Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Fake tracklisty

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

01 Nov 2014, 16:52

Chcel by som sa spýtať,aký na to máte názor. Ja osobne aom sa s týmto stretol zo Slovenska pri albume KF - Navždy. Ak ste sa s tým ešte niekedy stretli,napíšte :-) Môj názor na to,je taký,že je to dosť odveci takto namotávať a odrbávať. Ten album,keby bol zložený z hostí ako Meek Mill,Prodigy,Dara Rolins,Separ,Momo,Slipo,Miky Mora atď. (samozrejme nereálne) bol by to možno aj TOP album za dlhú dobu na Slovensku. Takže ja som proti tomu,aby sa to robilo,ale zasa je to len ďalšie potvrdenie,že KF si robí čo chce.
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

01 Nov 2014, 18:46

Základný problém tvojej úvahy je v tom že ten Tracklist nevypustilo ako svoj oficiálný tracklist Kontrafakt (čiže to nebol marketing ani ojeb s ích strany).Ďaľšia vec je že internet je plný faku vo všetkých smeroch práve preto lebo si tam môže každy napísať všetko čo chce.Napríklad ešte do nedávna uvádzala Wikipédia že sa Separ volá Michal Bambavý to bol tiež pekný fall.Ešte k tým tracklistom pokiaľ ja viem offciálne tracklisty sa vypuštaju až keď album nahraný autory si na toto dávaju pozor.
Naposledy upravil Pepe II Dragon dňa 02 Nov 2014, 13:32, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

01 Nov 2014, 21:06

ináč ja som tomu fake tracklistu uveril, myslím si že Kontrafakt sú jediný ktorý by si mohli dovoliť album s takými menami, majú dostatočnú popularitu a taktiež dosť peňazí, kebyže chcu takého Meek Milla by si určite mohli dovoliť a kebyže chcu spraviť album s totalymi hudbami a hosťami určite by mohli otázka je len či by sa im to vrátilo
Obrázok užívateľa
Deniel598
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
1
Registrovaný:
23.08.2013

30 Dec 2014, 12:00

Pepe II Dragon píše:Základný problém tvojej úvahy je v tom že ten Tracklist nevypustilo ako svoj oficiálný tracklist Kontrafakt (čiže to nebol marketing ani ojeb s ích strany).Ďaľšia vec je že internet je plný faku vo všetkých smeroch práve preto lebo si tam môže každy napísať všetko čo chce.Napríklad ešte do nedávna uvádzala Wikipédia že sa Separ volá Michal Bambavý to bol tiež pekný fall.Ešte k tým tracklistom pokiaľ ja viem offciálne tracklisty sa vypuštaju až keď album nahraný autory si na toto dávaju pozor.


Amen.
Obrázok užívateľa
Jay-J
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
149
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.02.2013

30 Dec 2014, 12:06

Zverky ojebáva jedine aj ozajstne, s KF to nebol official tracklist a pepek to napísal správne
Obrázok užívateľa
okoartik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
345
Poďakovania:
11
Registrovaný:
16.10.2013
Bydlisko:
ja nevjem uš


Späť na (SK) slovenská



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron