Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Fakin'...

Všetky vaše diela sem

06 Nov 2012, 23:26


Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Naposledy upravil anonymous dňa 07 Nov 2012, 13:58, celkovo upravené 1
Dôvod: video z youtube do youtube, nie do url
Obrázok užívateľa
snowboardac
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
51
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2009

07 Nov 2012, 20:47

dosť posun oproti predošlej téme :D

hovna-a-sra-ky-t14702.html
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

07 Nov 2012, 21:19

haters gonna hate :fuckyou:
a si pozri datum toho postu

...zistil som koho vraj kopirujem,spytam sa ho čo mi nato povie :wink:
Obrázok užívateľa
snowboardac
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
51
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2009

07 Nov 2012, 22:31

Nekopíruješ, tak by som to nenazval....ja tam skôr vidím inšpiráciu od pár writerov, ale žeby zrovna Bingo? nemyslím... račej znovu čekni jeho tvorbu MinUS
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

08 Nov 2012, 13:24

možna si videl prave moj chrom a sa ti to podoba a to čo pišem tu pisať nebudem ,muio je len slovna hračka s mojim menom ,skeče ktore chcete robit v ulici či na panely na net nedavajte isto ,rada pre vas ;)

mne tu nešlo o to aby som počul chvalu alebo niečo take,len to chcem oživiŤ,pretože na slovensku už fora niesu kde by si mohli davať writers skeče ,artattack zverejni len veľmi malo z toho čo im ľudia pošlu

a chlapci ja inšpiraciu hľadam inde jak v inych writaz :D a pravdupovediac slovensku scenu sledujem len zopar ľudi
najvačšia inšpiracia je Praha a ak47 :D
Obrázok užívateľa
snowboardac
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
51
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2009

27 Nov 2012, 15:12

d34r, dobré fakin věcičky. Si byl u lause ve studiu? Tam padaj takovýhle bomby. :lol: Přesně, už ani českej radical nejde, už snad jen toto a streetfiles. Jinak jo, člověk se tu vůbec nesjede, na lidech jako minus, kopírka. 8-)
Obrázok užívateľa
bauch
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.11.2012

27 Nov 2012, 22:01

Obrázok
Obrázok užívateľa
snowboardac
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
51
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2009

28 Nov 2012, 14:26

tento posledny by bol nadherny chrom :)
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

23 Máj 2013, 14:18

zmrdi
Obrázok
Obrázok užívateľa
snowboardac
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
51
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2009

23 Máj 2013, 18:24

Pravidlá pre sekciu "Tvorba"
1. Nezakladajte duplicitné témy.
2. Všetku svoju tvorbu dávajte do jednej témy. (svojej)
...


tento novy cesky styl vobec, ale vobec nemusim. no nic to nemeni na fakte ze to 3d ti lieta neuveritelne velmi a ziadne vymysli ze to tak ma byt sa pouzit nedaju, jednoducho 3d musi mat nejaky zmysel. btw je to oreum? sry, ze to nevidim, ale jaksi som momentalne predmaturitne vytazeny
Naposledy upravil COREsix dňa 23 Máj 2013, 18:32, celkovo upravené 1
Dôvod: témy zlúčené
Obrázok užívateľaCOREsix

23 Máj 2013, 18:44

kamo,bereš to veľmi važne,
za česky štyl sorry,praha meni ľudi
3D v mojich veciach už nepouživam dlhšu dobu,radšej mam klasiku
to že nevieš prečitať skeč svedči o tom že asi nemaš veľky prehľad,za to ja nemožem,prepač
možte sa do mna pustiŤ že som bez pokory a namysleny karko ,ja len chcem aby to tu ožilo ,žiaden zmrding

edit. to posledne je robene v pc
Naposledy upravil snowboardac dňa 23 Máj 2013, 19:15, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
snowboardac
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
51
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2009

23 Máj 2013, 18:54

Techniku podla mňa ovládaš veľmi dobre a pekne pracovať z fixami , ale ten style ja moc nemusím . :/

A ta šiška to tam zaklincovala :crazy:
Obrázok užívateľa
CeeR.ilegalista
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
11
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.05.2013

23 Máj 2013, 19:39

Šmačne
Obrázok užívateľa
KAIR
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.02.2013

