Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



hip-hopom proti bielym

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

08 Mar 2009, 20:00

suhlasim so 60B
ja som cierny(vlastne ciernobiely ale to je jedno :D ),pocuvam ciernu hudbu,a nerobim rozdiely medzi rasami.je to primitivne.keby v hiphope naozaj vladol otvoreny rasizmus Eminem by nebol tam kde je a ani Scott Storch by nepredaval beaty the best rappaz.
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

10 Mar 2009, 10:51

Som rasista ked nenavidim zelenich ? :-)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Aj to je predsa rasa :hh: (Zvlastny druh )
Obrázok užívateľa
VilSon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
318
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.02.2009

12 Mar 2009, 06:56

heh lenze unas je ich malo ... :-)
Obrázok užívateľa
VilSon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
318
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.02.2009

12 Mar 2009, 18:05

sak to je to ze mi budeme vyhravat :lol: :agrs:
Obrázok užívateľa
special
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
485
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.11.2008
Bydlisko:
Trnava

12 Mar 2009, 18:46

1)nuz ako na to takto pozeram tak dnes uz su asi kludnejsi trochu... ich to ocividne preslo...
2) neviem ako je to s vami ale mne sa cierni raperi nepacia, mne sa paci styl bielych raperov
3)autor toho videa bol podla mna voci ciernym zaujaty...
4)to je vsetko :agrs: :D :party:
Obrázok užívateľaotecko

16 Mar 2009, 17:07

tak toto je stima kktmi v pči ach jaj černy misla si že su nevim čo ale chudaci mila sa hrozne hip hip nikto neširi to je kultura vyjadrovania a spravania sa to sa neda len tak širit tak nevim čo tam trebu a maju na bilich ludi ale asik len zavida že sme dosahli vac ako oni jaj černe gamby neberte ma ako rasistu ale toto vy fakt nasrat ked sa nejaka černa gula vyvinuta s opice začne rozondivat že bieli su nevim čo
Obrázok užívateľa
zverky
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
483
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.07.2008
Bydlisko:
na kanale pod škridloív pri stope na pravu lavu stranu

16 Mar 2009, 21:17

Eminem.... to je kapitola sama o sobe....

Jo a s tema cernochama na svk/cz scene... DYT SE ZAMYSLETE!!! Zamyslete se jestli nakyho cernocha znate a esi ste vubec nakyho slovaka cernocha videli na zivo..... V CR a SVK cernosi tak nak moc nezijou, a kdyz jo tak sou to ti z vyssich vrstev a maj jinou vychovu a nemaj potrebu rapovat....
Obrázok užívateľa
CuCfLeK
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
292
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.08.2008

16 Mar 2009, 21:53

si ma teda pobavil :D ...zijem v malej obci a poznam 2 cernochov...nahoda podla mna???(nazdar prograss :hh: ).....z toho jeden rapuje...a druhy rapoval...
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

17 Mar 2009, 09:18

zverky 518 píše:tak toto je stima kktmi v pči ach jaj černy misla si že su nevim čo ale chudaci mila sa hrozne hip hip nikto neširi to je kultura vyjadrovania a spravania sa to sa neda len tak širit tak nevim čo tam trebu a maju na bilich ludi ale asik len zavida že sme dosahli vac ako oni jaj černe gamby neberte ma ako rasistu ale toto vy fakt nasrat ked sa nejaka černa gula vyvinuta s opice začne rozondivat že bieli su nevim čo

ty si cisty kkt. :roll:
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

23 Mar 2009, 18:13

to je kokotina, to je tak stare, ako traky moreeeeeeeee to uz nes neplati, vsak sa pozri TUPAC? Vsak ten je uz mrtvy roky a bolo to hlavne mierene na Americkych policajtow, ktorý boli biely, a diskriminovali mensiny, to je asi tolko, len ze to je stara, a davno OUT! Nes uz mnoho cernochov spolupracuje s bielymi(travis barker, eminem, ....)
Obrázok užívateľa
Prospekt
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
654
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.08.2008
Bydlisko:
tam kde tvoje oko nedovidi jebenko! ...PP furt stoka!

23 Mar 2009, 19:12

tak toto je stima kktmi v pči ach jaj černy misla si že su nevim čo ale chudaci mila sa hrozne hip hip nikto neširi to je kultura vyjadrovania a spravania sa to sa neda len tak širit tak nevim čo tam trebu a maju na bilich ludi ale asik len zavida že sme dosahli vac ako oni jaj černe gamby neberte ma ako rasistu ale toto vy fakt nasrat ked sa nejaka černa gula vyvinuta s opice začne rozondivat že bieli su nevim čo



kazdy moe mat svoj nazor ale chlapec spytam sa ta jednu vec : JEBE TI? ..sak si kus druhy raz precitat co si tam popisal... ty si kkt...
Obrázok užívateľaotecko

31 Mar 2009, 16:38

ty texty sou blbě přeložený...
Obrázok užívateľa
jamer
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
146
Poďakovania:
2
Registrovaný:
22.03.2009

31 Mar 2009, 19:04

Niesu...kontroloval som si to
Obrázok užívateľa
INmOmMeNt
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1076
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2009

22 Máj 2009, 00:49

No ja ich tiez nemusim...radsej tu ani vela pisat nebudem bo este dostanem ban :D mozem povedat len to keby ste medzi nimi byvali tak by ste zmenili svoj nazor :fuckyou:
Obrázok užívateľa
anonym 1234
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
196
Poďakovania:
2
Registrovaný:
11.11.2008

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Stylez