Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Hip-Hop Žije 2015 - diskusia

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

28 Jún 2015, 10:03

Tak čo vravíte na tretí ročník tohto festivalu ? Aký bol pre Vás headliner ? Kto sa Vám najviac páčil a kto bol pre Vás sklamaním ? Píšte názory :wink:
Obrázok užívateľa
Sw33t
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12448
Poďakovania:
1702
Registrovaný:
19.04.2008

28 Jún 2015, 10:30

Ja som tam nebol,ale pozeral som na youtube live :D Piatok mi prišlo menej ludi ako v sobotu čo som trocha sklamany,lebo v piatok bol Redmen a podla zaberov z YT mi to aj prišlo jak keby sa tí ludia nanho ani netešili..alebo ani nie,že netešili ale nevedeli baviť..lebo v predu boli všetko len deti od 12do18 rokov tak aj vyzerala ta atmosfera čo davali Live zabery...aj ten AZ mi prišlo jak keby sa nudil a sam seba pytal,kde som to?ak som dobre zaregistroval on sa ani nerozlucil nic :D dospieval poslednu pesnicku a zmizol prec z podia..he

ďalej sklamanie alebo skôr nuda mi prišlo staršne vela vystupeni..najviac asi AMO..dalej BOYBAND chybal poulie,zevraj mal horucku :D a na fb hned na druhy den napisal,ze bol na nejakom vystupeni v CZ a aj fotky dal..ten idea mi vobec nesedi..zachranil to trocha boy wonder...ďalej majk,otecko,cigo...chápem,že vydali tento rok solo albumy tak chceli solo vystupenia..ale premna uplne nuda..pamatam si minuly rok aku dali sou spolu H16! to je mega,lebo maju vela bangerov..toto ma vobec nebavilo..ale možno to vnimam len preto tak lebo som videl YT zabery a pozeral som to triezvy doma..keby som tam napity dohuleny sa bavim...

a najviac sa mi pacili SEPAR,MOMO,GR TEAM,NAZOV STAVBY a asi KF ten sme nevideli a vela pršalo asi už...OSTATNE vystupenia a mená čo som nevymenoval mi prišli slaby priemer
Obrázok užívateľa
bulbasaur48
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1082
Poďakovania:
286
Registrovaný:
10.04.2011

28 Jún 2015, 11:49

Mozes mi vysvetlitm co vsetci mali s korytnakom v diskusii ? :D
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

28 Jún 2015, 12:15

To naročky písali rôzne blbosti onom,lebo je nasmiech ako rapuje tak písali blbosti ze kde je Korytnak,kedy vystupuje,korytnak tam ma stanok s kebabom atd :D take niečo ako chuck norris :D a ešte ta baba sa stala hitom internetu..stale davali záber na taku mladu babu jak si išla svoj štyl :D
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
ale skôr sa vyjadrite tí čo ste tam boli,že ake mate zažitky..my čo sme to kukali na YT nič moc..
Obrázok užívateľa
bulbasaur48
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1082
Poďakovania:
286
Registrovaný:
10.04.2011

30 Jún 2015, 14:27

Gramo Rokkaz, Tono feat Redman a Zverina & Shomi najlepsie vystupenia pre mna
Obrázok užívateľa
faeth
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
282
Poďakovania:
10
Registrovaný:
21.11.2008

07 Júl 2015, 19:30

len jeden deň som bol a za mňa Redman mal dobrú show aj keď ja ho moc nepočúvam, ale jeho koncert sa mi ľúbil a zo slovenska v piatok pre mňa najviac Boy Wonder a AMO, a najväčšie sklamanie Majk Spirit, nič moc koncert.
Obrázok užívateľa
DonMatiass
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
287
Poďakovania:
1
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Kráľová Pri Senci

08 Júl 2015, 00:09

Pre mňa najviac Gramo a Zverky, ako už spomínal faeth.
Chalanov z AMO mi až bolo ľúto, bohužiaľ nemalo v publiku absolútne svoju cieľovú skupinu, čiže nebolo docenené dostatočne.

A rovnako, ako už písal bulbasaur, niektorí jednotlivci (H16 napr) nevedia bohužiaľ urobiť posamom šou. A to človek môže byť ich fanúšik (ako som i ja), no to až do uší bije, že je to slabé po jednom. Ale je teraz nejako celkovo taký smer, že všetci si robia sóla, tak nech majú no.
Obrázok užívateľa
Autista
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
91
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.01.2012

13 Júl 2015, 07:33

AMO se tak trochu netrefilo do potřeb publika..tedy té většiny..bohužel, neboť bylo krásně vidět, kolik dětí se těší na postmoderní ejakuláty typu pofiderních headlinerů z televizních talkshow :-) mě koncert bavil..s live bandem je vše jiné a když se k tomu přidá srdce a jazz, péro mi stojí více jak u Spirita :-)

Ve stanu mě bavili i Pra3x a celej Ajlávmjusik :-)Redman byl na hlavní stagi super, jen bylo vidět, že děti neznají nic, co přesahuje hranice jejich adolescentního vnímání a Tonda Suchej to pak zabil nezapomenutelným zážitkem :-)

Pátek byl co se týče line upu dvakrát tak silnější a sobota mě ve směs až na pár výjímek nebavila. Festival pro mě víceméně končil po skvělé show Zveriny, neboť Indy a Wich byla jen špatně rapující nostalgie, Bigg Bosss v čele s Vladimirem je už také dávno za zenitem a na KF už jsem asi moc starej
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

23 Júl 2015, 08:20

Ja som sa bohuzial nedostavil, ale pozrel som si par koncertov a REDMANA...bolo mi strasne trapne za tych ludi, co tam stali...hanba...a nebolo to prvykrat, co som take nieco na videu z LIVE show videl...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

28 Okt 2015, 20:20

Uši sa mi od radosti krčili...rap cely vikend...pre ozajstných fans - pozitok.

Tri veci mi ale prekazali:
1. nepritomnost Strapa
2. Moja Rec na vedlajsom stagi
3. vystupenie Mojej Reci - to co Supa daval cez den sam (solo album), dal aj vecer a ked dali nejaku spolocnu (napr. Na volnej nohe), dal svoje bars iba Supa a po refrene isiel dalsi track (osobne si myslim, ze akurát v tomto songu zadeli lepsie Delik) - Cele to bolo take nemasne a neslane....

Buduci rok by nemal zmeskat ziadna fanda sk rapu...
Obrázok užívateľa
rubizko
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
1
Registrovaný:
10.02.2011


Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]