Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Horio - Mrtvé sny

Vaše nahrávky

23 Jan 2013, 20:46

páči sa niekomu ?
Obrázok užívateľa
Delíček
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
122
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.10.2012

24 Jan 2013, 00:00

ja by som povedal ze zatial tvoj najlepsi vykon, ale urcite by tomu prospel lepsi master ;) hned by to tomu pridalo viac na kvalite ale kazdopadne zlepsujes sa kazdou skladbou tuto som si dokonca vypocul celu (coz o predoslich sa neda povedat heh)
Obrázok užívateľa
Espinho
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
231
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

24 Jan 2013, 00:03

Díky teda :)
Obrázok užívateľa
Delíček
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
122
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.10.2012

24 Jan 2013, 08:13

suhlasim s Espinhom, da sa povedat ze vsetko povedal :D drz sa
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

24 Jan 2013, 09:51

Ďakujem aj tebe :)
Obrázok užívateľa
Delíček
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
122
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.10.2012

25 Jan 2013, 13:34

kvalita dost na ... nemyslis? ides pomaly (obcas seknes) a potom zase ides aj rychlo aby sa ti zmestili slova...radsej si daj do poriadku text lebo takto to nevynika najlepsie...+ sa ti miestami akoby triasol hlas, casom sa to spravi, samozrejme...mozno :D
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

25 Jan 2013, 15:43

kvalitu lepšiu nemožem mať teraz až o mesiac ale zatial robím s tým čo mám :) ...
Obrázok užívateľa
Delíček
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
122
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.10.2012

26 Jan 2013, 11:33

zatial by som to robil s tym co mas a nechal si to pre seba a ani na lepsiu kvalitu nenahraval, zbytocne sa budes len strapnovat...ten track vynikol len preto tak, lebo je horsia kvalita a s lepsou kvalitou zvuku to nebude zniet najlepsie...zatial
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

26 Jan 2013, 14:30

Nahrávam stým čo mám pokial nemám lepšu kvalitu budem nahrávať na takej aku mám ... je to počuvatelné .... je .... tak kdo si myslí že to je strápnovanie tak nech nepočuva :) je dosť ludí ktorým sa páči moja tvorba a neporovnávaju kvalitu ... nemám penáze aby som utekal do študia alebo čo mne uplne stačí čo mám tak stým aj nahrávam a aj budem a neprestanem len zato že to není profi kvalita to vše :)
Obrázok užívateľa
Delíček
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
122
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.10.2012

27 Jan 2013, 10:54

no jo, mamke sa bude pacit tvoja tvorba...ale neviem kto ti povie do oci ze je to na picu (keby bolo, teraz netvrdim, ze to je)...
a netvrdim aby si prestal, ale ok no...nahravaj, davaj to sem, ja sa vyjadrim, kazdy nech sa vyjadri kto chce, moj koment pojde jednym uchom dnu, druhym von a to iste dokola ... a potom sa cuduj svetu ze mas stale 500 videni ktore su od tvojich kamaratov aby si im aj ty pozeral a lajkoval videa...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

27 Jan 2013, 20:00

Ty čo sem pleteš moju mamku ? ty mi tu ideš dávat rozumy ne každý má na lepšu kvalitu alebo utekat do študia ... som rád že mám taku kvalitu aku mám ovela lepší jak nič ... a ked mi tu radíš aby som prestal zato že nemám profi kvalitu tak nahraj ty už konečne volačo a hodz to sem .... pokál ty vadí moja kvalita tak to nepočuvaj a nevypisuj mi tu nech prestanem zato že nemám profi kvalitu ... takých kamarátov tu mám možno 5 čo spoločne rapuju ... a ked si kukneš štatistiky videí tak si pozri jaký ludia a odkial si to pozerali z jakých štátov tak to rozhodne kamaráti nebudu :) lebo Rakúsko,Japonsko,Nemecko,Ukrajina z týchto štátov nikoho ani nepoznám a videlo to video okolo 40-50 ludí :) ... tak nepičuj konečne a nahraj ty nejaký trek namiesto toho aby si tu pičoval furt len do druhých a na moju kvalitu trekov :) ....
Obrázok užívateľa
Delíček
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
122
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.10.2012

27 Jan 2013, 23:51

to s mamkou nebolo nic osobne, bolo to obrazne...nevadi, neni to jedina vec ktoru si nepochopil...vobec nehovorim ze si zlepsi kvalitu, pretoze to by potom nevyzeralo dobre...neskor pride aj kvalitne studio, staci pockat...o com stale tocis? usla ti poenta
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

28 Jan 2013, 00:35

mne ušla pointa ? pozri o čom ti točíš :D .... zrazu píšeš že nemám zlepšiť kvalitu lebo by to nevyzeralo dobre... potom zas že neskôr príde kvalitné študio aach ty si voláky na hlavu postavený nemyslíš ? ... sám seba domotáš všetkých tu len zdrbávaš ale sám dokopy nič nepridáš ....
Obrázok užívateľa
Delíček
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
122
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.10.2012

28 Jan 2013, 17:33

presne ako vravis, na co teraz budes menit kvalitu ked to este nie je take dobre? A presne ako si teraz napisal, neskor pride so skusenostami aj lepsie studio, tak comu nechapes? 5x ti pisat to iste? ...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

28 Jan 2013, 18:54

Tak potom čo sa stažuješ nato jaku mám kvalitu ? :D
Obrázok užívateľa
Delíček
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
122
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.10.2012

28 Jan 2013, 22:31

pre objasnenie, nikde som sa nestazoval...skonstatoval som, ze ta kvalita nie je ziadne HD :D :D
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

29 Jan 2013, 07:25

Tak ale sereš si do huby raz povieš nech zlepším kvalitu, potom nech nezlepšujem.... :D :D objasny si v hlave čo chceš povedať nech si nesereš do huby :)
Obrázok užívateľa
Delíček
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
122
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.10.2012

29 Jan 2013, 13:50

soy píše:pre objasnenie, nikde som sa nestazoval...skonstatoval som, ze ta kvalita nie je ziadne HD :D :D


a ty si slepy alebo retardovany? CITAJ co pisem...tvl, to si fakt slepy alebo robis zo seba debila narocky? nema cenu ti to tu uz komentovat, ak nechapes slovencine ja ti to do ineho jazyka prekladat nebudem! tak sa tu uz o tom nevyjadruj!!! VSETKO BOLO POVEDANE a len ma seres....
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

29 Jan 2013, 17:31

Vieš čo :) nekomentuj ty, ako som povedal ked sa ti nelubi nepočuvaj ... kvalita nieje profi, na YTB som to dal do HD lebo som chcel aby to bolo v čo najlepšom zvuku tak neviem čo splietaš furt zavri sa do izby a šuchaj nohamy :) Seruš už ma neruš :)
Obrázok užívateľa
Delíček
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
122
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.10.2012

31 Jan 2013, 16:58

soy ty si taký kokot že soj , jeb do kvality do všetkého ale keby ty nahráš svoju vec tak by si s tým zhodil celý národ...a k tebe horio ty sa stále posúvaš ..makaj a nepočúvaj hentakú rybu s komplexami čo má len velké reči a nevie o čom hovorí a sere si do huby..najprv že je kvalita na hovno , potom že ti ani netreba lepšiu... soy jak by povedal matúš "Tvoji rodičia mali ísť radšej do kina!" ...nehovorím že Horio je král rappu ..ale určite nieje taký ako ty tvrdíš
Obrázok užívateľa
Eter98
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
74
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.01.2013

Ďalší

Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], CHAPES?, Google [Bot], moses, revolutzer, Seznam [Bot]