Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



H16 - Neprestávam veriť

Texty slovenských interpretov

01 Apr 2011, 18:50

Počúvaj toto brácho:
Som obyčajný chalan , vyrástol som v paneláku pri kanáli. Za svoju rodinu dakujem Bohu ,
doma sme vychádzali , áno brácho mal som pevné základy , ale vždy som sa chcel naučiť žiť na vlastné náklady a vlastné nápady a mať vlastné zásady. Mám rád kvalitné veci a nie lacné náhrady. Snažím sa držať pri zemi , pri tom nebyť zhrbený. Viem si vážiť svojich ľudí , nie som žebrák s*****ný. Mám 21 rokov a 2-krát toľko problémov , mám aj zopár sokov , no 5-krát toľko spojencov , ale som samostatná jednotka , sám za seba , preto spolieham sa hlavne na seba. Som často dravý , možno preto nie vždy zdravý a veľa vecí zbabral som a horel som jak ciga z trávy. Čo už...učím sa na chybách jak každý jeden a tiež neľutujem ani jeden deň keď sa v rape j***m.

Refrén: Snažím sa vychutnať si život aj keď nie je skvelý. Idem si za svojím cieľom
A neprestávam veriť , že sa mi oplatí veriť že to márne neni a všetko čo bolo zlé na
dobré sa zmení.

Možno si myslíš že môj život sú len koncerty a party , že nerobím nič iba žúrujem a pálim blanty. Môj život nie sú iba zábava a chlast , mám problémy jak každý jeden z vás.
Keď som bol malý foter bil a mlátil mamku , znášal som to ťažko , brácho nerobím si srandu.
Videl som mamu dobitú s modrinami , foter zmizol preč a vrátil sa domov n******ý . Takto to išlo dokola , keď bol preč bola pohoda , keď sa vrátil začalo to odznova . Nakoniec sa rozviedli a foter zmizol z domu , matka prišla o prácu a snaží sa nájsť novú . Ja sa snažím postarať a sám o seba , ostať silným , ísť si za svojím a nenechať sa d*****ť . Všetko zlé čo som prežil berem ako výhodu. Rozbieham si svoju hru a posúvam sa dopredu.

Refrén: Snažím sa vychutnať si život aj keď nie je skvelý. Idem si za svojím cieľom
A neprestávam veriť , že sa mi oplatí veriť že to márne neni a všetko čo bolo zlé na
dobré sa zmení.

Ako malý chalan som sa motal pri baráku celé detstvo. Doma kopec srandy , horšie prišlo neskôr. Keď sa často hádali rodičia s bratom za dverami , začal som chápať , že sa neschovám pred problémami , že si ma nájdu sami , že sa nevyriešia samy , nespraví to ani nikto za mňa , som si vyrovnaný. Na to ako použiť iný vzorec jak na piko , keď niečo pokazím , berem to na vlastné triko , a všetkým smradom čo ma kedy chceli vidieť na dne , každopádne odkazujem : nič ma nezlomí. Derem si svoje dlane , ťažím zo svojej bane , tak to radšej nechaj na mne .
Na moje svedomie , neuznávam klamanie , nemám talent na hranie , hovorím čo ma napadne , stále žijem na hrane. Zažil som len sklamanie , ale nikdy som sa neopustil , ver mi brácho , sám by som si neodpustil.

Refrén: Snažím sa vychutnať si život aj keď nie je skvelý. Idem si za svojím cieľom
A neprestávam veriť , že sa mi oplatí veriť že to márne neni a všetko čo bolo zlé na
dobré sa zmení
Obrázok užívateľa
KASER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
689
Poďakovania:
1
Registrovaný:
14.01.2011
Bydlisko:
851

Späť na (SK) slovenské



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]