Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



...................:::::::ESARone©::::::::..................

Všetky vaše diela sem

24 Máj 2011, 17:39

Trošku by som si dovolil nesúhlasiť s dominickom. To, že sa ti ESARov štýl nepáči je v pohode ja to neriešim, ale chcel by som sa trošku opýtať, že čo si predstavuješ ako tvary ? Píšeš, źe su obyčajné základné tvary trochu pokryvené a pridané nejaké čiarky, ale o tom sú graffiti ;) Písmená resp. tvary sa stále vyvíjajú z tých základných tlačených. Jedine žeby si vymyslel vlastne písmo tak by to mohlo byť originálne. Každý writer robí zo základu. Podľa mňa táto narážka bola trošku nezmyselná.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

24 Máj 2011, 20:24

dominicko píše:nazor na nove skeče.... fuha... ak si s kežmarku... tak tam je tiez jedna crew fmks co je aj na artattacku ( dufam ze nerobi mreklamu) a ta sa mi radne paci..tak newiem ci su tam aj weci od teba lebo tam chlapci zabili... a toto tieto skeče ktore si tu dal.. :/ newiem... ako niekomu sa tvoj štýl može páčiť.. farby su pekne feeliny a tak a ohlaodm štýlu.. tvoj štyl sa mi moc nepáči... su to iba obycajne základne tvary trochu pokryvené a pridane nejake čiarky.. taktoto vidim ja.. to je moj názor.. takže ja by som byt tebou zapracoval na tvaroch a neprdúskal sa s feelinmy vyplnami atd.... peace :)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

nazor na nove skeče.... fuha... ak si s kežmarku... tak tam je tiez jedna crew fmks co je aj na artattacku ( dufam ze nerobi mreklamu) a ta sa mi radne paci..tak newiem ci su tam aj weci od teba lebo tam chlapci zabili... a toto tieto skeče ktore si tu dal.. :/ newiem... ako niekomu sa tvoj štýl može páčiť.. farby su pekne feeliny a tak a ohlaodm štýlu.. tvoj štyl sa mi moc nepáči... su to iba obycajne základne tvary trochu pokryvené a pridane nejake čiarky.. taktoto vidim ja.. to je moj názor.. takže ja by som byt tebou zapracoval na tvaroch a neprdúskal sa s feelinmy vyplnami atd.... peace :)



Aby som ta upresnil....v FMKS crew sme 4...ESAR,EMSIK,NAUS,SEA2......na art attack boli poslane len veci od NAUSa...
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

24 Máj 2011, 21:56

dominicko píše:nazor na nove skeče.... fuha... ak si s kežmarku... tak tam je tiez jedna crew fmks co je aj na artattacku ( dufam ze nerobi mreklamu) a ta sa mi radne paci..tak newiem ci su tam aj weci od teba lebo tam chlapci zabili... a toto tieto skeče ktore si tu dal.. :/ newiem... ako niekomu sa tvoj štýl može páčiť.. farby su pekne feeliny a tak a ohlaodm štýlu.. tvoj štyl sa mi moc nepáči... su to iba obycajne základne tvary trochu pokryvené a pridane nejake čiarky.. taktoto vidim ja.. to je moj názor.. takže ja by som byt tebou zapracoval na tvaroch a neprdúskal sa s feelinmy vyplnami atd.... peace :)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

nazor na nove skeče.... fuha... ak si s kežmarku... tak tam je tiez jedna crew fmks co je aj na artattacku ( dufam ze nerobi mreklamu) a ta sa mi radne paci..tak newiem ci su tam aj weci od teba lebo tam chlapci zabili... a toto tieto skeče ktore si tu dal.. :/ newiem... ako niekomu sa tvoj štýl može páčiť.. farby su pekne feeliny a tak a ohlaodm štýlu.. tvoj štyl sa mi moc nepáči... su to iba obycajne základne tvary trochu pokryvené a pridane nejake čiarky.. taktoto vidim ja.. to je moj názor.. takže ja by som byt tebou zapracoval na tvaroch a neprdúskal sa s feelinmy vyplnami atd.... peace :)



Najprv si nieco zisti zbitocne tu pises diktat. Ja uz som prestal skecovat musim si dat pauzu aby som objavil njake insie tvary.
Obrázok užívateľa
ESARone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
195
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2010

