Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Grafó - Fantázia

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

26 Apr 2013, 14:28

Ak si dáte námahu to prečítať poprosím hodte názor či už pozitívny alebo negatívny..:)

Pero je tvorca papier pamäťová karta
Ukladá na disk ktorý sa volá moja tvorba
Myseľ procesor sofistikovaný systém
Ktorý riadi myšlienky ktorý vyberá si s tém

Fantázia vedie je voľná ako banshee
Lieta si v hlavé voľne po lúke si beží
Predstav si lúku len trávu rovnú plochu
Tie ruky ktoré tvoria nemusia patriť bohu

Walt Disney zo svojim srdcom a vôľou
Len mysľou vytvoril to čo stalo sa pojmom
Len pero a papier myšlienka na plátne
Ešte teraz ho vydávam u mňa na plazme

Picasso jeho farby sú večne živé
Vdýchol život niečomu čo bolo neživé
Bez prostriedkov mal staré farby a štetec
A pritom je známy a to po celom svete

Einstein šedivá hlavá pestrá myseľ
Vysoké IQ na mnohé veci prišiel
Génius doby jeho odkaz večne živí
Neprekonateľný mozog a to z ľudskej väčšiny

Mozart rytmus v srdci hravé prsty
Myšlienka tónov hudby na osnovu prší
Prvé dielo stvoril ako dvanásť ročný
Geniálne dieťa ušľachtilé skromný

Steve Jobs zasadil plod vo svete IT
Mal ideu a sen nečakal na to čo príde
Nahryzol jablko v hlave zrodil sa nápad
Na kvalite zakladal viď iPhone a iPad

Abraham Lincoln bojoval za práva ľudí
Odlišných farbou ale rovnakých v srdci
Veľký človek nádej v spomienkach budí
Stal si za slovom zaňho hovorili skutky

Idea a možno chceš mať len prachy
No pamätaj že prachy sú výsadou slabých
Tvoje činy a skutky to charakter šľachtí
Vryté v kameni budú na veky navždy

Myšlienka je základ dokáže rozhýbať veci
Na fantázii stavia ona posúva méty
Máš dobrý nápad posuň ho do reality
Prispej do dejín prispej do toho i ty
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013

26 Apr 2013, 14:35

mne sa to osobne moc nepačilo :P... karta-tvorba ,živé-neživé,živi- väčšiny,reality-i ty - toto sa mi vobec nelúbi,a niektoré su slabe,ako myslim že ten isty,rod,vzor pad take rymy sa mi nepačia, ale nektore su ok
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

26 Apr 2013, 14:41

Pamäťová karta - moja tvorba, večne živé - neživé, večne živí - väčšiny, ho do reality - do toho i ty, takto sú tie rýmy celé ale ako skôr som sa tu zameriaval na hlavnú myšlienku... ale jednoznačne diky za názor..:)
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013

26 Apr 2013, 14:51

aj tak sa mi to nejak nerýmuje :D ..no nwm mne takéto témy moc nesedia , spirit mal podobnu nwm jak sa volala ale ten mi celý nesedi :D :D a týmto som nechcel povedať že si ho kopírival abi take niečo len podotýkam,že takéto témy mi nesedia :P
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

26 Apr 2013, 15:02

dobre... dobre... chápem... každému sa páči niečo iné..:)
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013

28 Apr 2013, 21:03

Ja znesiem aj kritiku kľudne píšte...
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013

28 Apr 2013, 21:08

Mne sa páčil tento text. Aj keď rýmovo to nebolo skvelé ale páčil sa mi obsah a myšlienka. Zaujímavé to bolo. Pokračuj dalej. ;)
Obrázok užívateľa
MODEST
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
286
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.11.2012

29 Apr 2013, 15:34

Slabé rýmy hlaven ten začiatok. Moc ma to nezaujalo lebo je to nudné ,ale tá myšlienka celkom ujde.
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

29 Apr 2013, 21:03

Hej no zameriaval som sa na ten obsah a hlavná bola tá myšlienka... ale cením si vaše názory chlapci..:)
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013

