Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Freestyle Battle

23 Dec 2013, 16:04

Prečo sa vlastne zrušila Sekcia freestyle battle? Nedala by sa znova rozbehnúť? ďakujem
Obrázok užívateľa
Kruscifix
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
89
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.07.2013
Bydlisko:
Gachurn, Voralberg, Rakúsko

24 Dec 2013, 13:25

protože je forum plné děti, které neumí respektovat pravidla, jen se hádají, handrkují, nadávají si a dělají tu bordel... kdyby se tu všichni zúčastnění chovali, tak jak měli, tak by vše funguje dále :-) toto fórum si tvoříte vy, uživatelé, a jaké si to tu uděláte, takové to máte :-)
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

24 Dec 2013, 15:05

Ale veď predsa existujú bany, a myslím že by to slušne zvýšilo návštevnosť aktívnych členov fóra, pri neadekvátnom chovaní sa daný jedinec potrestá banom, alebo zaradením do blacklistu a hotovo... Mňa by takáto sekcia veľmi potešila a určite by som na fórum chodil aj viackrát denne... To že sú tu deti je predsa jasné a to nikto nezmení, ale admini ich predsa môžu schladiť.. Veď na to sú tu, aby kontrolovali plynulý chod fóra a riešili "problémy"... Ďakujem za odpoveď...
Obrázok užívateľa
Kruscifix
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
89
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.07.2013
Bydlisko:
Gachurn, Voralberg, Rakúsko

24 Dec 2013, 15:20

Súhlasím s Kruscifix-om
Obrázok užívateľaHa Ha

27 Dec 2013, 11:21

len sa pozrite na zopár tém v archíve napr. pre-stresika-t11854.html a for-inmomment-t8409.html a povedzte mi, či to malo úroveň. ledva prežila sekcia vlastné texty. určite sa nič také rozbiehať znova nebude.
Obrázok užívateľatucher

27 Dec 2013, 13:58

Veď v pohode, bol to len návrh Tucher, ak je to naozaj také zlé tak ti verím a chápem ťa že tu nechceš robiť bordel... Peace
Obrázok užívateľa
Kruscifix
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
89
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.07.2013
Bydlisko:
Gachurn, Voralberg, Rakúsko


Späť na Archív 2015 ...



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], kokotiahlava, Seznam [Bot], smejt