Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

Heroín-...

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

23 Apr 2013, 14:31

nemas :P S je predložka len,vytlieskaj si to- Kto(tlesk)-sko(tlesk)-ho :P
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Poďakovania:
262

23 Apr 2013, 21:35

Text sa mi páči a tie rymy boli v celku dobre a mne sa rýmovali :) iste ma amigo pravdu že sme este mladý a nebudeme mať bohvie aké mega super rymy ale tak texty niesu len o rymoch ale aj hlavne o obsahu...len tak dalej držím palce :)
Obrázok užívateľa
VsVp GIRL
Závislák
Rank:
Závislák
Poďakovania:
0

23 Apr 2013, 21:42

nie som skúsený textár, ale to, že kto s koho má tri slabiky je viac ako samozrejmé... Slabiky sa v drtivej väčšine rátajú podľa samohlasok a bystrejší usúdia, že slovo s, nie je samohláska. Teda môže byť samo o sebe slovo, ale nalepí sa na slabiku za ním ako sekundové lepidlo :). Veď si to skús odslabikovať: ide ti prirodzenejšie kto-sko-ho, alebo kto-s-ko-ho...
PS: píše sa kto z koho (s kým, s čím, z koho z čoho)
Obrázok užívateľa
Divad
Závislák
Rank:
Závislák
Poďakovania:
1

24 Apr 2013, 14:14

ďakujem vám všeckým :D :-) ...PS zapametam si :D to mi možno pomóže v diktátoch :D gramatika mi nikdy nešla moc dobre :D
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Poďakovania:
262

Predchádzajúci

Späť na Vlastné texty

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], Exabot [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, HEXO0000, indy33, Jámi, Kwaso29, nheo, onďo, Redmeat89, Seznam [Bot], Spiditattoo, Yahoo [Bot]