Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Houmma - Mám/Nemám piči

Vaše nahrávky

13 Júl 2015, 10:35

Obrázok užívateľa
Beatzgrafik
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.06.2015

14 Júl 2015, 20:04

!!! Paráda kámo... som milo prekvapený, je to TOP podľa mňa :) pokračuj v tom ďalej
Obrázok užívateľa
chriss
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
46
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.04.2015

15 Júl 2015, 08:39

dik :) beat master text rap vsetko sam.. mam pici :D
Obrázok užívateľa
Beatzgrafik
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.06.2015

15 Júl 2015, 10:01

Býval som beatmaker tiež, ale teraz okrem beatu si tiež robím všetko úplne sám, pričom som
si kupil USB mikrofon za 70€, nahrávam v obývačke, a zrobim lepšiu kvalitu masteru, ako študio u nás v meste :D
Pritom master som sa učil uplne sám, a na všetko prišiel sám :D Takže som rád že niesom jediný :D
Obrázok užívateľa
chriss
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
46
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.04.2015

15 Júl 2015, 16:42

Haha no a niesi jediny kto to ma v obyvacke :D Ja ma home studio, cekni fotos: https://www.facebook.com/beatzgrafik/photos_stream
Obrázok užívateľa
Beatzgrafik
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.06.2015

16 Júl 2015, 11:49

neni to vobec zle, refren je velmi dobry...beat chvalim, mega to je!...hlas, flow, prejav, technika a ine podobne slova či synonyma už uvedenych pojmov, máš dobré...nehovrim, ze to nemoze byt lepsie, ale si na tej najspravnejsej ceste...

najviac ma tesi, ze mas na tom celu zasluhu sam...a je to dobre aj napriek tomu, lebo vacsinou ked sa nejaki samozvani ,,krali,, rapu pustia do produkcii, tak to znie SKORO horsie jak nadzemgang...

BIG UP!

btw, je par MCs, co si dokazali odprodukovat cely album a neznie to vobec zle (Kexo z Bardejova, Comez zo SNV, dalej neviem :D ale odporucam tychto dvoch urcite na vypocutie)...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Loopva, Seznam [Bot], zajacomania