Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



help !!!

Všetky ponuky pre kúpu sem

12 Máj 2011, 14:23

ahoj každému....

potreboval by som mixpult....
kto má na predaj nech sa mi ozve do súkromnejj...abo tu na tento príspevok
myslím to vážne ďakujem :-)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

14 Jún 2011, 09:21

Máš aj nejakú predstavu aký by mal byť ten mix pult ?
Obrázok užívateľa
Rajko
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
92
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.02.2010

14 Jún 2011, 15:19

no hej .. mal ... taký vieš lacnejší .. aj som kukal na nete, ale taký som nenašiel ... ale .. aj mikrofon si chcem kúpiť .. a také a na to musíš mať prachy :D
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

15 Jún 2011, 06:17

Takže budeš mix používať čisto len na nahrávanie mikrofónu ? Ja by som mal jeden mix pult na predaj keďže si chcem kúpiť profesionálny študiový kondenzátorový mikrofón a je moc drahý a neviem či toľko financií našporím za ten čas.

Typ mixu je OMNITRONIC PM-524 Unique tu máš aj foto .
Obrázok

Stál nejako 5 900,- Kč Ale to ešte čisto nový :-) Samozrejme že je už používaný tak by som ti dal akciu, a ako darček mikrofón :wink:
Obrázok užívateľa
Rajko
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
92
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.02.2010

15 Jún 2011, 13:35

aha .. tak to by bolo od teba fakt skvelé .. :D pekné ... páči sa mi tvoja ponuka .. a keď smiem vedieť, za akú cennú predávaš ?? :D
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

15 Jún 2011, 18:07

Tak vieš mikrofón budem mať nový ak to predám tak henten už nevyužijem,čiže rád ho podarujem nikomu kto sním bude rád pracovať :)

A koľko ak to tak vezmem tak po prepočte ma stál (tak približne) Mix 200 € + Mikrofón cca 60 €
Takže polku s toho čiže 100 €, Mikrofón je darček ten nerátam :-) Neviem či je to pre teba veľa alebo nieje ale ak si to tak vezmeš tak ja som mínuse 160 €. A nový majk ma stojí 450 € takže každá koruna sa mi zíde :-)
Obrázok užívateľa
Rajko
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
92
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.02.2010

16 Jún 2011, 12:57

no hej pekná cena, ale fakt ... :D mikrofón by som aj tak potreboval a to by mi bolo + keď mi ho daruješ .. :D

no tak keď budem mať prachy ... a aj väčší záujem ... a keď to bude ešte tá ponuka aktívna ... tak určite sa ti ozvem ... ale zatiaľ ti moc ďakujem ...
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko


Späť na Kúpim



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], rybaka, Seznam [Bot]