Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



HIP-HOP ŽIJE Festival (názory)

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

30 Jún 2013, 11:39

No čo kto z vás všetko bol na tomto feste ? Čo sa Vám tam pačilo alebo nepačilo ? Kto bol pre Vás zlý alebo bol zas najlepší ? :-)

Pre mňa Havocov koncert bol celkom nezáživný v porovnaní s koncertom napr Ice Cube ktorý bol 2 roky dozadu, sám Havoc mi prišiel sklamaný keď polovica ľudí len stála a nebavila sa a hlavne keď odišiel KF a H16 tak ešte dosť ľudí aj odišlo a nevypočulo headlinera...pre mňa najlepší v piatok Kontrafakt jednoznačne a sobota Gramo Rokkaz... :!:
Obrázok užívateľa
Sw33t
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12448
Poďakovania:
1702
Registrovaný:
19.04.2008

30 Jún 2013, 11:43

Keby tam je celý Mobb Deep tak by to vyzeralo inak podľa mňa. :-)
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

30 Jún 2013, 11:47

jak keby si písal za mňa :) úplne ten istý názor mám!! piatok jednoznačne najlepší..momo,slipo.el nino,vec, nečakane aj KF a H16 ma bavili a urobili poriadnu šou.ale to bolo asi aj preto,že som bol plný energie a rozbitý na kašu..sobotu som len nejako predýchal a sobota ma moc nebavila..neviem už som asi starý a už mám moc toho pochodené..ale ten HAVOC umňa uplne nula bodov..ale to je možno aj tým,že nepočúvam americký rap..ale neni to len tým..som videl ,že ludia sa moc nebavili a najhoršie čo bolo,že asi polovica ludí odišla keď nastupil on..medzi nimi som patril aj ja...dúfam,že sa raz dočkám toho,že týchto slávných amerických raperov,ktorým dávaju nehorázne honoráre vystriedajú radšej dvaja,traja raperi (skupiny) z FRANCUZSKA alebo NEMECKA alebo POLSKA!!!!nato by som sa bavil a aj tešil..
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

30 Jún 2013, 12:02

ešte podotknem že nové albumy na rok 2013 ohlásil Kontrafakt, Gramo Rokkaz, Vladimir518 & Hugo Toxxx, a Slipo viac si nepamätam alebo som nepočul :lol:
Obrázok užívateľa
Sw33t
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12448
Poďakovania:
1702
Registrovaný:
19.04.2008

30 Jún 2013, 12:06

Momo mohol byť aj dlhšie a dať viac vecí ale čo už, chýbal tam Miky Mora alebo Moloch, neviem načo tam bol niaky Jonny Machet alebo ako sa píše :lol:

v sobotu bol skvelý Plexo Majself a Vladis...len mohli mať lepší neskorší čas nie už o piatej..myslím že Hafner a Igor Kmeťo mohli byť skôr aj tak na nich ľudia odchádzali, Ektor nevystúpil a toho som naživo nevidel...a MAAT tuším neprišli tiež

(na Strapovi som sa bavil viac ako na PSH a Mojej Reči napríklad)
Obrázok užívateľa
Sw33t
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12448
Poďakovania:
1702
Registrovaný:
19.04.2008

30 Jún 2013, 12:12

však Ektor mál angínu ,že nemal hlas či ,čo tak nemohol dojsť.
Omlouváme se všem fanouškům, kteří dnes chtěli vidět show Ektor & DJ Wich na bratislavském festivalu Hip Hop Žije, bohužel Ektor dostal před pár dny angínu a přišel o hlas, i když podle původního plánu již dnes měl být schopný vystoupení, dnes to bohužel doktor kompletně vyloučil. Z toho důvodu je dnes vystoupení bohužel nereálné. Těšíme se na Vás v Bratislavě na některé z dalších shows, velice nás to mrzí a děkujeme za pochopení.
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

30 Jún 2013, 12:13

no sobota umňa len vladis a gramo rokkaz..piatok bol proste top,ale ako som hovoril to bolo asi aj tým,že som mal náladu..ja tiež ani poriadne neviem koho som videl a kdo vystúpil a kdo nie ale z česka ma bavil asi len El Nino,a tiež dávam plus bratom čechom :) ich tam bolo dosť tam kde som mal stan ich bolo asi 50.. len nechápem tie individuá čo si myslia,že sú bohovia..jedni sa tam prišli len biť a vyrívať..druhí zas ma otravovali že či im nedám trávu a trepali pičoviny..ďalej som videl tam nackov čo tam hajlovali atď atď no tá Bratislava je pestrá ale to sa všade nájdu vždy takýto debilkovia..mal som chuť ísť normálne radšej na toho Armin van Buurena čo vystupoval vedľa
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

30 Jún 2013, 12:15

mino :D :D :D :D :D nezavídim ti :D
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

