Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Filip Konvalinka - Buldok (20.3.2020)

18 Feb 2020, 22:08

Obrázok

Klidně mi dál říkej KONEF, jestli seš můj fella since day one, nebo EFKO, jestli stále cejtíš ten můj teenage mindset, nebo STREJDO, jestli strejdovitost je ten stav, co ti vyhovuje...nic to ale nemění na tom, že tohle sólo album vydám pod svým celým rodným jménem FILIP KONVALINKA, těší mě.Najdeš mě takhle třeba na coveru, na plagátě na křest nebo na YouTube, nebo kdekoli jinde v souvislosti s mojí novou deskou. Řekni si to jednou pěkně nahlas, ať víš, do čeho jdeš, a v březnu jsem venku. See you soon.
Obrázok užívateľa
Ferox
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
113
Poďakovania:
304
Registrovaný:
15.01.2016

25 Feb 2020, 23:25

Obrázok

Moje první sólo album B U L D O K vychází v pátek 20. 3. 2020
Najdeš ho pak všude pod tímhle coverem a pod jménem Filip Konvalinka, příští týden spustím předprodej CDs na
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Hudebně ho celý produkoval jeden jedinej beatmaker Marian Marys Dvoracek rapy jsem nahrál já a pár pečlivě vybranejch hostů (třeba Václav Neužil a Matěj Homola z kapely Wohnout). Sleduj stopu buldočích stickers ve městech. Woof woof #buldok #solo #comingsoon
Obrázok užívateľa
Ferox
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
113
Poďakovania:
304
Registrovaný:
15.01.2016

06 Mar 2020, 00:06



1. videosingl z alba
Obrázok užívateľa
Ferox
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
113
Poďakovania:
304
Registrovaný:
15.01.2016


Späť na Archív 2015 ...



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]