Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Extrém - V Noci Sa Píše História (Amatérsky klip) (2011)

Vaše nahrávky

19 Jún 2011, 18:23

V hlavných úlohách Extrém a muchy :hh: :hh: Ale fakt, tie muchy si tam nevšímajte :lol:

Obrázok užívateľa
John_Cena
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2010
Bydlisko:
Turč.Teplice

19 Jún 2011, 19:15

Ta mimika tváre ti asi najlepšie nevyšla :) No nevadí ale páči sa mi to :)
Obrázok užívateľa
Rajko
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
92
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.02.2010

19 Jún 2011, 19:33

Tá mimika hej to máš pravdu.. :-) Ale tak no snažil som sa čo najlepšie to urobiť.. Ďakujem za názor :wink:

// Už viem čo myslíš tou mimikou - Na youtube sa to nejako dojebalo že zvuk ide popredu !! Doma mi to pekne ide..
Obrázok užívateľa
John_Cena
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2010
Bydlisko:
Turč.Teplice

19 Jún 2011, 21:17

- ja som sa ti uz kedysi ku tracku vyjadril
- teraz len co sa tyka videa ti chcem vytknut 48 sekundu .... neviem nemam moc rad takychto tipkov co vo videu ukazu paru eur a potom to tak vyzera , ze s tymi paru eurami si velky pan :D
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

19 Jún 2011, 21:27

vydareny videoklip ale s tymi eurami a brilami mi to pripominalo rytmusa
Obrázok užívateľa
KASER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
689
Poďakovania:
1
Registrovaný:
14.01.2011
Bydlisko:
851

19 Jún 2011, 21:33

Mne ten klip príde skôr trochu nasmiech.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

19 Jún 2011, 23:01

tie eurá boli starkine :lol: :lol: ale nee.. Oukey chalani nabudúce eurá nebudú !! :wink: nechcel som a nechcem kopírovať nikoho ani rytmusa :-)

a fester neviem či si počul track Poď proti mne (2010) ale ak nie tak tam som vravel túto vetu :
"Smejte sa mi v kľude, Váš smiech je moje šťastie,
vďaka vášmu smiechu moja sebavedomosť rastie. "
Takže si preniesol na mňa tým smiechom len pozitívnu náladu :wink:
Obrázok užívateľa
John_Cena
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2010
Bydlisko:
Turč.Teplice

19 Jún 2011, 23:17

- vies este este moc mlady chalan a aspon z mojej strany su to len rady, nic nie je tak mienene ze by som ti s tym chcel ublizit
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

19 Jún 2011, 23:20

nie nie to je v pohodé :wink: vyjadril si si svoj názor, a ja som si priznal tiež že to tam bolo blbé :wink: priznal som si chybu a viem aj to že som ešte moc mladý :-) ale treba začať čo najskôr.. MIER :-)
Obrázok užívateľa
John_Cena
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2010
Bydlisko:
Turč.Teplice

20 Jún 2011, 12:46

Ja nechcem byť zlý, ale proste mne sa to nepáči. Je to strašne amatérske, tie eurá mi pripadajú smiešne, ten tvoj postoj a podobne. Rob hudbu aj v mladom veku, je dobre začať skôr, ale točiť už klipy (aj keď amatérske) je hlúposť podľa mňa. Je to zbytočnosť keďže klipy sa väčšinou robili do televízie (teraz to už neplatí, keďže klip chce mať každý mc). Ja ti len radím a ak to berieš ako výsmech z ktorého ti bude rásť sebavedomie, tak kľudne. Ale nebud hlavne prehnane sebavedomý.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

20 Jún 2011, 13:00

Ja som sa do klipu ani nehrnul moc.. to tých 100 ľudí v mojej fan-page chcelo aby som aj klip urobil.. tak som spravil.. A klipy do TV niesú preto, lebo skoro všetky rádiá, televízie atď. odsúvajú hip-hop bokom a hrajú si tam svoje sračky.. V tomto tracku je to pekne opísané : Suvereno - Klipy sa nemajú kde hrať ... a zas tak príliš sebavedomý niesom :wink:
Obrázok užívateľa
John_Cena
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2010
Bydlisko:
Turč.Teplice

20 Jún 2011, 13:29

hej hej je to tak kadejako porobené.. a tam kde akože "fajčím" to som si potiahol a dal von dym na efekt.. Ale tak každému sa páči niečo iné.. chápem ťa :D ďík za názor ;-)
Obrázok užívateľa
John_Cena
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2010
Bydlisko:
Turč.Teplice

20 Jún 2011, 18:54

produkcia bez chybi poriti aj treck je paradny bez chybi flow dobre vsetko ale ta produkcia je bez chybi je to super super super producent je jedinecn :D
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