30 Jún 2013, 12:26

spokojnost najvacsia, zvuk paradny, areal tiez (steny, rampa, battle, streetball...), redbull 3e :D ale tak je to festival treba zarobit takze v pohode
piatok: Momo je strasne nedoceneny a tomu odpovedal aj cas a dlzka koncertu bohuzial a hlavne nech si drzia picu a ulicny rap vitazi ani nezacalo a uz aj skoncilo, mohol dat este napr. aspon zlaty listok :-( ,skoda ze Ektor nemohol, kontrafakt stary dobry KF so zopar novymi vecami, takze spokojnost, potesilo, ked Rytmus povedal, ze novy KF bude rapovy album, H16 som pretrpel,
Havoc hodnotim kladne spokojnost, trosku menej energicke mi to prislo, chybal tam Prodigy
ale to co bolo v sobotu, bolo nieco neskutocne oproti piatku: Neni problem dalsi nedoceneni dali super koncert, Vladis radsej by som privital original podmazy ako tie mixtapove, Freestyle assassins skvele, Zverina je iny blazon, to najlepsie nakoniec Strapo a Spino, ti ma nikdy neomrzia spolu s GR neskutocne koncerty, Moja rec ozivenie v podobe zivej kapely, stare veci potesili, 4D no je to nieco ine ale je to neskutocne energicke, NS to uz neni, ale Cisty a DNA maju furt co povedat, rychly prierez kariery potesil, aj ked mohli dat viac ako len refreny
verim, ze bude dalsi rocnik, po skonceni Toto je Hip Hop konecne nieco aj na Slovensku a neskutocne ma tesi, ze su furt ludia co si idu rap celkovo a hlavne poctivy rap a je co pocuvat vzdy a dlho bude
Obrázok užívateľa
matrixjk
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
39
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.01.2011

30 Jún 2013, 12:28

ale nikdo mi nič nerobil ani nespravil..ja len tak píšem že čo som videl všade okolo mňa a čo sa dialo okolo mňa..ja si idem svoje a neriešim nikoho..ale tak celkovo dobre bolo..len ten hlavný headliner ma sklamal..ale počasie vynšlo areál dobrý,ženy pekné :) len ja mám skôr rád asi akcie ktoré trvajú len jeden deň..len tak sa vyblázniť zabaviť rozbiť a ráno ísť domov..keby to bolo 3 dni tak tam asi skapem od nudy a od bolesti celého tela :) a hej chýbali mi tam rôzne mená ktroré počúvam a ktoré by som tam chcel Luzer,Kruscifix,miky mora,moloch,zlá strava..ale stým nič nenarobím..organizátori si tam dajú koho chcú..ten machete či čo to to počujem prvý krát..
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

30 Jún 2013, 14:50

Piatok mi prisiel lepsi oproti sobote. Kontrafakt a Gramo dali jednoznacne najlepsie. KF som nikdy moc nepocuval, ale po Xtom koncerte na ktorom uplne vsetkych schovali do vrecka musim uznat, ze su daleko pred ostatnymi na slovensku. Vsimol som si, ze ludia sa az tak nebavili ked niekto daval techno rytmy, aj 4D boli celkom skapaty. Urcite si to vsimli aj interpreti, ze fanusikovia si isli skor klasiku. Mimochodom, ten pokus misa bieleho o party mi prisiel ako zly vtip :/
Havoc bol dost nezazivny, bolo pocut, ze mu chyba Prodigy, mohol si zavolat aspon nejakeho hypemana. A mal som pocit, ze slovaci mu rozumeli maximalne ked krical "slovakia". :D
Velmi dobry bol Urpiner stage, kde mali priestor poriadny DJs. Pamatam si Mad Skilla a ten dal asi najlepsi set z celeho festu. Co sa tyka organizacie, tak to bolo zvladnute perfektne. Miesta bolo dost, zvuk dobry(az na Danostov mikrofon) na kazdom stagei a neboli ani dlhe rady v stankoch.
Dufam, ze bude dalsi rocnik, urcite a dostavim. Celkovo velka spokojnost. Hlavne si cenim to, ze sa tam zisla celkom velka komunita ludi, ktorych spaja hiphop(writeri,DJs,raperi a b-boys/girls), az na par vynimiek, ktore spomenul mino. Trocha mi to pripomenulo stare casy :)
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

30 Jún 2013, 19:30

Tak aby ste viděli, že tam byl i čecháček z HHF.sk :D:D

Dorazil sem tam v pátek autem cca 6 hodin... už u vstupu mě nakrkli organizátoři..protože netušili, co dělá kterej a zjisti, kde si můžeme jako VIP hosté zaparkovat auto bylo celkem nemožné..pak lehké peripetie u vstupenek..nakonec cajk....vcházíme do areálu.....BoyBand super show......KF nemusím, ale překonali show H16 kteý mě příliš nezaujali :-) Amíka komentovat nebudu....USA rap neposlouchám a on sám budil dojem takového znuděného...... takže tot první den.... druhý den po hotelu sme si udělali vejlet na Děvín a pak hurá do areálu.....kolegyně pár památečních fotek se spiritem..... poté už hudbička.... Slavoj to chudák odsral a pět nadšenců pod stagí byla asi studená sprcha...Johny Macheta - doted nechápu jak si ho mohli pozvat.....šamponek bez zdělení..... Plexo + Mugis...super... Majself mu skvěle hypoval show....Plexo by jen do budoucna mohl být na stagi trochu živější......měli dostat rozhodně lepší čas!! Hafnera nebudu hodnotit...nevím ..je to skvělej bavič ale na tento čas se mi tam nehodil .. Vladis neskutečná bída....samé vypujčené beaty a projev nulovej.....hoďte ho do Dunaje.... Zverky zajel zajímavou show.... Strapo super, Tafrob a Jirka Nafťák průměr.....Gramo měli asi největší podporu, PSH bída jako vždy....no už mě nebaví to vše popisovat...... pokecal sem si super s Mugisem..můžete se pak těšit na rozhovor o jeho desce s Majselfem ještě než vyjde.....super pokec s Luzerem, s kterým dodělávám rozhovor a obdaroval mě svou deskou. pokec i dalšíma a dalšíma....ale dáme prostor dalším taky na názor....

tak zase za rok? :-)
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

30 Jún 2013, 20:18

Ektor a Wich nedorazili kvůli angíně (fake) ale kvůli tomu, že se nedohodli na honoráři....ale ode mě to nemáte :-) :notangel:
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

01 Júl 2013, 08:17

:D :D :D :D :D :D :D To fakt ? :D
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

01 Júl 2013, 09:43

pšš...... :-)
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

01 Júl 2013, 10:16

To zabili :D :D :D
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

01 Júl 2013, 10:57

vie niečo iné ako klebetiť? KATASTROFA
Obrázok užívateľatucher

01 Júl 2013, 16:28

No tak ja som bol v celku spokojný.Bol som tam s kamarátom prišli sme ubytovali sa a šli sa pozrieť do areálu.Naozaj veľký priestor kvalitný zvuk veľký stage všetko ako má byť.

Čo sa týka účinkujúcich tak v piatok sme boli od BoyBandu ktorých album síce moc nemusím ale za to spravili takú atmosféru že som bol nadmieru spokojný po Boybanda prišla moja srdcovka a to na čom som vyrastal a to je Kontrafakt no jednoducho pre mňa oni boli pravý headliners.To čo tam narobil v piatok Kontrafakt tak to vo mne ostáva hlavne preto lebo rapovali veci ktoré si pamätáme spred niekoľkých rokov a hlavne žiadne "letné hity".Potom pre mňa prišlo niečo nepodstatné a to je H16 s novým albumom. Hovorte si čo chcete ale H16 album úplne pokazila
tento rok budú vládnuť iné esá a to KF,Delik,GR,Miky Mora...a nieje to len môj názor ale aj ľudia čo šli okolo tak hovorili že H16 bolo úplne mimo ligu KF a určite aj mimo ligu GR.

V sobotu sme čakali až do 8smej večer lebo tie veci okrem Plexa boli všetky pre mňa nezaujímavé. Shomi a Zverina no ty bláho málom som odpadol Shomiho som videl freestylovať zo Zverkim ale toto bola bomba proste maximálny náklad. Strapo robí a snaží sa robiť every show čo najlepšie a tu sa mu to podarilo a potom GR ktoré niekto hovorí že bolo lepšie než KF niekto že nie ja hovorím že mu silno konkurovali ale to je môj pohľad ako fanúšika Kontrafaktu viac než GR...PSH som videl prvý krát a bavil som sa a osobne ľutujem tých raperov čo tam musia pozerať sa na tých kokotkov v prvej rade hlavne tie pridrbané dievčatká čo len stoja opreté a čakajú na majka spirita a podobných srdiečkárov to by som im zakázal vstup na tieto koncerty kurva šak ak raper povie všetci ruky hore tak nebudem stáť znudene opretý a ešte úplne v predu ja som bol na PSH v druhej rade hned za tými čajočkami a mal som chuť ich vyhodiť odtiaľ...noa potom samozrejme Moja Reč ktorá dala veľmi dobrý koncert len nie vždy sa mi páči prevedenie živá kapela na niektoré tracky sa to hodilo ale na niektoré vôbec. Toť môj názor :)
Obrázok užívateľa
ghetto2323
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
214
Poďakovania:
4
Registrovaný:
16.06.2011

02 Júl 2013, 20:05

HIP HOP ŽIJE aj v roku 2014 potvrdené ! :-)
Obrázok užívateľa
Sw33t
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12448
Poďakovania:
1702
Registrovaný:
19.04.2008


Späť na (SK) slovenská



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot], vrn1v