Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Gamba

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

19 Jún 2010, 23:04

gratulujem Gamba. Vypočul som Tvoj album a musim uznať že je naozaj dobry. Je vidieť že máš talent, len tak ďalej. Nech Ťa hlavne nepokazí sláva a peniaze, čo Ťa určite v budúcnu čaká, ak budeš ďalej také pecky vydávať. Ešte raz gratulujem a držím palce...
Obrázok užívateľa
bono101
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2010

27 Sep 2010, 16:59

NAZDAREK HOSI
STAHUJTE NOVE REMIXY PODLA MNA DOST PODARENE
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
gamba
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.03.2009

03 Okt 2010, 17:32

Chlapci :D ten album nestahujte, musite ho KUPIT!!
Obrázok užívateľa
PoseidoN
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
224
Poďakovania:
1
Registrovaný:
15.04.2009
Bydlisko:
Zahraničie

02 Máj 2011, 19:09

Obrázok užívateľa
majgli
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
3692
Poďakovania:
36
Registrovaný:
08.12.2009

10 Sep 2011, 19:46

Gamba sa mi páčil zo začiatku tracky ako Nova Kapitola , Osudy, Dve Kolesa boli dobre ale potom išiel nejako dole . Anjel/Demon sa mi páčia asi 3 veci a to tiež kde sú hostia . Začalo to klipom možno práve čo bol dosť smiešny velky gangter na ulicy pod. a potom došiel Hlavu hore s tým to uplne zaklincolval. Tričko G-Unit (teraz tu budete písať že riešim ludi podla oblečenia ale to sa nedalo nenapísať) hosť Reighter či ako sa volá ktorý je nasmiech a tie ,,tancujúce,, dievčatá ktore sa tam trasú jak keby ich drbol blesk . Takto by som zhodnotil Gambu keby začal robiť tracky ako na Hodina Pravdy tak by to bolo dobré ale toto sa mi vobec nepáči
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

11 Sep 2011, 04:19

tak tak moja rec...od Gambu sa mi najviac pacil song "Nova kapitola" od vtedy som dufal, ze zneho nieco bude a pojde hore...no mam pocit, ze to snim ide skor dole...cim novsi track tym horsi...skoda no
Obrázok užívateľa
Streeky
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.09.2008

11 Sep 2011, 15:27

gambu si vzdy rad vypocujem, len je to take zvlastne, lebo niektore tracky ma moc dobre, niektore radsej ani nezapnem :D, take vykyvy ma :D ale celkovo moc dobry je , tiez posledne veci moc nepocuvam co sa dal do tej kapely
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

12 Nov 2011, 11:16



Čo poviete? Toto som si pozrel aspoň 40x -krát a vždy si to musím pozrieť:D midlifuk :D
Obrázok užívateľa
PoseidoN
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
224
Poďakovania:
1
Registrovaný:
15.04.2009
Bydlisko:
Zahraničie

Predchádzajúci

Späť na (SK) slovenská



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
agentsmitov, Bing [Bot], CHAPES?, d.r.o.b.e.c, Google [Bot]