Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Gregcmpe-Writepower.sk

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

25 Mar 2009, 20:20

Ta zpapam tak papa dalsia etapa presla cez chlapa, kracam z depa, alarm pipa,potegovana cela europa,sadam do auta-kurva chyba ropa,
nahoda hlupa,fizli sa gruppa,aha pumpa, zabacam z depa-stena domy-ulica slepa,narazim do stlpa,adrenalin stupa,vypeckujem snoopa,
za chrbtom policajtov kopa,strelba ostava krvava stopa,uz mi nepomoze ani lupa,rozmazana mapa hlupa,zdrham sam,pokuseniam odolavam,babam odolavam hram, kasinam,v pici mam,svetla zhasinam,
bo hra na schovku zacina,ostavam sam, do lochu sa nechystam,sa schryvam a cakam,premyslam,kam vykrocit dalej mam,utekam sam autam sa vyhybam,
na boha sa obraciam,dufam prezijem,skumam cesty,aj ked som miestny,volaju ma pirat cestny,hovoria mi besny,ale ja viem ze som presny,
beztrestny,davam si bacha,najvacsi trest tyzden zaracha,tak bacha... refren sem nebudem davat to je trapne bez hudby....


fIZLOM SOM USIEL, PREZIL SOM,DALSIM KILOMETROM,kracam SNOM,V SNE SOM KRALOM,NE SOM KAROM,SOM VACSI JAK SLON,SOM PETERSON,
SOM PYSNY NA TO ZE NESOM ROM,NEKUPIL BY SOM SI ROMSKY CD ROM,RADSEJ KUPIM CHROM,A DAM FIZLOVI NA DOM,A SCHOVAM SA ZA STROM,
A POCKAM KYM PRIDE ZLOM,POTOM UPOZORNIM NA SEBA,ADRENALIN STUPA na NEBESA,UTEKAM DO LESA,KONDICKA KLESA,SKODA ZE NEMAM KOLESA,
utekam utekam jak za styroch,dufam a verim ze pomoze mi boh,och och..........

do hudby to znie fakt dobre ... zvyraznujem to tam o nedlho bude demo .... ma tam minutu aj suchy pes z druhej strany poslem kto chce pocut demo....
Obrázok užívateľa
gregcmpe02
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.02.2009

26 Mar 2009, 16:52

je to dobrre
Obrázok užívateľa
pirates
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
78
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.11.2008

26 Mar 2009, 21:20

vdaka cenim si kazdu pochvalu, aj vypic...
Obrázok užívateľa
gregcmpe02
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.02.2009

28 Mar 2009, 11:27

ako sorry ale to je co???sak to je ko*otina!!!pokial viem rap je zalozeny o pravde a nie o dajakych predstavach.nepaci sa mi to ale je to moj nazor :-?
Obrázok užívateľa
sminky5
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
94
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.06.2008
Bydlisko:
Bardejov

28 Mar 2009, 16:41

rap neni o rymoch ale o zmysloch !!!!!!!!!!!!!! nepaci sa mi to...
Obrázok užívateľa
mysel
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
165
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.12.2008

28 Mar 2009, 17:12

mysel píše:rap neni o rymoch ale o zmysloch !!!!!!!!!!!!!! nepaci sa mi to...


mysel teras si to absolutne vystihol.. a uplne stebou suhlasim... kazdy chce davat len rymi a potom ten text nema zmysel :D
Obrázok užívateľa
ZáVeR
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
342
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.02.2009

29 Mar 2009, 14:17

jo ja viem a zaver fuhaaa aspon niekto tu rozmysla bo neni tu takych vela........:D
Obrázok užívateľa
mysel
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
165
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.12.2008

21 Jún 2009, 10:39

okey
Obrázok užívateľa
Giovanni
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.06.2009

21 Jún 2009, 13:45

No asi tak chcelo by to viac zmyselnosti... miestami mi tym nakladom rymov pripominas Moru :D je plus ze nerymujes len na slovesa...inak trochu divny pocit mam s toho textu ae v poho :wink:
Obrázok užívateľa
Detox777
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
69
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.10.2008

21 Jún 2009, 16:24

suhlasim zo zaverom
Obrázok užívateľa
Tade_55
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
237
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.03.2009
Bydlisko:
Gbely

22 Jún 2009, 12:39

no hej dost cudne, aspon si to mohol upravit... vies tad so slohou a tak... ale tak to aspolutne straca to ,,hip hopove caro" :lol:
Obrázok užívateľa
write00
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
96
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.04.2009
Bydlisko:
Sarisske Michalany


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]