Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Feat skym by ste dali?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

26 Okt 2008, 18:35

Skym by ste dali zo svewta aj z SVK aj CZ sceny FEAT? :) moze byt aj wiacej:)
Obrázok užívateľa
Prospekt
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
654
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.08.2008
Bydlisko:
tam kde tvoje oko nedovidi jebenko! ...PP furt stoka!

26 Okt 2008, 18:48

zverina,H16,
na beaty asi Analityik-G bod
Obrázok užívateľa
Fruicik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
320
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.08.2008
Bydlisko:
Trencin dolinecka

26 Okt 2008, 18:51

JA by som dal feat asi, GANGSTAR, EMINEM, Wladimir 518, Shomi, Dannost.... a beaty, PRemier a Wich a este aj G-Bod!
Obrázok užívateľa
Prospekt
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
654
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.08.2008
Bydlisko:
tam kde tvoje oko nedovidi jebenko! ...PP furt stoka!

27 Okt 2008, 19:03

Lil Wayne, a z SK asi Ego
Obrázok užívateľa
Dicobrazz
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1161
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.05.2008
Bydlisko:
PoPrAd 4EvEr

01 Nov 2008, 16:33

nas, lupe fiasco, pharaohe monch, luda.. nas by dal lyriku...lupe s monchom by dali flow jak svina...a luda by to roztocil :hh: :gangsta:
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

01 Nov 2008, 16:46

Ja by som dal feat s prospektom :hh: :hh: bo to ma v hlave uplne v poriadku jediny z tohto fora ma vo vsetkom pravdu aj ked to tak neni. Najlepsi raper sucastnosti. Obdivujem ho a spolu s nim aj tieto jeho temy, ktore stoja za picu jak on, jeho rap a produkcie :lol: :pokec:
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

01 Nov 2008, 17:40

Muflon, by som sa nesmial :-D ..... neprezdradim zatial co ale nesmial by som sa:-DD .... skoncis! kamo skoncis! najdem si ta a zjem!!!:-DDD
Obrázok užívateľa
Prospekt
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
654
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.08.2008
Bydlisko:
tam kde tvoje oko nedovidi jebenko! ...PP furt stoka!

01 Nov 2008, 19:07

Hiiiii. Prepac. Uz som skoncil. A ani sa nesmejem. Bracho mas moj respekt :D . Co zaplatil si Strapovi 10 000 aby s tebou dal feat :D ? Ja by som sa nesmial zas na tvojom mieste. Na silvestra o polnoci vychadza 12 trackove demo na ktorom mam 3 produkcie a medzi hostami su mena ako Shomi a Bonano tak pssst Prospektaaar :D .
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

01 Nov 2008, 20:16

ojooooooooooooooooooooooj :-D kamo tak to ti zelam nizku predajnost! :-D ...... Ludia si to kupia jedine kwoli SHOMIMU:-D a s tym menom sa iba chwalis su to bajky! :-D Aj tak shomi si newybral isto ziaden twoj beat:-D :-D:-D :-D lebo si nula! si muflon:-D NEsmej sa kamo radim thi:-DDDDDD
Obrázok užívateľa
Prospekt
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
654
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.08.2008
Bydlisko:
tam kde tvoje oko nedovidi jebenko! ...PP furt stoka!

01 Nov 2008, 20:29

Asi nerozumjes slovu demo. To nepojde do shopu. A ani to nie je moje demo. Ja tam mam tri beaty a rozhodne sa tym nechvalim.
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

02 Nov 2008, 08:17

.................Na silvestra o polnoci vychadza 12 trackove demo na ktorom mam 3 produkcie a medzi hostami su mena ako Shomi a Bonano tak pssst Prospektaaar :D .................................


twoje slowa thi srac! :-D a ze asa nechwalis? :_D sa uwedopm srackar! :-D a ze sa nechwalis:_DDDDDD
Obrázok užívateľa
Prospekt
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
654
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.08.2008
Bydlisko:
tam kde tvoje oko nedovidi jebenko! ...PP furt stoka!

