Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



GTG BOYZ x MARIEL - TRUESHIT

Vaše nahrávky

29 Mar 2017, 17:53

Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

10 Apr 2017, 12:59

po tých rokoch si vycibril jedine flow..ten je fajn, ale čo z toho, keď téma, zmysel a celkovo ten text je o holom kok... nepoučil si sa...kedysi si robil sračky na kopírku ako od Kaliho, teraz tu vravíš, že nie si ako on a pri tom si len okopíroval a držíš sa iného FALSE SHIT trendu
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

10 Apr 2017, 20:44

je to uplne ako Kali :D trapáci
Obrázok užívateľa
kiddvmn
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
11
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.04.2014

11 Apr 2017, 15:51

áno soyko máš pravdu, odkedy rapujem iba všetkých kopírujem. :) ty už radšej neodpisuj a počúvaj si ten svoj underground v ktorom sa vraj tak dobre vyznáš ;)
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

13 Apr 2017, 13:01

to neskriješ je to od začiatku vidno že chceš biť ako ritmus :D
Obrázok užívateľa
kiddvmn
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
11
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.04.2014

13 Apr 2017, 23:36

neviem či celý čas, ale kedysi si bol celý Kali a potom si sa chcel zviesť na vlne pičachlapcov bez gúľ...ty vieš lepšie ako to je...ja hodnotím len to, čo som od teba tu na fóre videl
budem a takisto každý kto len chce, bude odpisovať na tomto fóre...ak máš problém s kritikou, tak ti to nemám problém zmazať...alebo radšej to sem nedávaj...dosť hnevania sa...poďme si rozobrať track...

o čom to je? ,,toto je TRUE SHIT,, ...to kedysi znamenalo niečo, čo bolo skutočné, REAL, malo to grády možno, jeblo ti to nejaké fakty rovno do xychtu...toto pre mna znamena TRUE SHIT...niečo, čo nemusi prezliekat kabaty...vysvetli mi pojem slov TRUE SHIT v tvojom ponímaní, lebo z tracku som to nejak nepobral (vážne jeb na nejaku nenavist a rozoberme to)
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

14 Apr 2017, 11:20

práveže toto je typ tracku, ktorý bude asi zbytočné rozoberať, a nemám voči tebe žiadnú nenávisť, len nechápem jak si mohol vo mne vidieť Kaliho.. nikdy som sa nehral na nikoho
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], pulsik, Seznam [Bot]

cron