Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



HAHA Crew - Vlna (2014)

Hodnotenia albumov na slovenskej scéne

02 Feb 2015, 18:58

    Vydané: 15. decembra 2014
    Label: I Love Party Production
Obrázok

    TRACKLIST:
    01. Ľalia
    02. Jahody
    03. 300
    04. Mercedes freestyle
    05. Dni (feat. Gleb)
    06. Rollin Stones (feat. Tekashi69)
    07. Chop Suey
    08. V zimných bundách
    09. Jebať na nich
    10. Vlna



    VYJADRI SVOJ NÁZOR NA ALBUM A OHODNOŤ HO ČÍSLOM OD 0-10
Naposledy upravil lbrb dňa 03 Feb 2015, 17:34, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
lbrb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4779
Poďakovania:
32
Registrovaný:
29.11.2009

03 Feb 2015, 15:51

Skoro najlepší album na SK Scéne podľa môjho názoru, Dalyb beaty úplne vychytal, každý track ma zaujal, takže 10/10
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

03 Feb 2015, 18:30

Je to hudba prebraná z ameriky..., má svoje chyby, a nemá ešte osobitý rukopis, ale zlé to určite nie je..., Samey je brutálny textár, ktorého celý text každej veci je jedna veľká metafora, čo do teraz som nikoho na SR/CZ scéne nepočul niečo také, a Dalyb má super hudby ktoré podškrtávaju že v jednoduchosti je krása... :)
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

03 Feb 2015, 19:40

prebrata hudba z usa no sice to roi každy... ale samey / hahacrew neprekročili moje očakavania a album stoji za k***t, dalyb je sice vynimka on ma skvele beaty, skvela hudba proste nemožem na dalyba nič zle povedat a ktora potvrdzuje pravidlo, samey zakoktany zasekany čo rozprava do mikrofonu na k***t rap a texty oničom.. žiadna hlbka nič..
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči

25 Mar 2015, 10:36

Neviem či som už starý (mám 23) alebo som neni fajnšmeker ale mne ten album nič nedal.Skušal som sa to pozrieť zo všetkých uhlov no aj tak som tam našiel toho pramálo čo by som mohol označiť za kvalitné.Čo sa týka Dalybových beatov tak to nieje zrovna môj šálok kávy ale uznávam že maju istú atmosféru a niečo do seba.Čo sa týka Samey tak ten ma neoslovil vôbec pre afektovaný flow po väčšine nezmyselná Lyrica.(teda ak sa mu urači niečo do toho beatu zahundrať).Čo ma ale najviac prekvapilo bola kladná odozva od kritiky (myslím tým internetové portalý typu Refreser,Banger,Bbarak a podobne) ktoré album ohodnotili v priemere 6,5/10 čo je viac než slušne na debut najhejtovanejšej skupiny na slovensku nie?Tiež ma mierne prekvapila kladne prijatie scenov kde ich podporili aj mená od ktorých by ste to asi ani nečakali ako napríklad členovia Gramo Rokazz (Dj Metys,Tono S.),Idea s Ty Nikdy,Supa či dokonca aj Momo ktorý s nimi spravil skladbu.Čo dodať nakoniec asi som fakt starý nerozumiem modernej hudbe :D

Texty: 2/10
Flow: 3/10
Témy: 2/10
Hudby: 7/10

Celkové hodnotenie: 3,5/10

Najlepšia skladba:

Samey - 300
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013


Späť na (SK) slovenské



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]