Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Ganja (Marihuana)

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

26 Mar 2010, 11:32

ja si obcas dam ked mam.. :-) do dobrej nalady povodne zamyslam ale wzycky to prezeniem.. :D newa stava sa ....
Obrázok užívateľa
passko
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
154
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.12.2009
Bydlisko:
Malacky

27 Mar 2010, 09:33

Jo no taky to obcas prezenu.... :joint:
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

12 Apr 2010, 15:38

ja hulicov neodsudzujem. su to normalni ludia, ktori su niekedy inteligentnejsi ako nehulici ... :D
Obrázok užívateľa
luk999
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
106
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2009

24 Jún 2010, 11:54

ja som si dal zatial len 1 krat a to ked som bol v 7.r Zš nahovoril ma nato spoluziak, presne si aj pametam co to bolo za gress bola to prava nefalsovaná 5trzalska lampa mali sme ju od jeho brata.


edit// neviem ale ci by sme to tu mali tak verejne vyslovovat aby sme nemali problemy od hlpatych.
Obrázok užívateľa
RESTORone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
148
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.01.2010

24 Jún 2010, 14:32

Chlupati ani nevi kdo jsme :lol:
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

29 Jún 2010, 17:48

vies lenže každy net ma ip adresu ak dotyčný má stabilnu ip adresu tak ho vypatraju lahko ako dynammicku tak pojdu sa poskytovatelom internetu a ten mu to musi povedať lebo by napomahal k tresnemu cinu
Obrázok užívateľa
RESTORone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
148
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.01.2010

30 Jún 2010, 10:20

museli by ti doma alebo vonku nieco najst aby si mal problemy.vonku to uz rovno sfajcis a domov ti pridu iba ak maju tip a povolenie na prehliadku,ale to sa im neoplati vybavovat pokial nie si velka ryba.a poriadny dealeri to na nete pisat nebudu :)
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

15 Sep 2010, 01:15

par kraát som po hulil najlepsia je prirodna lampa kvalitna to mam od kamosa je tu proste haluska ale na tvrdsie by som nesel
Obrázok užívateľa
diagnoza
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
34
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.11.2009

22 Okt 2010, 18:48

řeknu to takhle hulení je dobrá věc nikdo si neuvědomuje jaký to je chodit do školy ze skoly domu napsat ukoly jit na pc a druhy den to samí kdyt z toho zivata nic nemate je tp každý ho věc a boj nikdo kdo hulil minimalne 3 vý co je na tom hulení tak dobrý...dostává te se do stavu na jine urovni nemeli by hulit dědi, :afro: pak z toho blbnou,ale hulení je na jednu stranu lék..:D
Obrázok užívateľa
Afro~
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.10.2010

30 Okt 2010, 14:25

zas raz som sa po dlehj dobe sem prisiel pozret a prvy prispevok co som videl od prograssa bol zmyslupny a pravdivy :-) nejdem pisat svoj nazor prograss to uplne vystihol aj z tou domovou prehliadkou ze nejdu po tebe pokial si neni velky ryba...a k huleniu :)...ja si rad zahulim je to jedno co len v podstate ked si to chcem vychnutnat zbalit cisteho blunta staci aj niaky outdoor :) proste len tak pri dobrej hudbicke si to uzit :) ale pokial sa chcem riadne sfajcit tak urcite preferujem lampu alebo hydro... :joint:
Obrázok užívateľa
Gito
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
278
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2008

08 Nov 2010, 21:25

Tak neskúšal som ale chcel by som skúsiť ako každí mladí chalan ;)
Obrázok užívateľa
DyNaMiT
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
5
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.11.2010
Bydlisko:
Topoľčany

10 Dec 2010, 15:42

Hulenim si vobec nepomozes s problemami,ja to nepotrebujem ani nechcem...iba za to vyhodis prachy,a doj..be ti to oblicky a mozog...neskor sa stanes zavislakom
Nemam rad fetakov,ale je mozne ze aj som zavisli :oops: -ale na kofeine :D :D :D
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

