Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



HAHA Crew

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

17 Okt 2013, 20:16

zmenil som nazor... bavia ma chaloši :-)
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

18 Okt 2013, 15:55




Asi od tet se vetšíne líbí HAHA_Crew ale podle rap a moda byl skvely začatek
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína

19 Okt 2013, 23:31

mne osobne sa to absolutne vobec nepaci...okej,napreduju,nasleduju trendy,robia trap a ten modny navrharik repujuci ma kurva slow flow a tak dalej,a tak dalej,ale podla mna je to uplne ze cele zle a nikdy tomu nepridem na chut,to viem povedat s urcitostou,mna bavi klasicky boom bap,v poslednej dobe uz len francuzsky v podstate a worldwide shit (napr. EMPTY HANDED WARRIORS - ludia ktori chcu zachovat hip-hopovu kulturu takou,aka bola) a taketo veci ako ted ficia a comu sa vravi "napredovanie" nemam strasne velmi rad pretoze tie texty nemaju absolutne ziadny zmysel (pre mna,niekto sa v tom iste najde) a hudby mi pridu fadne,monotonne,nudne a otrasne...mozte ma nazvat "zastaralym curakom" alebo hocicim ale za tymto si budem vzdycky stat a NIKDY nepodporim trap,disco rap a ani mainstream (ku komercnemu a nekomercnemu rapu sa vyjadrovat nebudem pretoze takmer vsetko je v dnesnej dobe v kategorii "komercne" kedze na free download vychadza strasne malo veci)...tolko ku HAHA Crew...a este jedna vec...chalani fuckuju SWAG???podla mna do SWAG-u spadaju pretoze SWAG = Secretly We Are Gay a oi mi pridu tal,ze su dost "letni"...
Obrázok užívateľa
nedelej
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
100
Poďakovania:
7
Registrovaný:
20.06.2008

21 Okt 2013, 21:11

Robia z rapu kurvu .. závislú na kokotskom oblečení čo je dneska v mode.
Piča chlapci.
Obrázok užívateľa
Jay-J
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
149
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.02.2013

22 Okt 2013, 19:06

sú úplne top..konečne tu niekto taký je..ale zaspaté Slovensko netuší čo to je,tak to odcudzuje..ach
Obrázok užívateľa
Korekt
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
237
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.05.2011

22 Okt 2013, 20:16

Korekt pockaj par mesiacov a budu ich ocuvat "vsetci" lebo rytmus povie ze su dobry tak budu dobry... ach
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

22 Okt 2013, 21:29

Vam vsetkym drbe na hlavu? Ked mate aspon trosicku radi klasicky rap tak tuto sracku nemozete podporit, ja kurva suhlasim s nedelej! Vsak to je cele zle, rap je tu od toho povedat nazor a nie tieto sracky! Fuj! A ze "moda" sak vyzeraju jak keby si zobrali oblecenie po starej babke.
Obrázok užívateľa
ePson
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
41
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

22 Okt 2013, 21:40

Heroin, mne je maximálne jedno kto im dá support .. mne sa to prieči tá ich "hudba"
Toto nemá s Rapom nič spoločné.
Obrázok užívateľa
Jay-J
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
149
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.02.2013

23 Okt 2013, 08:43

jo ! ! !
DAS IST NICHT RAP ! ! !

Obrázok užívateľa
nedelej
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
100
Poďakovania:
7
Registrovaný:
20.06.2008

23 Okt 2013, 12:59

ePson a Jay J vy ste úplne mimo je to milión krát lepšie než čo tu dávate vy, o neakých p*ča chlapcoch čo máte od molocha ktorý keď rappuje znie ako Banán z Mafstory a celý je smiešny piker s IQ hupacieho koňa,vy nechápete čo je vývoj a toto ma budúcnost fuck haterz,zaobstale Slovensko čo nikdy nič nepochopí a na všetko iba pi*uje
Obrázok užívateľa
shadow-g
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
373
Poďakovania:
5
Registrovaný:
22.07.2009
Bydlisko:
SouthSide

23 Okt 2013, 14:17

shadow-g : konečne niekto normálny..
Obrázok užívateľa
Korekt
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
237
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.05.2011

23 Okt 2013, 20:52

Kokot a kde sa tak obliekaju? Kde tak rapuju? V Amerike? Tam tiez jazdia po lavej strane vozovky, preco nejazdime aj tu? Preco? Aha, zeby sme v Europe? Ani v tej Amerike to nevyzera tak smiesne (hlavne tam na to ti raperi maju roky, tu sa oblieka jak zena 15 rocny chlapec)... Ale co vobec neuznavam je rap bez myslienky, bez textu a bez vypovednej hodnoty. Ah, pardon zabudol som ze ich texty maju hlboky zmysel, mame sa obliekat jak kokoti, mame mysliet jak kokoti a mame pocuvat kokotov... Dakujem uz som GAYHA crew

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Vies, Moloch robi dobru hudbu a aspon vyzera jak chlap nie jako zenska.. Sak to ani zeny niesu, to su 15 rocne "panicky"..
Obrázok užívateľa
ePson
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
41
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

23 Okt 2013, 21:27

hh ze 15 rocne panicky :D :D suhlasim s ePson-om co sa tyka HAHA Crew,ale co sa tyka Molocha moc nie...kedysi dobru hudbu robil ale akonahle presiel na solovu drahu sa mi moc nepaci jeho tvorba...nejako...neviem,ma jeho hudba neoslovila tak,ako ked bola Druha Strana,pretoze ked mal po boku Mikyho,tak to bolo ono...jasne ze ho neodsudzujem ani nic podobne,robi to co robi a robi to fajn,neriadi sa homo trendom a urcite ma moj respekt a co sa tyka toho ze vyzera jak chlap,takmer kazdy vyzera jak chlap okrem tejto divnej detskej crew...sak si pozrite rozhovor s nimi,su to obycajni mali pubertaci co spajaju "rap'n'fashion"...a navyse su fakticky trapni a tesia sa ze mozu nadavat pred kamerou!!!