25 Máj 2011, 19:48

newiem co si mam pisat ked ja o graffs co to viem :)... fester - pozri si nemecky styl... daj si do youtube alebo google alebo uz newiem kde mena dare does mad c.. alebo cele crew love letters... to su tvary!.. :D a ked sito porovnas s tymto.. toto je uplne toyerske.. keby som si zavolal kamaratov writerov... co uz maju nejake tie steny... tak by powedali ze toto je bullshit.. aby ste si nemysleli ze su to tiez nejaky 13 rocny toy ako ja.. maju 20 a skečuju a robia graffs od 12.... takže to je moj názor na esarovu tovrbu :)
Obrázok užívateľa
dominicko
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
387
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.02.2009

25 Máj 2011, 20:41

ked si to tak zhrnieme všetko do kopy, dá sa povedať že každý z writtaz bude robiť veci podľa seba a podľa svojej chuti
dominicko možno má zčasti pravdu - že nie su tam tvary /take ake by si asi každy predstavoval/
- aj mne to príde že je to stále to isté dookola
tiež som toy je to moj názor
ale každý názor ma niečo doseba.. bud ta posunie hore alebo ta zjebe na dno aby si začal odznova, na nových tvaroch
myslím že v tomto prípade bude potrebná ta druhá možnosť .
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

09 Jún 2011, 14:10

po dlhsej dobe
Obrázok
Obrázok užívateľa
ESARone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
195
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2010

09 Jún 2011, 16:26

nepaci sa mi to :(
Obrázok užívateľa
=MASIV=
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
28
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.02.2011

09 Jún 2011, 20:24

MASIV co konkretne napis aby som to nabuduce neurobil aj ja potebujem radit
Obrázok užívateľa
ESARone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
195
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2010

09 Jún 2011, 20:40

Kreslíš veľmi pekne ale tie tvary sa mi moc nepáčia tie staršie sú dobré ale už sa to stále opakuje a nejak to stráca na kvalite skús dávať aj iné tvary :)
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

14 Jún 2011, 23:02

K poslednému: Je to super, to 3D aj všetko okolo. Ale práve len to okolo je tam taká pecka, tie tvarý písmen uhh, ozaj čoraz viac sa na ne pozerám bez nadšenia...
Obrázok užívateľa
2tti-frutti
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1305
Poďakovania:
5
Registrovaný:
24.01.2008
Bydlisko:
.:BB:.::.:ZoO:.

16 Jún 2011, 21:25

ABY SOM SA ESTE VIAC STRAPNIL TAK SEM DAVAM TOTO
Obrázok
Obrázok užívateľa
ESARone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
195
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2010

16 Jún 2011, 21:37

ESARone píše:ABY SOM SA ESTE VIAC STRAPNIL TAK SEM DAVAM TOTO
Obrázok

aspon nesom sam co sa tu strapnuje :D
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

16 Jún 2011, 22:12

:D
Obrázok užívateľa
ESARone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
195
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2010

08 Júl 2011, 18:06

DNS ft. ESAR
Obrázok]
Obrázok užívateľa
ESARone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
195
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2010

08 Júl 2011, 19:09

vyzera to popici :yahoo: az nato A a N zelenou tam nesedi ale celkovo goodjob
Obrázok užívateľa
-Dobe-
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
321
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.02.2009
Bydlisko:
BA

08 Júl 2011, 21:53

Neviem kto je DNS ale pripadá mi to tak že to ESAR robil niekto iný a to DNS si robil ty
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

09 Júl 2011, 09:29

Pozrite si do riti čo je napísané nad obrázkom DNS ft. ESAR
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

14 Júl 2011, 00:33

Obrázok
Obrázok užívateľa
ESARone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
195
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2010

14 Júl 2011, 09:34

nice a ten cerveny je do? :D ten zeleny je hulk a henten?

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

sry nevsimol som si odrezane rohy :D hellboy :D
Obrázok užívateľa
-Dobe-
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
321
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.02.2009
Bydlisko:
BA

14 Júl 2011, 10:28

Obrázok užívateľa
ESARone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
195
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2010

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]