Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



FIKO - 2013 (prod. ChopzFlow)

Vaše nahrávky

07 Sep 2013, 23:17

Tak tu je nový singel odo mňa, po ktorom budú nasledovať nové projekty...myslím (teda aspoň dúfam), že keď to takýmto tempom zlepšovania sa bude pokračovať, tak to budem môcť niekam dotiahnúť :) ... Všetko, ale záleží od ľudí ... 100 ľudí, 100 chutí ... Tak teda, nech sa páči


Obrázok užívateľa
fiko13
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
38
Poďakovania:
2
Registrovaný:
02.01.2013

08 Sep 2013, 09:03

Miestami ten text nebol plynulý a určite to počuješ aj sám. Mal som na mysli niektoré rýmy. Prejav si si zlepšil, je to také pestrejšie, dávaš väčší dôraz na niektoré slová, čo je dobré. Nech sa ti darí no :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

09 Sep 2013, 16:31

Veď tie rýmy sa ti skoro vôbec nerymujú (teraz čakám niečo na mňa), ale naozaj kopu "rýmov" čo sú tam vlastne ani rýmy nie sú. Honíš si v tom tracku ego, že čo si stihol, ale podľa mňa stihnúť kopu trackov nie je meradlo skillu lebo kvantita nie je kvalita. Ale ako myslíš, hlas aj flow je dobrý, ale pre mňa nezaživny text, nerymujúce sa "rýmy" a na mňa príliž egotrip.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

09 Sep 2013, 18:17

uplne ine jak veci co si tu mal pred tym...teda dufam, ze si ta s nikym nemylim

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

zrejem som si ta pomylil :D ...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

21 Sep 2013, 12:26

no neviem ...mas dobry hlas ale rymy a flow su este dost na slabom leveli ..ak sa na to nevyjebes ono to príde !!! :) len treba vkuse makať :)
Obrázok užívateľa
pain95
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
254
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.10.2010


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]