnym pohladom :)Amígo, praveze som to moc tak zabavn podavat nechcel, chcel som to takto nejak skusit ako to je :) Energy, som rád ze ta to pobavilo :P ,Espinho, viem ze ten refren je falosny, nie je cisty ale tak mal som v hlave predstavu takym stylom ho dat_chcel som to proste skusit,,dakujem za nazor :) Fester takisto takato tema nepatri ku mojim oblubenym ale uz dlhsie som mal toto pripravene tak som sa rozhodol nahrat to, a neboj, spolu s touto som nahral aj dalsie 2 skladby ktore casom pridam..takisto pojdem do studia este buduci tyzden, teraz som nasiel studio v mojej lokalite a prijemne sa tam nahrava, som spokojny takze castejsie tma budem chodit..casom sem nahodím aj dalsie skladby snad vam niektora z nich "sadne" lepsie do ucha ako tato :) cením si vase vyjadrenia
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

01 Dec 2012, 19:39

vravim ked si ju natrenujes lepsie tak aj ten refren das lepsie :) ale som zvedavy na ine teda
Obrázok užívateľa
Espinho
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
231
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

01 Dec 2012, 20:15

tak na teba som takuto temu necaka :D , ale no refrén sa mi vobec nepáci sorry uplne falošné fuj sorry :/ ale slohy no tak rap vydno ze studio ;) a jedna z top tvojich veci ako uz bolo spomenute niekde visie som zazrel, ale refrén je zly srry :/
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

01 Dec 2012, 20:42

Som zvedavý na tie ostatné skladby. Tvoja tvorba ma stále zaujímala. Čím skôr ich daj na HHF :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

01 Dec 2012, 21:13

Tak,ako vravia aj chlapci predo mnou,,téma mohla byť aj lepšia :) ale cítiť "konečne" lepšiu kvalitu zo štúdia,ktorej som sa konečne od teba dočkal :) dal si to celkom fajn :) Ani refren mi nerobí problém :) ...Gáčko dal tiež celkom v pohode :) celkovo je to v pohode :) beat som počul už dávnejšie ..som zvedavý na dalšie tracky :)
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

03 Dec 2012, 09:51

Dakujem za názory a hlane vypočutie :) a už čoskoro tu pridám nové skladby, dúfam že sa Vám bude viac páčiť :) cením si vaše názore, tešte sa na nové veci :)
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

05 Dec 2012, 15:07

Na čo šepkaš do beatu (musel som nastražiť ucho aby som ti rozumel...)? alebo to je možno tvoj normálny hlas, štýl...netuším, každopádne ma to nijak nenadchlo...téma nič moc teda, určite by sa to dalo spracovať aj lepšie, pripadáš mi ako nejaký nadržaný úchyl :D (prepáč ak som sa ťa dotkol) ...a beat sa celkom hodí k takej téme keď si si ju už vybral...ako som povedal, nepoznam tvoju tvorbu, ale mohol by si sa venovať iným textom, o svete, realite, pravde...

(a niekde mi zneješ trochu sekavo, dávaj si na to pozor, doplň radšej text aby si nemusel čakať za beatom, viď cca 50. sekunda...)
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

15 Dec 2012, 12:51

:D soy, dík za nazor. no toto nie je moj styl ale mal som chut to nahrat, proste chcel som skusit :) inak si idem radsej ine temy, casom nahodim, tak uvidis :) a pohode, nijak si sa ma nedotkol, chapem ta, ked ma nepoznas a pocujes odomna takuto vec :D ale dakujem , cenim si tvoj nazor a onedlho dam nejake nove skladby uz inej temy, nie taketo
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

10 Jan 2013, 09:36

:D díky kamo :) jasne ten refren je taky vselijaky, ale casom to chcem vylepsit
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]