Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Faith - Predstavy feat. Wandal

16 Feb 2013, 21:10

Zdravím všetkých :) ..vopred sorry každému komu som sa zdal Egotripicky..vtedy som mal zlú náladu tak som každému písal to čo som nechcel ..dosť som sa snažil tak skúste si to aspoň JEDINÝ KRÁT vypočuť celé :) ..jasné viem že neviem aRtikulovať a neviem vyslovovať pár slov ..no už budem len makať ..ešte jedna skladba a do Leta už fakt len Trainning ..tak nebudem sa tu dalej rozpisovať..prosím ohodnoť úprimne...Mier

Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

16 Feb 2013, 21:16

možno sa budete čudovať,prečo som to s Faithom dal. Je to jednoduché...mne samému,keď som ešte začínal a bol som asi na takej úrovni ako on teraz, pomohli oveľa lepší rapperi a tak to teraz vraciam....samozrejme nedávam slohu hocijakému dementovi čo rapuje 2 dni,ale tu som to dal,lebo som chcel....vidím,že Faith je skromný chlapec,ktorý na sebe maká a bere si k srdcu aj vaše rady....vyserte sa pri počúvaní na Rká a Lká a zistíte,že sa tam fakt snažil zadeliť dobrý flow :)....rád podporím východ. Snina-Humenné ;)
Obrázok užívateľa
Wandal_HE
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
207
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.04.2009

16 Feb 2013, 23:01

nechápem na čo takéto klišé témy predtým OTAZKY teraz PREDSTAVY ...chcem sa k tomu vyjadriť ale neviem ako lebo je to o tom istom ako každá takáto téma ....

Faith: - je tam cítiť ako také zlepšenie flowom sa mi to celkom aj páči :) ...

Wandal: - doteraz som nepoznal ale prekvapil si ma a velmi príjemne :) ....
Obrázok užívateľa
pain95
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
254
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.10.2010

17 Feb 2013, 16:47

Sorry Wandal .. dal si o trošku lepšie ako on ale inak sa mi to zdá byť na tej istej úrovni .. Podľa mňa si dal lepšie len preto že Faith má problém s artikuláciou .. Ináč sa mi to nepáči .. tie flowy bez energie .. máte dobré hlasy ale slabo s nimi pracujete podľa mňa .. klišé téma ktorá ma vôbec nezaujala a tak .. ale myslím že Faithov najlepší výkon
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

17 Feb 2013, 19:14

Tomáš síce som nepochopil tú spoluprácu, ale dal si o dosť lepšie ako Faith :) Beat je bez energie tiež, takže tam na nejak nedá "kričať". Ja neviem hodnotiť Faithov flow, keď mi do uší reže to Rko! Keby, keby si vedel povedať Rko, keby, keby som ja mal top flow na slovensku, tak by som bol dobrý.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

19 Feb 2013, 12:18

Diky za názory.. klišé téma?..dobre tak budem dávať o Uhorkách ..dúfam že to nebude dosť klišé téma ;) ..ja som ešte nevidel veľa skladieb čo by boli o tejto téme..vážne iba pár..Do tohto beatu sa mi hodil takýto flow..viac energie som ja nemohol dať do toho..a Wandal dal myslím dosť energie :) ..Fester ..ty sa nevieš normálne vyjadriť ku mojim veciam :) no zvykol som si ;) ..už len 1na vec..a potom až ked budem vedieť R ..tak dúfam že sa vyjadríš už normálne ;) ...diky za všetky komentáre cením si to ...ešte niekto?..
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

19 Feb 2013, 18:37

Vyjadrujem sa normálne. Je to ľudom proste na smiech. Ide o tvoj prístup... Asi 5x si už napísal, že v lete budeš vedieť povedať R a stále dávaš vonku nové veci. Myslel som si, že každý to má v hlave, že kvantita je stále na úkor kvality, ale ty zrejme nie.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

19 Feb 2013, 19:32

fester...pokial viem toto je poslédná vec čo dáva pred tým než vie R a L ...a má to v hlave nastavené dobre ..ver mi poznám ho ... dobre uznávam dáva si predsaczatia až na rok 2033 ale aj tak podla mňa vie čo robí ;)
Obrázok užívateľa
Eter98
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
74
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.01.2013

19 Feb 2013, 20:03

Diky Eter ..a Fester skús niekedy počúvať o čom niekto dáva..a nie len to R...lebo ja zato nemôžem že ho neviem....
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

