Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



(finále) Energy-ESaZ - b2ck

Battle rok 2011

22 Mar 2011, 20:01

Téma: Drogy
Čas: Do 25.03.2011 / 20:00hod
Obaja musíte napísať čo najlepší text o Drogách a pridať ho do stanoveného času sem do tejto témy!Hneď na druhý deň v 26.3.2011 bude hlasovanie a spoznáme víťaza celého battlu
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

23 Mar 2011, 22:36

Dávam sem text, lebo ho uz mam napisany a nechcem to nejako umelo natahovat ...

Táto téma už bola veľa krát rozoberaná, práve preto som sa rozhodol, že nebudem písať všeobecne, ale konkrétne.


Kamarát študoval a bol skvelý informatik,
až kým sa z neho nestal húliaci fanatik.
Začalo sa to nevinne, na párty sem-tam šluka,
každý kamarát ho v partii trávou núka.

Tvrdil, že všetko je O.K. a má to pod kontrolou,
tráve začal odolávať len s veľkou námahou.
Vraví, že raz za čas to nikomu neublíži,
ale teraz potrebu zahúliť si už nijak neutíši.

Raz za mesiac, za týždeň, teraz skoro každý deň,
ničí svoju budúcnosť a ničí o titule svoj sen.
Teraz opakuje ročník a bude rád, keď bude bakalár,
svoju hlavu na informatiku dostal od Boha ako dar.

Dar nechal zapadnúť prachom, talent zničil,
priorita na celý deň, aby jednu dávku sfajčil.
Netvrdím, že mu tráva zničila život,
ale chalan mal na viac, ako byť len pod vplyvom.

Pevné dúfam, že neprejde na silnejšie drogy,
že nespraví prešľapy a chybné kroky.
Aj ja k drogám dostať sa by som nemal problém,
len si nechcem doje*ať život mám taký dojem.
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

24 Mar 2011, 20:36

Ako som už napísal v diskusií si myslím svoje o tom Energyho texte aj tak si myslím že B2ck to zvládol lepšie takže hlas pre B2ck
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

24 Mar 2011, 22:11

Energy-ESaZ
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

24 Mar 2011, 22:41

je to finále tak ode mě to bude trošičku sloh....kdo to číst nechce tak na poslednim řádku je napsanej vítěz

Téma plno toho bylo o ní napsáno. Plno to bylo s ní prožito. Prostě drogy sou všude. Někomu to pomáhá někomu to ubližuje...Jejich boj a jejich svět. Téma je to dobrá i když už o ní bylo hodně řečeno.


Energy
tému si vzal ze života co zažil jeho blízkej kámoš. Takový texty sou dobrý. Je dobrý čerpat inspiraci z blízkejch. Názorově se tady asi trošku tlučeme, ale tisíc lidí = tisíc chutí. A dneska je droga úplně všechno. ++++ jelikož se pohybuju v IT prostředí dost, tak vim že spousta programátorů, developerů, adminů bez tý trávy prostě nefungujou. Bez toho by se zbláznili.

text celkově hodnotim kladně. Žádný chození okolo kaše. Prostě na rovinu svůj názor a jedeme dál. Tak by to mělo vypadat. Dobrá práce


b2ck
Tady je to z více globálního hlediska. Krásný svět bez drog? :) asi nesplnitelná iluze. Stejně jako svět bez válek, vražd atd. Bylo by to pěkný ale realita je jinde - (bohužel). Taky něco přidám ze života. Byl jsem dlouholetý konzument trávy. Od června minulýho roku jsem se trávy ani nedotkl na což sem pyšnej. Ale moje zkušenost je taková, že trávu prodávaj většinou opravdu v pohodě lidi. Nemám zkušenosti s psychopaty.

text - mno kámo nasadil si laťku vysoko v semifinále. Tam si předvedl něco neskutečnýho a můj osobní pohled, když sem to viděl byl takovej, že prostě postoupit já nemůžu. Bylo to bezva. Teď od tebe každej očekával něco podobnýho. Favorit byl jasnej.

Rýmy pěkný. Myšlenka slušná ale hodně oposlouchaná. Originalitu ti ale upřít nemůžu. Kdybych nevěděl že si mohl napsat něco lepšího tak ti dám hlas. Ale v tobě je něco víc než si teďka napsal.
-------------------------------------

můj hlas dostává Energy-ESaZ. Byl ve finále lepší.
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

25 Mar 2011, 11:20

Energy-ESaZ
Myslel som si,že bude lepší b2ck ale musím uznať,že v tomto battli aj mňa viac zaujal text od Energy-ESaZho aj keď som tu čakal chlapci aj nejaký pozitívny text o trávičke :D
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland