Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



GRILLZ

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

02 Mar 2012, 15:14

Kolko z vas ma tetovane, lebo piercing lebo nausnice lebo cosi take a aky je rozdel medzi nausnicami lebo tetovanim a grillz? Ako odpoved moze byt, ze grillz maju len gangsteri v Amerike, ale nebolo tetovane v nasich podmenkach povodne vysadou ludi, ktori sedeli v base?

Teraz to neje nic nenormalne! Ked ma nekto tetovane, preco by so nekto iny nemohol kupit grillz? Trocha nechapem tu logiku. Ide len o to, ze luda su vacsinou zabedneny a preto
chcu len to, co povazuju za normalne, lenze keby takto premyslala aj ta prva opica, ktora zlezla zo stromu na zem, mozno by sme ako luda vobec neexistovali :D
Obrázok užívateľa
Mr.Crisps
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
45
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.01.2010

02 Mar 2012, 21:00

preco? lebo nausnice maju viac nieco do seba, nosia sa uz tisice rokov, su roznych tvarov , tak ako aj tetovanie, ktorym niekto nieco chce vyjadrit. (postoj k sebe samemu, nabozenstvu atd atd) (hoci ja osobne ziadnu nemam), a strojcek na zuby resp. grillz :D je pi.ovina pre deti, a pre tych slaboduchych, ktori sa musia na nieco hrat
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

02 Mar 2012, 23:19

Uznavam, ze vacsina ludi, ktori si tu kupili falosne grillz su slaboduchy wannabe-gangsteri, ale poznam aj nekolko ludi, ktori maju nausnice lebo tetovane a su slaboduchy rovnako. Hovoris, ze tetovane by malo neco vyjedrovat, ale znam aj takych ludi, co nemeju tetovane z pozy, ale nechceju mat vytetovane ziadne symboly ako kriz apod., pretoze pre nich by ich tetovane malo predovsetkym vyjadrit ich samych.

Grillz su len doplnok, ktory mozes nosit, pretoze sa ti paci, ale neurobi z teba gangstera, tak ako tetovane z teba neurobi kriminalnika, ale mozes sa ich prostrednictvom vyjadrit, ked nesi pozer.

Hovoris o tradicii, ale aj ta tradicia musela nekde vzniknut ne???

Sorry, ale tvoje argumenty su derave ako cednik mojej starej mamy...
Obrázok užívateľa
Mr.Crisps
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
45
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.01.2010

03 Mar 2012, 12:10

no ja by som to povedal o tvojich, tak sa pozri na fotky kde su grillz, ze ktora nie je taka, ze tam je gangsterska poza a vyraz v tvari taky, lebo to vzniklo prave na taketo hranie sa

a ked som hovoril ze nausnice a tetovanie mozu nieco vyjadrovat tak je to pravda, ale grillz ti nic vyjadrovat nebude, ked vsetky tieto strojceky na zuby su rovnake

pozri sa neries to, ak sa ti to paci tak to nos, ja nie som typ co riesi inych, v podstate mne je jedno kto ako sa oblieka, ja som ti podal len fakty, a nie derave argumenty

- tetovanie uz v starych dobach vzniklo vyjdrovanim niecoho, pripravou na boje, tradicie atd, a grillz nic z toho nema ani mat nebude , je to moderny gýč

- tolko z mojej strany, nebudem sa tu viac natahovat s niekym, ktory v nicom nepovoli a mysli si, ze len jeho nazor musi byt spravny :D
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

03 Mar 2012, 15:04

Keď som bol malý, tak som si daval ten alobal z čokolády na zuby. Som gangster ?
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

03 Mar 2012, 15:13

Energy-ESaZ píše:no ja by som to povedal o tvojich, tak sa pozri na fotky kde su grillz, ze ktora nie je taka, ze tam je gangsterska poza a vyraz v tvari taky, lebo to vzniklo prave na taketo hranie sa

a ked som hovoril ze nausnice a tetovanie mozu nieco vyjadrovat tak je to pravda, ale grillz ti nic vyjadrovat nebude, ked vsetky tieto strojceky na zuby su rovnake

pozri sa neries to, ak sa ti to paci tak to nos, ja nie som typ co riesi inych, v podstate mne je jedno kto ako sa oblieka, ja som ti podal len fakty, a nie derave argumenty

- tetovanie uz v starych dobach vzniklo vyjdrovanim niecoho, pripravou na boje, tradicie atd, a grillz nic z toho nema ani mat nebude , je to moderny gýč

- tolko z mojej strany, nebudem sa tu viac natahovat s niekym, ktory v nicom nepovoli a mysli si, ze len jeho nazor musi byt spravny :D



Obrázok

K tej fotke hore: Ked si odmyslis grillz, je to uplne normalna fotka ako kazda ina. Nekdo mozno pozuje, ale neriesim idiotov, ktory si hraju na gangtery ako treba toto:

Obrázok

:lol: :lol: :lol: ... tragicke
Obrázok užívateľa
Mr.Crisps
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
45
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.01.2010

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Dylan116, Google [Bot], kano99, Seznam [Bot]