19 Feb 2013, 21:46

Do tohoto beatu mam napisanu aj ja vec, co sa mi vsak nepaci je ze nedavas kredit tvorcovi beatu, pride mi to potom ako bohapuste čorkovanie ! Mal si mat v popise videa: Instrumental by Sinima Beats - Stop the Abuse -.- a pripadne to dat ako videoodpoved na jeho beat ;)

A k skladbe ked nepocuvam text tak sa to da vypocut :)
Obrázok užívateľa
Espinho
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
231
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

19 Feb 2013, 23:07

Ja ani neviem odkial ho mám ..takže som ani nemohol vedieť ako sa volá beat ;) ..a ked tam započuješ že "Sinima Beats Production" tak asi zistíš odkial je ;) ..netreba to tam dávať..ked je to Mixtape tak beaty sú samozrejme stiahnuté ..

a keby si počúval tak by si mohol aj normálne komentovať ;) ..
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

19 Feb 2013, 23:51

si si nejaky isty tou vyslovnostou pocuvaj ma...prajem to kazdemu, preco nie, ale tvoj pristup k tomu sa mi zial veru nepaci a vecsinou taky pristup panbožko neodmeni...ale prajem
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

20 Feb 2013, 07:45

Tak vyjadrím sa aj ja, viem že k tvojím témam je aj kliše odpoveď že: to Račkovanie :), fakt nauč sa to, lebo môj názor je že tebe ubúda z kvality tvojho flowu len toto uberá, keby ho vieš si myslím že už len tým by si bol fakt oveľa väčší..., no k tracku poviem fakt asi iba to že tvoj osobne podľa mňa 2. najlepší výkon, prvý si von nedával to mám ja v NTB :) , aaa ešte rada do budúcnosti, keď si nájdeš beat pusti si ho viac krát a nedávaj do toho prvu tému čo ťa naadne bo väčšinou je to kliše :D a vkuse ti to potom budu všetci buzerovať za to... :), alebo ja napr. mňa zvikne téma napadnúť napr. keď idem na WC, alebo spať, alebo len tak nič to nemám spoločne s tým ale napadne mi to poznačím si too, a potom k tomu beat/instrumentál hľadám, alebo keď producent tak povieš čo chceš od neho a tak... ;) a ozvy sa už a nebuď urazený :D
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

20 Feb 2013, 13:14

:D :D Soy ..presne teba som tu čakal :D ..a už ste tu všetci :DDDD ..noo Paradox :) ..diky za koment ..jasnéé posnažím sa vážne aby to R bolo lepšie..možno sa ho nenaučím úplne skvelo..ale na 70% musím.. a na ten beat som strašne dlho hladal tému..tak ma do toho napadlo toto :) ..myslím že tá téma není taká velmi klišé :) ..ale to už je váš všetkých názor :) ..mne sa tá téma páči :) ..a budem urazený! :D ale to už mimo HHF :) :D
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

20 Feb 2013, 13:37

Mc.Faith píše:Diky Eter ..a Fester skús niekedy počúvať o čom niekto dáva..a nie len to R...lebo ja zato nemôžem že ho neviem....


A ty skús niekedy čítať čo človek píše. Mne je to R ukradnuté, ale dávaš vkuse von nejaké veci a myslíš si, že kvantita preskočí kvalitu (musím to ešte raz napísať, lebo si asi nerozumel).
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

20 Feb 2013, 13:54

Kámo ty robíš mixtape a vlastne ani nevieš čo mixtape je ako čítam .. Neznamená že nahráš texty do stiahnutých beatov že si spravil mixtape ! :D
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

20 Feb 2013, 13:55

aby bolo jasne, nevyjadroval som sa k tracku ani nehodlam, iba ku komentaru, resp. k tvojmu pristupu
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

20 Feb 2013, 14:10

Fester viem čo si myslel ..no hovoril som že posledný track a do Leta nič ...Laxy ..viem čo je mixtape ...Soy ..ok
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

20 Feb 2013, 18:18

v tomto súhlasím so SOYOM a s FESTEROM ... proste vrav čo chceš ale je to klišé ...aj keby si tam dal neviem ako dobre tak si tú tému radšej vypočujem od PLEXA ... proste vymýšlaj témy také aby si ich nikto od iného repera nepustil :) .. leo si jediný kto dačo také má .... jednoducho ludí zaujať :)
Obrázok užívateľa
pain95
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
254
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.10.2010

20 Feb 2013, 21:42

Ja viem Pain ..ale keď všetko všetko všetko už je klišé..už sa nedá najsť téma ktorú by nemal nikto
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

Ďalší

Späť na Archív 2015 ...



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, Seznam [Bot]