Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

Fiks - delirium (prod. Matchak)

Vaše nahrávky

07 Aug 2013, 15:49

starší, pomalejší, krátká věc

matchak si pohrál s beatem !! :-)

Obrázok užívateľa
fiks
Závislák
Rank:
Závislák
Poďakovania:
0

07 Aug 2013, 17:29

Pekná hra zo slovami kamarát. Nemáš problém sa dobré trafiť do podmazu, nemáš problém s artikuláciou, čiže ti rozumiem každé slovo. Dobrá práca a chválim aj producenta. Nedávno som počúval jeho tvorbu, darí sa mu :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Poďakovania:
2

07 Aug 2013, 20:42

beat je velmi dobry...aj ten refren alebo co je to na zaciatku...ale chyby mi tu rap...mam na mysli, normalnu slohu...toto mi znie cele ako spev...slohu musis zajebat
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

07 Aug 2013, 20:44

Suhlasím so Soyom, len mne ten hlas nejak nesedí :/
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Poďakovania:
141

07 Aug 2013, 22:53

no tak ja osobne si myslím že je to iba dobré hranie s flowom, ani nie až tak spev... :) , ale je to chytlavé obzvlášť refrén... :) , mne sa narozdiel od paušála tvoj hlas veľmi páči..., taký neobviklí niečo nové... :) , a máš veľmi zaujímavú a originálnu lyriku bavia ma tvoje texty aj prejav, škoda že tak dlhý úvod... :) , ale teba fakt rád počúvam..., vidím že si sa rozbehol bolo po tebe kus ticho, a teraz 2 veci v krátkej dobe, a dopočul som sa o tretej niečo... :) , ja ti osobne nič nevytkenm tu, lebo mám slabosť pre tvoj rap :D
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Poďakovania:
5

07 Aug 2013, 23:20

Jasne tohle je stará věc půl roku měl to být skit kdysi k demu ale sem rád že ten projekt nikdy nevyšel, napiču období jde to slyšet snad z těch tracků. Už začnu konečně dávat ven nový věci mělo by to být něco jinýho .. snad bude za tu dobu slyšet změna. V neděli je v plánu první novinka třeba i zajebu aby měl i soy co poslechnout. 8-) Diky moc za komenty peace
Obrázok užívateľa
fiks
Závislák
Rank:
Závislák
Poďakovania:
0

Späť na Songy, demá, albumy

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Acilpirin8, ado555, Bing [Bot], Bzdochos, FANTOM092, Google [Bot], Google Feedfetcher, Mat Vei, Nepri, palino3356, rabbit20, Rostik0003, Seznam [Bot], vikoXx, Yahoo [Bot]