podla mna to vacsina z vas ani nedopozera...a mimochodom,ich nazov,ze HAHA Crew,vznikol,a ted sa podrzte,na LYZIARSKOM VYCVIKU...chesus,to akoze co je?!detsky styl...
Obrázok užívateľa
nedelej
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
100
Poďakovania:
7
Registrovaný:
20.06.2008

23 Okt 2013, 21:31

3min. mi z toho stačilo :D z HAHA CREW cením iba Dalyba. :-)
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

23 Okt 2013, 21:39

shadow-g píše:ePson a Jay J vy ste úplne mimo je to milión krát lepšie než čo tu dávate vy, o neakých p*ča chlapcoch čo máte od molocha ktorý keď rappuje znie ako Banán z Mafstory a celý je smiešny piker s IQ hupacieho koňa,vy nechápete čo je vývoj a toto ma budúcnost fuck haterz,zaobstale Slovensko čo nikdy nič nepochopí a na všetko iba pi*uje


Chlapec prestaň lebo robíš zo seba tupca.
Nevravím že Moloch dobre podáva texty ale jeho texty majú zmysel ( ano aj keď sa netriafa do rytmu ) .. Má malé IQ? :D :D Ti jebe? Má väčšie IQ jak všetci členovia HahaCrew .. z toho tvôjho "fuck haterz" usudzujem že aj ty si jeden s tých húpacích koňov.
Obrázok užívateľa
Jay-J
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
149
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.02.2013

24 Okt 2013, 10:38

epson ty si riadne vytrety. V Statoch sa jazdi po pravej strane. Vsak ty ani nerozoznas Britaniu od USA. A spolu s Jay-Jom by ste Molochovi najradsej vyfajcili za to, ze sa hra na ulicny rap. Ten sa nevie trafit do rytmu a preto je na picu raper. To je fakt ktory nezmenis. A tiez mozem teraz zacat tvrdit, ze Moloch sa hra na ameriku, lebo sa snazi robit boom-bap rap, ktory nepatri do slovenskeho folkloru, ale je z tej tebou nenavidenej ameriky.

Chapem, ze nie kazdemu sa paci HAHA Crew, kedze si na to musi zvyknut, tak ako si pred 10 rokmi ludia museli zvyknut na rap, ktory videli prvy krat v Deke. A ten klasicky rap si strc vies kde. Rap sa da robit aj moderne a s vypovednou hodnotou. Pusti si track co maju s Puertom a ak aj na to povies, ze je to shit, tak tvoje prispevky uz nema zmysel dalej citat.
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

24 Okt 2013, 15:51

dalsia zabomysia vojna? iba sa smejem, aj ked si nejdem haha crew ale podstivu klasiku, tiez si raz zacas pustim aj dubstep a cisto trapove beaty a gleba... neviem, cele mi to pride smiesne ako sa tu hadate, pripomina mi to dissy ds-h16/gr-drmtkz, pre kazdeho je niekto iny top a o svojej pravde musi presvedcit ostatnich a ked to nejde tak je ohen na sreche. pokrok? huh, cypress hill povedali ze rapovat do dubstepu je pokrok, ja to tak nevidim... proste vy sa obliekajte ako chcete, aj ked mi to pride smiesne, ale na druhu stranu vam mozu prist moje baggies s pudlom pri kolenach a mikina do polky stehien. pocuvajte si ich, ale nesnazte sa ma presvedcit ze su lepsi lebo to je nieco nove, keby ich chcem pocuvat tak to asi urobim, ale ked to nezvladnem ani cele dopocuvat tak sa mi to asi nepaci...
Obrázok užívateľaCOREsix

24 Okt 2013, 16:38

hudba pre povrchných ľudí tvorená povrchnými deťmi. další dôkaz toho že dnes môže byť rapper hocikto + ma stve aj to že prichádzajú další povrchní ludia ktorí tvrdia ako moc velky je to pokrok pričom tá hudba ti nič nedá a hanbil by som sa to vydať aj zo srandy
Obrázok užívateľa
Deniel598
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
1
Registrovaný:
23.08.2013

25 Okt 2013, 21:01

Dakujem Boze ze su tu aj normalny ludia! Nech sa hraju na co chcu aj na nejaku pojebanu Ameriku (btw. najhlupsi narod), len svedomie mi nedovoli nazvat to rap.. Keby mali ich tracky aj minimalnu vypovednu hodnotu (okrem toho ze oni fuckuju swag a rap&moda a neviem co este) tak by sa to mohlo aj pocuvat... A nech sa neobliekaju jak trtkovia, lebo aj v Amerike sa clovek oblecie stylovejsie a modernejsie a vyzera to lepsie ako oni...

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

A maju tak velky support od Refresheru ze si to vobec, ale vobec... Ani stipku toho supportu si nezasluzia...
Obrázok užívateľa
ePson
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
41
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

26 Okt 2013, 09:23

to ze sa to vam nepaci neznamena ze su zly.. mne sa absolutne nepaci rytmus a netvrdim ze je zly ,aspon nie tu :lol:
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

PredchádzajúciĎalší

Späť na (SK) slovenská



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], pulsik, Seznam [Bot]

cron