Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



HTC TOUCH HD + 2GB pamäťovka ZADARMO

Všetky ponuky na predaj sem

29 Okt 2011, 14:51

HTC Touch HD. Dostal som ho tento rok na Vianoce, je veľmi zachovalý, má len jeden maličký škrábanec vľavo hore pod logom HTC. Predávam ho, pretože vreckový počítač mi príde zbytočný (veľa funkcii) a od malička túžim po digitálnej zrkadlovke. Cena je 200 eur a zahŕňa : samotný mobil, nabíjačku HTC, slúchadla HTC, malú čítačku pamäťových kariet Micro SD, veľkú čítačku pamäťových kariet Micro SD, Quick Stard Guide, Originálny obal aj s krabicou ako aj s celým príslušenstvom (2 krát CD HTC- User manual a Windows Mobile) a mnohé iné príslušenstvo ako čistiaca handrička a mnoho iného. 2GB PAMAŤOVÁ KARTA V TELEFÓNE ZADARMO. S telefónom mám naozaj veľmi dobré skúsenosti, nikdy s ním nebol žiadny problém. Jeho vek je približne rok a pol. Dôvod prečo ho predávam je taký, že za utŕžene peniaze si chcem kúpiť dig. zrkadlovku. Cena spomínaných 200 eur.
Kontaktovať ma prosím Vás tu:
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Na požiadanie zašlem fotiek koľko chcete.
Naposledy upravil anonymous dňa 29 Okt 2011, 14:53, celkovo upravené 1
Dôvod: mail do [code]
Obrázok užívateľa
mike56
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.06.2010

30 Okt 2011, 12:49

pošlite mi prosím fotky na hrkel.f@gmail.com ďakujem
Obrázok užívateľa
mraveciak
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
9
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2011


Späť na Predám



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Dudi, Google [Bot], revolutzer