Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Horo - Sloboda !!

Vaše nahrávky

11 Feb 2013, 19:31

aký gang ? o čom točíš ...? sluch možno má to mu neberem ale ako vie hodnotiť keď sám nenahrával ..ako vie ako sa to robí ??? odkial to počuje..hej my sme silný geng škôlky a ty máš gang dedkou na vozíku..
Obrázok užívateľa
Eter98
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
74
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.01.2013

11 Feb 2013, 20:04

Espinho : Hej? ..Mattony ti všetko rozpráva? ..a hejtuj si na mňa dalééj ..
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

11 Feb 2013, 21:25

Nie len túto vtipnú pikošku som dostal po tom ako som ti zadelil to na tu logopediu :P, nehejtujem ta (ale porusil si si u mna mienku) , chcel som ti pomoct a poradit ale ocividne mas vacsie ego nez tu ma hocikdo iny, nedas si poradit, ofučíš sa jak ženská a budeš si stale tvrdit svoje a vobec nedáš na radu vačšiny ktora ma pravdu a ktora ti chcela len dobre, proste moc lietas v oblakoch a pritom sa ludia smeju...a tejaz pozoj: džjá jaz dva tji, stejeotyp ...
Obrázok užívateľa
Espinho
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
231
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

11 Feb 2013, 21:28

Chcete len komentáre od ľudí čo rapuju. Ale nechápete, že poslúchači rapu sú väčšinou iba poslucháči a nerapuju. Ľudia niesu hluchý a komentáre môžte mať jak zo strany rapujucích ľudí, tak z druhej strany nezaujateho postoja bez nejakých skúseností.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

11 Feb 2013, 23:41

Nemám väčšie Ego než hocikto iný...a tvoju kritiku beriem ..lebo ty máš úprimný názor...a nič také som nepovedal..tak už nehejtuj tolko...a vôbec nelietam v oblakoch..nepoznáš ma ..
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

Predchádzajúci

Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]