23 Máj 2013, 20:18

oks, ale potom to sive je co? :-)
jop, viem ze nemam prehlad, uz niesom taky nadseny ako ked som zacinal a hltal som kazdy report z jamu, rozhovor... raz za cas nieco pozriem a to je vsetko. mozno to je aj tim ze som zastancom ineho smeru jedoduchosti(ymro, gobes), neviem, neriesim, len ma uputalo podla mna to 3d, nic viac nic menej, neriesim styl, nejdem si ho ale vidim ze uz mas nejaku istotu v nom(nvm ako to presne pomenovat). nvm, len to je pre mna to co robi teraz hugo toxxx, ked mal rok psa tak som si to isiel, ale toto nove ma nebere ani zdaleka.
k tomu ze to neviem precitat; som tam schopny najst aj take psimenka o ktorych ani nevies ze tam mas :D len ako fakt, ja sa stracam dost casto vo veciach, len je rozdiel hladat vsetko a hladat nieco. a fakt som aj teraz trosku viac mimo, skus sa tyzden drtit matiku ktora ma cislo iba pri tom kolky priklad pocitas... :D
Obrázok užívateľaCOREsix

24 Máj 2013, 00:14

asi to má styl. mnou sice nepochopenej, ale tak ty si v tom určitě to svoje najdeš, což je asi hlavní. ale stejně jako core bych v tom taky rád hledal něco konkrétního. protože jestli je to poslední vážně M, tak mi ty tvary přijdou jako nesmyslná sračka a celkovej dojem zachraňujou jenom nesmyslný výplně (viz. šedá, když to neni nepovedený 3D) a práce na počítači (mnohoúhelníkovej, modrej, myší udělanej fillin)
Obrázok užívateľaMinUS

24 Máj 2013, 08:30

viem čo to je sa učiť matiku na matury,prežil som si to :D takže ti odpuštam :D
a pochopte že nejde vždy o farby a wannabe 3D,ide tu o tvary,ja mam rad jednoduche tvary,sem tam niečo zložite(jedine na legal)
mam rad keĎ ma vec nejaku dynamiku a tak
a robil som to v robote v coreli asi 5 minut,farby som tam len tak nahadzal
to sive je mžoe byť pre každeho to čo on chce,ja som to tam dal lebo mi to tam pasovalo a nedržim sa striktne danych predpisov ,ktore btw v graffiti ani nesu,nerobim oldskul,radšej vymyšlam niečo nove ,to je moj pohľad na graffiti
Obrázok užívateľa
snowboardac
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
51
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2009

24 Máj 2013, 09:10

ja mam aj fyziku :D
keby to je na stene tak to vnimam inak, nasekat take rovne lajny je psycho. a viem ze aj za takymito jednoduchymi vecami je hafo roboty. len to, hm "nesplna moju predstavu", alebo tak, holdujem inemu stylu hrania sa s pismom(aj ked aj toto ma fascinuje? ako sa da pohrat inak, len to neni moja salka kavy) a ked vidim ist z pisma nieco inej farby a podoba sa to na 3d, je to pre mna 3d... sak to je jedno, aj tak to je cele len moj nazor a kazdy ma aj tak svoj, cize asi som predtim povedal blbost a potom tomu nemam co vytknut, lebo jednak "klasickim" 2d veciam sa nevenujem a druhak tam nevidim nic ine co by sa mi tam nesedelo
proste si idem strasie veci celkovo, hudba, graffiti(stare zilinske veci su premna stale mega-maros, zle kone, tczy...), hry, oblecenie(nieze si holdujem v 50tich podsuknach, ale baggies, velke tricko a este vacsia mikina)...
Obrázok užívateľaCOREsix

24 Máj 2013, 09:46

tiež som si dal fyziku ,ale zmenil som to na informu po prvom seminary ,prajem veľa štastia na maturach :D
každy robi ine veci ,keby sme mali všetci maŤ rovnake zaujmy ta jak by to tu vyzeralo
ja som si zložitymi tvarmi prešiel a bavi ma minimalizmus,či už v graffiti alebo v inych odvetviach pseudoumenia :D

+ priložim nejake staršie skeče ktore som prave objavil v mojom archive aby ste videli koľkymi štylmi som si prešiel a to čo robim teraz tiež budem robiŤ len chviľu kym ma to neprestane baviŤ alebo neobjavim niečo čo ma bude baviŤ viac

Obrázok


+ možem aj nejake staršie steny keď chcete
Obrázok
Obrázok
Obrázok

asi vam aj stači
:D
Obrázok užívateľa
snowboardac
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
51
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2009

05 Jún 2013, 10:07

zas raz skeč robeny v PC ,neni to na papieri upravovane v PC !! ale robene myškou v PC !

Obrázok
Obrázok užívateľa
snowboardac
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
51
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2009

05 Jún 2013, 12:25

pohoda
Obrázok užívateľa
KAIR
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.02.2013

Ďalší

Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], rominho22, Seznam [Bot]