22 Jún 2011, 22:01

Fakt šikam z toho :D ty ľegenda repu :D aj ľeto :D sranda jak to vyslovuješ :D a ten beat sa mi nepači, ani ten text, ani to video sorry :roll: :-)
Obrázok užívateľa
SkvosT
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1191
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2011

23 Jún 2011, 18:04

No takto.. Neviem odkiaľ si, ale na strednom slovensku to tak vyslovujú všetci a stredoslováci hovoria najspisovnejšie.. A vôbec som tam nepovedal že som "legenda rapu".. To si len preto "prepočul" tú vetu, lebo si to chcel len všetko opičovať.. A keď sa ti to nepáči len kvôli tomu aký mám prejav, tak obchádzaj moje témy.. :wink:

:-? AK EŠTE IDE NIEKTO RIEŠIŤ TO AKÝ MÁM PREJAV, TAK ZBYTOČNE NEKOMENTUJTE A NABUDÚCE NEKLIKAJTE ANI NA MOJU TVORBU.. A MOŽTE ŠIKAŤ SAMY ZO SEBA !!
- A UŽ LEN TOĽKO ŽE NA JE*NUTÉ KOMENTÁRE ČAKAJTE AJ JE*NUTÚ ODPOVEĎ !! MIER
Obrázok užívateľa
John_Cena
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2010
Bydlisko:
Turč.Teplice

23 Jún 2011, 20:17

Ja viem že si nepovedal že si legenda repu len sa mi to hodilo do komentu o tej vyslovnosti :D a nepači sa mi techno v repe a mladistvy hlas :D ale ideš dopredu a maš ľudí ktorým sa to pači tak buď rad :D a nepi*uj hned ale ber to ako spätnú väzbu z ktorej sa môžeš poučiť :wink:
Obrázok užívateľa
SkvosT
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1191
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2011

23 Jún 2011, 20:43

John_Cena: Klipy sú do telky ;) Ja teraz nehovorím len o rape, ale podstata klipu (celkovo) je to aby ťa mohli hrať v TV, to bol zámer klipov na začiatku. Teraz si klip robí každý, ale načo ? Podstata klipu mi nejak uniká. Podľa mňa skôr namiesto nadávania by si si mal zobrať príklad a napr. klipy už teraz nerobiť. Ak to tvoji fanúšikovia chceli, tak si mal napísať, že ešte nechceš točiť klip. Ako pre mňa zamňa si toč klipy, ale proste takto nezaujmeš. Rapuj, zlepšuj sa, vypiluj texty a flow a potom začni robiť aj klipy a nie všetko naraz :) Ja ti radím, ale ak ma odpalkuješ ako SkvosTa tak ďaleko podľa mňa nezájdeš a tým nechcem povedať, že som nejaký prorok, ale proste mne to tak príde a je to môj názor na tento klip a na teba ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

24 Jún 2011, 13:46

Ešte som chcel že ti tam chyba refren a to aj v inych trackoch a s 2:30 dlheho tracku len 40 sekund rapuješ čo je malo - ber to ako rady :wink:
Obrázok užívateľa
SkvosT
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1191
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2011

24 Jún 2011, 15:29

Výnimka bez refrénov sú len Vyroním Slzy a toto..Ako som to cítil a uznal za vhodné tak som to dal.. :) Ale v tomto som bral tu ženu ako refrén.. A chcel som aby na mixtejpe som mal z každeho rožka troška takže preto som to dal to "techno" mixu a preto tu rapujem len 40 sekund.. .Fester - rapujem stále a stále skúšam nové veci ako som skúsil toto..Lákalo ma to tak som to skúsil.. ľudom sa to páči a niektorým sa to aj nepáči to je pravda.. ale odjakživa to bolo tak.. :)
Relis - nechcel som tu ukázať "kolko" mám na sebe.. A fotríkové auto to je asi ťažko, keďže ma otec vyhodil z domu a odvtedy sa mi neozval.. Nevidel som ho a neviem o ňom už 3 rok.. :) Je takých veľa čo si myslia že som ukázal ocové auto, ale mýlia sa.. čo užž.. :wink:

P.S. - ďík za názory všetkým a nechcel som nikoho odpálkovať..
Obrázok užívateľa
John_Cena
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2010
Bydlisko:
Turč.Teplice

24 Jún 2011, 18:07

To je v pohode.. :-) Som s tým už aj tak zmierený a vyrovnal som sa s tým.. :wink:
Obrázok užívateľa
John_Cena
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2010
Bydlisko:
Turč.Teplice

Ďalší

Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], kano99, Seznam [Bot]