Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Homik- Sereme na teba

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

27 Aug 2008, 10:24

refren: nasa crew bola vzdy pokojna, ale teras tu je opisana nasa vojna, tu tento srab nas fakt sere, urcite mu v hlave pere, on si neda pokoj
a preto tento bit,ktorim mu chceme nakopat rit,

sloha:1
moj kamos bol sice klamar velky, ale zato necumal celi den do telky, aj ked nemali sme ho bohvie ako v laske, nikdy sme neboli
prinom v maske, vzdy ked nam na liezo na nervy, kludne sme mu povedali cho do k_rvi, on bol sice fakt i debil, ale aj tam nic zle nerobil,
as ras ked sa ras pohadal s mojim kamosom, od vtedy sme ho brali ze sa robi homosom, stale sme sa s nim hadali, od tej chvile sme
ho neznasali, vzdy ked sme boli vonku a on tam bol, vzdy to bol hotovy boj, sem tam pridali sa aj jeho bratia, ktori nam vzdy nase urasky vratia,
jeden jeho brat je transvestyt, kazdy s nas by mu najracej nakopal rit, ras sa s nami hadal aj ich foter, ale kamos mu dal slovny nater,
potom sme sa chvilu ignorovali, a my sme na neho srali,

refren: nasa crew bola vzdy pokojna, ale teras tu je opisana nasa vojna, tu tento srab nas fakt sere, urcite mu v hlave pere, on si neda pokoj
a preto tento bit,ktorim mu chceme nakopat rit,

sloha:2
my sme boli radi ze je pokoj,ale znova zacal on, dodrbal nieco co patrilo nám, kazdy vravel _oha ja mu dam, nebol sam mal tam svoju bandu
bohatych, ale ked sme prisli mi tak menili sa na zosratych, on si nikdy neda pokoj a tak sme zacali aj mi, celi den sme mu vselijako protivili,
a ked zmekol tak nam povedal, kamo toto si si do_bal, a svojho fotrika na nas poslal, on vzdy z nicoho nic do nas skakal, ale mali drbo doma
plakal lebo nemal svoju bandu, a tysm padom zazil fakt velku hambu, bol us sam,a us do nas nestrkal, mi sme ho ties nechali, ved sme na neho srali,

refren: nasa crew bola vzdy pokojna, ale teras tu je opisana nasa vojna, tu tento srab nas fakt sere, urcite mu v hlave pere, on si neda pokoj
a preto tento bit,ktorim mu chceme nakopat rit,
Obrázok užívateľa
Homik10
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
5
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.08.2008

27 Aug 2008, 20:50

jak keby som cital referat a nevem ci je to dobre abo zle skorej zlee
Obrázok užívateľa
wech90
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
183
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2008
Bydlisko:
PO CiTy.....vychod 4ewer


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher