Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Hip Hop Reality

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

02 Máj 2014, 22:12

Aký máte názor na túto internetovú reláciu do ktorej si moderátor Osťo každý mesiac volá niekoho z Hip Hopovej scény? (v drvivej väčšine ale raperov)

Ktorý diel bol podľa vás najlepší?
Koho by si podľa vás mal Osťo pozvať?

Musím povedať (napísať) že zo začiatku to bolo také kadejaké,Osťo bol neskúsený moderátor a miestami aj dosť trápny.Ale za tie 3 roky to išlo rapídne hore s Osťa sa stal najlepší v obore (a to nie len moderátor ale aj Hypeman na koncertoch) a celá relácia je ďaleko kvalitnejšia a profesionálnejšia.Relácia sa teší veľkej obľube u fanúšikov ale aj ľudí zo scény takže to hodnotím len pozitívne.

Najlepší diel bol podľa mňa 24 zo Slipom,veľmi kladne hodnotím diel s Kalim(aj keď jeho veľmi nemusím) ale diel splnil presne to čo som od neho čakal a ešte posledný diel zo Separom bol riadne ujebaný.

Čo sa týka hosti ocenil by som aj menej známe mená (nejakých tých takzvaných Underground raperov) poprípade nieko kto tam ešte nebol a nedávno vydal album.

GR Tým (Danosť hlavne ten tam ešte nebol)
Delik
Druhá Strana (alebo aspoň Miky Mora)
Cereal
RZB
Suchy Pes
Naposledy upravil Pepe II Dragon dňa 03 Máj 2014, 08:59, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

02 Máj 2014, 22:30

Ja to hodnotím len a len pozitívne,dozviem sa tam rôzne info + je tam aj dosť humoru vo väčšine častí takže nemám čo vytknúť :-)

Uuf... Páčili sa mi časti s Momom,Separom,Čistym,ale nemám vyložene obľúbené... Mám rád časti s obľúbenými rapermi,v ktorých sa niečo dozviem :-)

Ja by som tam uvítal:
Strapo - Síce už tam bol,ale chcel by som vedieť či pracuje na niečom novom
Majself - Vydal s Mugisom veľmi dobrý album, + chcel by som o ňom vedieť niečo viac :-)
Cereal - Obrovský talent,ktorý si zaslúži tam jednoznačne byť!
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

03 Máj 2014, 09:59

Podľa mňa má oveľa lepšiu kvalitu JSHH
Obrázok užívateľa
tyrus
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
61
Poďakovania:
1
Registrovaný:
25.04.2013


Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, balog, Bing [Bot], Google [Bot], masif, Seznam [Bot], shrottek, Zippy489