14 Dec 2010, 19:09

mozno blba otazka ale neva radsej sa opytam :D su nejake dosledky, zavislost atd ked si das poprvy krat jointa, dajme tomu jeden na dvoch... ?? :D thx
Obrázok užívateľa
dAiLER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
494
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009

14 Dec 2010, 19:31

I tried it twice :) thats enough
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010

14 Dec 2010, 22:14

dAiLER píše:mozno blba otazka ale neva radsej sa opytam :D su nejake dosledky, zavislost atd ked si das poprvy krat jointa, dajme tomu jeden na dvoch... ?? :D thx


po prvy krat ked kuris sa ani poriadne nenafajcis, clovek musi pochopit tie stavy...poznam ludi co si dali ale 3 vodne z kvalitneho indooru a povedali ze su neni rozbiti a oci mali jak vevericka picku

prograss píše:museli by ti doma alebo vonku nieco najst aby si mal problemy.vonku to uz rovno sfajcis a domov ti pridu iba ak maju tip a povolenie na prehliadku,ale to sa im neoplati vybavovat pokial nie si velka ryba.a poriadny dealeri to na nete pisat nebudu :)


a este by som sa vyjadril aj k tomuto, niektore velke ryby maju podchytenych aj pandlov lebo si platia "ochranu" pseudo mafianom a tak isto aj policajti kuria vo velkom style :lol:
Obrázok užívateľa
phdr.Dark
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
813
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008
Bydlisko:
Trnava

22 Dec 2010, 20:35

Nehulim,a nikdy v zivote hulit nechcem,a tak isto ani fajcit nechcem :!:
Ja radsej idem do posilovne,von,pred telku,ku kompu,hrat basket,ku kamosovi,na motokari,do shopu,do mekaca...

Nici to len zdravie,a mimo realneho zivota byt nechcem,v nejakych iluziach zit...ale podla mna vsetci z toho vyrastiete
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

22 Dec 2010, 21:22

Nefajcim normalne cigy a ani trávu ;) V prvom rade nechcem mat opletačky so zákonom a v druhom rade nevidím zmysel toho, že sa sfajčím jak dúha a smejem sa z toho. Počul som, ževraj tráva čistí pľúca a aj keby to bola pravda tak ja si ich čistiť nepotrebujem ;) Športujem a mám kopu spoluhráčov čo fajčia (normálne cigy) a každý deň sa spijú pomaly do nemoty a potom na zápasoch su vybľutý a pýtaju sa striedať lebo nevládzu s dychom.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

20 Feb 2011, 14:06

:joint: nech to smrdí
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

09 Jún 2011, 17:53

Ja som mala frajera,ktorý húlil 5 rokov ... strašne mi to vadilo a preto mi prestal o tom hovoriť.. do konca za tie 2 roky čo sme boli spolu tajil aj to, že fajčí cigarety :D a to som si myslela, že sa nedá :D ... po čase mi prišlo, že úplne sa zmagoril správal sa už v kuse ako keby ma stavy ... preto sa nestýkam s takými luďmi .... :oops: :fuckyou: niektorý sú v pohode ale niektorým to už dobre jebe .... :-?
Obrázok užívateľa
bubik7
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.04.2010

10 Jún 2011, 12:08

- ja nehulim a som rad, nechcel by som si raz uvedomit, ze cely zivot som si prehulil (su aj taki, co hulia denne, resp aj niekolko krat za den)
- mna by zauimala nejaka statistika, ze ti co brali tvrde drogy, ze kolki z nich zacinali travou (teraz nikoho neodsudzujem ani nic podobne, je to len prirodzena zvedavost)
- hulenie ide dost do penazenky a viem o chalanoch co sa dostali zbytcne kvoli tomu do problemov
- ja osobne nehulim a ani moc nepijem (viem sa totiz zabavit aj bez toho, nevravim ze sa nestane, ze sa dam alkoholom dole, ale osobne neznasam stavy kedy mi je zbytocne zle)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

PredchádzajúciĎalší

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Seznam [Bot]