Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Hudobný svet smúti: Amy Winehouse († 27) našli mŕtvu!

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

23 Júl 2011, 18:50

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Naposledy upravil majgli dňa 23 Júl 2011, 19:11, celkovo upravené 1
Dôvod: linky do code
Obrázok užívateľa
r3sp3ct
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
486
Poďakovania:
6
Registrovaný:
15.05.2010

23 Júl 2011, 19:37

R.I.P.
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

může se zařadit do Club 27 (umělců, kteří zemřeli v 27 letech)
Obrázok užívateľa
majgli
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
3692
Poďakovania:
36
Registrovaný:
08.12.2009

23 Júl 2011, 19:40

veľký talent, ale o to smutnejší život, plný bolesti, sklamaní, drog a alkoholu, asi jej už je lepšie.
R.I.P.

(normálne čakám, kedy niečo podobné sa stane aj Bartošovej, ona je tiež labilná a dosť :/)
Obrázok užívateľa
r3sp3ct
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
486
Poďakovania:
6
Registrovaný:
15.05.2010

23 Júl 2011, 19:43

Asi keby som nemrkol na toto forum, tak by som ani nevedel, ze zomrela. R.I.P posrala si zivot sama co uz :(
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

23 Júl 2011, 19:48

what goes around comes around
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

23 Júl 2011, 22:24

Jasné teraz všetci smúťme za feťáčkou síce je veľa slávnych ľudí na drogách ale každý deň na svete umrú milióny ľudí a ona si zato mohla sama (teda aspoň myslím že sa predávkovala) síce je veľa slávnych ľudí na drogách
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

23 Júl 2011, 22:35

ono veľa robí aj duševné zdravie, depresie... zase feťáčkou ju nemusíte nazývať, koľko umelcov pije, fetuje, hulí, proste niekto to robí ako uvolnenie, pre zábavu, niektorí majú depky
keby ste vedeli (a možno ne/viete) tak Richard Muller ma maniodepresívnu psychózu, a všetky jeho hity sú vlastne odzrkadlenie jeho duševného zdravia, to isté Petr Muk (nech mu je zem ľahká) kopec geniálnych umelcov má problémy. nieje tajomstvo, že Orion posledné roky pije ako dúha, a tak by sa dalo pokračovať... proste o mŕtvych len v dobrom. bola to výnimočná umelkyňa, a svet ju ocení až teraz po smrti... mám napočúvané jej albumy a krásne songy.
Freddie Mercury keď vedel že zomiera naspieval (symbolicky) vec Show must go on, nájdite si text, a pochopíte ako mohol niekto také niečo naspievať... Falco naspieval Out of the dark tesne pred smrťou a pod... kopec skvelej muziky a ani neviete koľko trápenia je za ich vznikom.
Obrázok užívateľa
r3sp3ct
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
486
Poďakovania:
6
Registrovaný:
15.05.2010

23 Júl 2011, 22:52

Nikoho by som feťákom len tak nenazval (možno zo srandy) ale o nej bolo známe že je na drogách a fetuje a o mŕtvych len v dobrom? to že je mŕtva nič nemení na tom ako žila predtým než zomrela možno ma teraz zjebete ale ja neberem smrť ako nič zlé (samozrejme nechcem umrieť ale na každého to raz príde) proste pred tým než zomrem tak chcem žiť naplno a nie ničiť si život...ale samozrejme máš pravdu s tým duševným zdravím, tlak atď. pretože takto veľa slávnych ľudí umrelo ale kebyže sa púšťam do hudobného biznisu tak sa pripravím na najhoršie... aj keď oni keď začínali tak asi nevedeli jak to bude vyzerať o 20 rokov.
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

23 Júl 2011, 22:59

Nechápem ako môžeš takto písať. Vieš prečo fetovala ? Vieš prečo to všetko robila ? Všetko je to o výchove a nechcem teraz kecať, ale zdá sa mi, že mala nejaké problémy s rodičmi a tak. Čo keď ju bili a chcela tomu utiecť ? Čo keď ju otec znásilňoval ? Vieš o nej hovno, tak nebav mudreho!!!
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

23 Júl 2011, 23:08

pokiaľ ja viem, tak ona bola sklamaná v láske, v kuse sa "naťahovala" so svojím (ex)manželom
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