02 Nov 2008, 12:58

Ked si si to vysvetlil takto tak za to nemozem. Nebolo to myslene ako vchvalovanie sa. Uz to neries lebo zasa to skonci tak jak vzdy. A ano mal si pravdu shomi nebude davat (asi) do mojho beatu ale ja sa z toho neposerem. Ja som len pisal ze kto tam este bude dalsi a nepisal som ze to je moje demo a ze on bude davat do mojho.
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

02 Nov 2008, 15:42

Chwalenkar! Ze ja si serem do papule? ........ Thi si series uz len tym, ze nawstewujes toto forum! Kamo ukaz tvoje beaty, ukaz daco s teba, nemas nic? si kokot! peace!
Obrázok užívateľa
Prospekt
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
654
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.08.2008
Bydlisko:
tam kde tvoje oko nedovidi jebenko! ...PP furt stoka!

02 Nov 2008, 15:48

Jak si serem do papule tym ze navstevujem toto forum :D ? Sa uvedom co tu pises. Nechapem z teba uz vazne. Zakomplexovany kokot ktory nevie prekusnut ze 5 rokov pseudorapu = nikto ta nepozna a za 5 rokov stojis za taku istu picu jak ked si zacinal.
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

03 Nov 2008, 07:03

:-DDDDDDDDDDDDD si ma rozosmial, ze stojim na jednom mieste, asi si nepocul rapy z pred 3 rokow!:-D :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD jebooooooooooooo si riadny 5rokow w hre neznamena ze 5 rokow rapujem priamo do majku, ale to asi ty si zakomplexowany mojim menom:-DDDD
Obrázok užívateľa
Prospekt
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
654
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.08.2008
Bydlisko:
tam kde tvoje oko nedovidi jebenko! ...PP furt stoka!

03 Nov 2008, 15:51

Tak v tom pripade radsej nechcem pocut tie rapy z pred troch rokow. Teraz je to taky priemer tak co to bolo 3 roky dozadu sa asi ani neda predstavit. A uz neodpisuj picoviny zbytocne tu zajebes celu temu svojimi prispevkami. Vsade len same :-DDDDDDDDDDDDDDDDD ooooooooooooooo a ine picoviny. Ani pisat nevis a ne to uz rapovat.
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

03 Nov 2008, 16:27

nehehehehehehehe kamo ma strasne rozosmiewas a ze moje topici su trapne? preco nenapises aj thi nejaky? ... Preco? :-D si ZMRD! ;) qa ze moje TOPICI su trapne, tak preco tu pises?:-DD a zapajas sa do diskusie w mojich topicoch?:-D trapny si!!! :-DDD Seres si do HUBY! sfuc wentil!
Obrázok užívateľa
Prospekt
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
654
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.08.2008
Bydlisko:
tam kde tvoje oko nedovidi jebenko! ...PP furt stoka!

03 Nov 2008, 16:31

Precitaj si prvy prispevok moj v tomto topicu a pochopis ze asi ako ma tieto tvoje topici zaujimaju. Si tu z teba robim picu a jebek si mysly ze sa zapajam lebo ma zaujali. A nezapajal by som sa do nich keby si v nich nebral moje meno do papule.
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

03 Nov 2008, 16:32

prosiiim uz skoncite.....ved si to mozte vyriesit cez sukromnu...alebu sa to vtyvori tema beef prospekt vs muflon a tam si moztre andavat kolko chcete...a myslim si ze niesom jediny s tymto nazorom
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

03 Nov 2008, 16:38

Ja ta chapem. Pisal som to uz predtym nech skonci ale vsade bere moje meno do papule. Narkoman pojebany. A vis co jebem nanho nech si tu pise sam zo sebou. Aspon zistim ze okrem zavislosti na drogach trpy aj schyzofreniov :D .
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

Ďalší

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, kingpin8888, revolutzer, Seznam [Bot], wirer