Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

Habibi - Neber si to osobne

Vaše nahrávky

05 Sep 2013, 20:19

Ahojte, co hovorite?

Naposledy upravil anonymous dňa 05 Sep 2013, 20:40, celkovo upravené 1
Dôvod: príspevok upravený
Obrázok užívateľa
Anonym412
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
0

05 Sep 2013, 20:46

skvelé tak to má byť ! aj na fb som ti chválil text resp jeho obsah a urobím to aj tu, zlepšil si sa v textoch určite a prejav, jednoducho mne sa tvoj prejav páči už veľmi dlho
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

05 Sep 2013, 20:51

Dakujem za pochvalu, cenim, uz som mal chut sa vyjadrit lebo par veci uz je fakt k nevydrzaniu v tejto nasej pernikovej chalupke (Slovensko)
Obrázok užívateľa
Anonym412
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
0

05 Sep 2013, 21:24

Ja len toľko .. Dlh ti už nikto nikdy nesplatí a neber to osobne ..
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Poďakovania:
0

05 Sep 2013, 22:54

Lukas neberem neboj, ved kazdy podla seba vlastne
Obrázok užívateľa
Anonym412
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
0

05 Sep 2013, 23:05

Tym som chcel naznacit 2 veci a tou druhou je to ze track som vypocul a v hudbe ti nadalej drzim palce ale Nic neni navzdy a mimochodom na toto sa to netaha tu si zajebal .. Serus Kazdy ide vlastnou cestou len neviem ci tou spravnou tak si na tej tvojej davaj pozor
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Poďakovania:
0

06 Sep 2013, 00:16

Popalit sa da aj v mcdonalde v kuchyni. Ziadna spravna neexistuje je moj nazor, a tebe na tej tvojej tiez prajem vela stastia.
Obrázok užívateľa
Anonym412
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
0

06 Sep 2013, 14:03

ja som sa aj popálil v mekáči v kuchyni, keď som tam brigádoval, takže potvrdzujem :D ale toto asi anonym nemyslel :D

06 Sep 2013, 14:39

Dobré to je. Chváľim len tá téma mi príde už trocha aj otrepaná. :boss:
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Poďakovania:
141

06 Sep 2013, 17:37

toto nikdy nebude resp by nemalo byť otrepané , toto aj aj dôvod prečo rap vôbec vznikol, takéto témy

06 Sep 2013, 21:01

Nikoho som nepočul spracovať tú tému originálne...
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Poďakovania:
141

08 Sep 2013, 10:01

Dakujem za vyjadrenia chalani, neviem co pre teba sice znamena originalne ale ajtak nazor beriem
Obrázok užívateľa
Anonym412
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
0

08 Sep 2013, 12:17

ja si ten track idem aj stiahnutý ho mám napočúvaný, a dosť sa mi páči :) , k tej originalite súhlasím s energym že toto nebude nikdy otrepané, a mal si tam veľmi originálne názory a nie jeden: napr s tým neber si to osobne tam si dal pekné myšlienky, "škola čo ti dojebe zdravu hlavu, brigáda vymačká aj poslednú šťavu" , "vlajka vraj veje za slobodu, za mier, preto všade striehne pár pojebaných kamier", to tie čo mi utkli v hlave, určite ešte budú :), potom od tvojej staršej tvorby už ako keby si netlačil na hlas, a lepšie sa to počúva vďaka tomu, text priamo z myšlienkami a názormi ma fakt vsadil do stoličky, ale aj 2 veci by som vytkol, niekde máš krátke riadky, proste že to musíš natiahnuť, že by sa mi tam hodila buď pauza malá, alebo spojka..., a ešte na začiatku sa mi zdá druhej a tretej slohy hneď v mástri to slovo prvé mohol dať vyššie zvuk, lebo zle rozumieť tam beat prebíja, až na 3-4x keď som to počúval som rozumel čo si tam povedal, ale inač super treackkk

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

ja si ten track idem aj stiahnutý ho mám napočúvaný, a dosť sa mi páči :) , k tej originalite súhlasím s energym že toto nebude nikdy otrepané, a mal si tam veľmi originálne názory a nie jeden: napr s tým neber si to osobne tam si dal pekné myšlienky, "škola čo ti dojebe zdravu hlavu, brigáda vymačká aj poslednú šťavu" , "vlajka vraj veje za slobodu, za mier, preto všade striehne pár pojebaných kamier", to tie čo mi utkli v hlave, určite ešte budú :), potom od tvojej staršej tvorby už ako keby si netlačil na hlas, a lepšie sa to počúva vďaka tomu, text priamo z myšlienkami a názormi ma fakt vsadil do stoličky, ale aj 2 veci by som vytkol, niekde máš krátke riadky, proste že to musíš natiahnuť, že by sa mi tam hodila buď pauza malá, alebo spojka..., a ešte na začiatku sa mi zdá druhej a tretej slohy hneď v mástri to slovo prvé mohol dať vyššie zvuk, lebo zle rozumieť tam beat prebíja, až na 3-4x keď som to počúval som rozumel čo si tam povedal, ale inač super treackkk
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Poďakovania:
5

08 Sep 2013, 21:43

Dakujem tomasil si sa rozpisal a dakujem aj za tie chyby. Na deme bude final verzia takze to chcem este poladit par detailov
Obrázok užívateľa
Anonym412
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
0

21 Sep 2013, 13:20

KLOBuK DOLE BRACHO !!! MEGA TEXT !!!! .... :) KURVA NA ZAMYSLENIE !!!
Obrázok užívateľa
pain95
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
0

Späť na Songy, demá, albumy

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], boss147, Buchtotronik, Exabot [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, Majestic-12 [Bot], saw212121, Seznam [Bot], Yahoo [Bot]