01 Máj 2013, 07:32

niektoré časti textu sa mi veľmi páčili, niektoré zase nie. Teraz ale nemyslím myšlienku, podľa mňa napríklad picassove umenie je nudné a v skutočnosti ani maľovať poriadne nevedel, a steve jobs nemal žiadne revolučné myšlienky, len vytvoril vlastný operačný systém čo je úplne zbytočné, pretože sú tam ešte zbytočnejšie problémy v kompatibilitou kvôli tomu, a spravil výkonnejší telefón to je všetko,, ale späť ku textu, v niektorých kúskoch si mal slabé rýmy čo sa pomaly ani nerýmovali, a v niektorých si mal zas parádne, téma by bola v celku fajn jak tak si sa aj držal myšlienky, ale hovorím ešte tam bolo dosť technických chýb v tom texte, takže celkovo to ohodnotím 5/10
Obrázok užívateľa
Hecky
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
531
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.01.2011
Bydlisko:
Myjava

01 Máj 2013, 11:27

No čo sa týka Picassa neviem o ňom toho až toľko neviem ale Stev Jobs nevymyslel operačný systém ten OS vymyslel v skutočnosti Vozniak (neviem presne ako sa to píše) Stev Jobs bol hlava založil Apple bol génius preskočil niekoľko tried na ZŠ výška mu pripadala nudná s kamarátom na výške vymyslel prístroj na volanie zadarmo lebo narušil frekvenciu operátorov..:D podľa mňa mal kopec prevratných nápadov a samozrejme dbal na kvalite čo sa fakt cení podľa mňa ak ťa to zaujíma prečítaj si jeho biografiu je to taká hrubšia knižka ale je to fakt zaujímavé..:) inač ti ďakujem za komentár a tvoj názor..:)
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013

01 Máj 2013, 19:55

Ak by vymyslel hovor zadarmo tak v pohode, ale on nevymyslel nič prevratné, fotky, dotykové telefóny, nahrávanie videa, aplikácie toto všetko už existovalo dávno pred ním, jediné čo spravil bola vlastná značka ktorá je v prípade notebookov aj drahšia ako klasické notebooky a nieje to ani také výkonné, +ti tam nejde ani polovica vecí kvôli tej kompatibilite... ale tak o tom nemá byť táto diskusia, proste podľa toho čo oficiálne spravil, a nech aj založil apple to je jedno, nevidím v tom nič prevratné,, pre mňa bol prevratný človek napríklad nikola tesla a v podstate aj thomas eddison ktorý bol podnetom aby tesla spravil tú svoju vlastnú žiarovku. A vďaka nemu máme elektriku, to bol naozajstný génius ,,, ale to je jedno :-)
Obrázok užívateľa
Hecky
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
531
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.01.2011
Bydlisko:
Myjava

01 Máj 2013, 20:50

No Jobs bol viac menej dobrý rečník a bol výnimočný no aspoň pre mňa ale tak je to tvoj názor a ja ti ho neberiem a s tým systémom mi chceš povedať že microsoft nemá problémy s kompatibilitou podľa mňa ešte väčšie ako Mac prečo asi je toľko windowsov najkompatibilnejší systém je asi Linux a to len preto lebo má open source..:D A Tesla hej toho som chcel tiež vložiť len som nechcel byť za copyrightera..:D a Eddison bol idiot kradol nápady a dával si ich patentovať za svoje podkopával nohy Teslovi ale zas dá sa to brať aj ako motivácia viac menej..:D dalo by sa o tom písať strašne veľa ale táto téma naozaj nieje na to určená..:P
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013

07 Máj 2013, 18:44

Práveže to je namakané :D :D :D ale naozaj ... nič tomu nechýba :D len tak ďalej bro :D
Obrázok užívateľa
HipHopCrew
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
37
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.04.2013

07 Máj 2013, 18:59

Tak určite je to dokonalé..:D ale nie no neviem či je to celkom objektívny názor ale diky..:)
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], Google [Bot], kaky231, kubec224, megahulk, Robko1303, Seznam [Bot]