Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



EP - Ďakujem :)

Neviete si s niečím poradiť?

31 Aug 2012, 17:23

Buénos Diás Muchacho :)

Chcem si dačo zistiť, ale ešte stále to neviem....,,Čo je to EP album?,,........Ako ja som si dačo našiel na Google, ale predsa je to iné, keď my to dakto vysvetlí stručnejšie a lepšie...Chcem vedieť presne, že čo musí obsahovať (Čítal som, že približne 7track-ov)...aké dlhé majú byť track-y.....ĎALEJ...proste všetko, čo viete.... :)....Za každú odpoveď som vďačný :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

31 Aug 2012, 17:28

EP
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

LP
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
Stoky111
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4087
Poďakovania:
11
Registrovaný:
10.05.2008
Bydlisko:
Bratislava

01 Sep 2012, 14:08

Ďakujem veľmi pekné, práve toto isté som čítal aj ja o EP :)....Už teraz o ňom viec dačo viac, keď my to skúsenejší ľudia lepšie vysvetlili :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

01 Sep 2012, 17:18

Pokial viem tak na EP sa často používajú sťahované beaty ( podmazy ) čiže nemusíš ich kupovať. Opravte ma ak sa mýlím ;)
Obrázok užívateľa
patrs
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
146
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.02.2012

01 Sep 2012, 19:49

Tak ja ťa teda rýchlo opravím, ešte môže byť neskoro :D.... na EP sa práveže nemôžu sťahovať beat-y, ale musí ti ich dakto produkovať :)....čiže tak... Opravte ma, ak sa mýlim :D
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

02 Sep 2012, 15:38

Ja som stále bral EP ako projekt kde poskladáš pár trackov čo si nahral, ale nevýjde ti to na album ako sa píše na wikipedii, ale ak viem beaty nesmieš resp. nemal by si mať "ukradnuté".. To už je skôr mixtape. Ale ak to nepredávaš, tak podľa mňa to je jedno či beaty budu stiahnuté, to sa asi nikto nedozvie ak niesi nejak známi ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné


Späť na Pomoc



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Seznam [Bot]