celkovo mala problémy s drogami, a kto nemal? alkohol tomu nepridal, to, že je taký trápny zákon aj u nás, že na vlastné požiadanie ťa prepustia z liečenia ak tam prídeš dobrovoľne je pre labilného človeka dosť zlé (alkoholička Bartošová, Mojsej, a kopec iných čo stále tomu prepadne, a čo Cinkota? to isté)
zase bola hviezda, paparazzi v kuse pod oknami, vedeli že má problém, a len na ňu poľovali priživovali sa na nej (hnus hnus hnus a ešte v anglicku prípad teraz Murdocka a jeho bulvárneho impéria, proste to isté aj v usa)
tiež na teba tlačí vydavateľstvo, lebo od 2006 (tuším posledný album) jej nič nevyšlo. koncerty (to isté mal Jackson tlak nehorázny a vedeli, že to nezvládne) + fanúšikovia... taký človek ma psychiku v <>, a nikto mu nepomôže len sa na ňom bude priživovať... to je najsmutnejšie na tom všetko... a potom sorry MrResp, si smutný človek a ľutujem ťa s takými to názormi na život, svet, neviem koľko máš rokov a ani tu nechcem ťahať životné názory, mne bude 23 už čoskoro, a vnímam už drogy, alkohol, psychiku, rodinné väzby, lásku inak ako ľudia čo si neprešli ničím...
Obrázok užívateľa
r3sp3ct
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
486
Poďakovania:
6
Registrovaný:
15.05.2010

23 Júl 2011, 23:08

Nepoznal som ju ale mne sa proste priečia ľudia čo fetujú a je mi jedno z jakého dôvodu poznal som ľudí čo boli na drogách tak asi preto samozrejme to bol jej život ale mohla vyhladať pomoc alebo niečo vždy je cesta späť! Nechápem jak by ľudí vôbec napadlo vziať drogu do rúk samozrejme tie problémy s rodičmi na tom mali asi najväčšiu zásluhu ak je to pravda

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

s jakými názormi s tým že chcem žiť naplno a vadia mi ľudia čo si ničia život?

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

a áno samozrejme som ešte decko takže sa možno moje názory po čase zmenia ale teraz to vidím takto a myslím že realitu vnímam lepšie ako polovica z mojich spolužiakov alebo ja neviem kto v mojom veku
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

23 Júl 2011, 23:15

pre niekoho je smrť vykúpením, žiaľ je to drsné ale je to tak... ja nikoho nesúdim, ak neviem čo sa skrýva za tým, prečo droguje. poznal som babu jednu z obetí "Kanibala" a nesúdim, lebo neviem čo sa jej odohrávalo v hlave. tak isto Amy mala svoje problémy. a stačil 1 človek čo by jej pomohol. ale za ten čas nikto jej nepomohol. to je chyba.
Obrázok užívateľa
r3sp3ct
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
486
Poďakovania:
6
Registrovaný:
15.05.2010

23 Júl 2011, 23:20

mňa proste sere že si ľudia ničia život nechápem jak niekto niečo takéto môže dopustiť proste ľudia ničia životy iným aby mali väčšiu moc atď. nechcem tu už spamovať
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

23 Júl 2011, 23:21

MrResp: Prepáč, ale ty si podľa mňa takéto veci nezažíval (nehovorím, že ona hej, ale počul som vraj mala zlé detstvo, ale rozprávam všeobecne o tých čo berú drogy). Ak by ta bili rodičia a nemohol by si utiecť, znásilnovali, zamykali... Je toho strašne veľa, tak proste chceš od toho utiecť aj pomocou drog. Ja to neobhajujem, nie je to dobré, ale proste niekto nemá na výber.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

23 Júl 2011, 23:29

Nie nezažíval našťastie mám normálnych rodičov ale zažil som to na iných ľuďoch ja proste nechápem jak by rodič mohol z biť svoje dieťa alebo niečo iné

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

a najviac ma sere že ľudia sa boja zodpovednosti a tak si vytvorili boha ktorý im všetko odpustí
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

24 Júl 2011, 09:05

dobre pre nu evidentne zivot nezvladala teraz ma klud.kazdy clovek co fetuje si za to moze sam je to jeho slobodna volba.poznam viac ludi z roznych socialnych pomerov co fetuju a ich surodenci co vyrastali v tej istej situacii nefetuju,takze je to o slobodnom rozhodnuti cloveka ci si fukne alebo nie.

mimochodom je mi na grc z ludi ktori teraz vsade pisu ako ju mali radi a aka to je skoda ako ju lutuju,pritom od nej poculi len zopar hitov na exprese.to iste co s jacksnom.neznasam pretvarku
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

24 Júl 2011, 15:28

to či začnú alebo nie je podla mňa dosť aj o sebavedomí

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

pevnej vôli
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

05 Aug 2011, 07:36

Ona si môže za to sama.
Obrázok užívateľa
cashbank
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
77
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.10.2008

05 Aug 2011, 14:34

niektori ludia si nevedia vazit zivot ... ale zase ani nepochopim takych, ktori za nou nariekaju, pritom osobne ju nepoznali ... denne na taketo pripady zomrie tisicky ludi a nikto sa nad tym nepozastavi, a tu ano a to len kvoli tomu, ze bola slavna ...
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

05 Aug 2011, 18:59

Preboha vám jebe naozaj. Keď zomrel M.J. tak nikto nedal R.I.P ani nič nie ? Ide o ten prínos, ktorý mali v hudbe... Či už Amy alebo M.J. a ľudom čo ju počúvali alebo aspoň občas započuli, ale páčili sa im pesničky od nej vedia, že už od nej nič nové nevýjde.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

Ďalší

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]