Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



HZM - Začínáme

Texty českých interpretov

15 Dec 2012, 20:55

(Sweet)
Napsal mi Della a poslal mi mega beat,
řek' jsem, že to chci, že je hřích, na tohle to nezabít.
Nečekej, že naše sloky budou děravý
ani kecy o tom, že jsme nejlepší a přehnaný.
Makáme na prvním albu a lidi jsou zvědavý,
žádná dětská porce rapu, ze který se nenajíš.
Chceme všem ukázat, že to zvládnem dělat líp
i když slyšíme řeči o tom, že na to jsme mladý. (co?)
Budeme to dělat dokud nebudeme rezavý,
jednou budeme klasika jako od Gotta C'est La Vie.
Když slyšim starý rapy, tak mam pocit deja vu,
páč jsem jeden z těch, co to po dvou singlech nezapích.
Pokračujeme v tom, co nám generace předaly, jsme tady proto, aby jsme úroveň zvedali.
Tak se vyser na Trabanty my jedem jak Ferrari.
Nejsme ti, co by českou scénu chcípnout nechali. Žádný mladý MC's do toho víc než my nedali, po tomhle tracku budou potřebovat přebalit. Naše jména taky nebyly nikdy moc hledaný a říkat Vám, jak to bylo od začátku, je na dýl.
Proto jsme s vydáváním tracku tolik čekali, nedávali jsme to nikam, jen pro sebe nechali.
Tak tvrdej beat, že to, co potká, tak převrací,
pomáhá nám s tím, aby naše cesta měla cíl.
Už po prvním tracku o nás scéna ví
a to nepotřebujeme na albu extra jména mít.
Nezačli by jsme s tím, kdyby se ten plán nenabíd,
až teď jsem si jistej, že by tahle sloka měla žít.
Taky jsem si jistej, že je to správně dělaný
a že se nerozpadneme jako kostičky z lega, víš?
Děláme spolu nějakou dobu a jsme sehraný.
Snažíme se to dělat tak, aby to bylo všestranný.
Jestli tě ani tenhle track od nás vůbec nebaví,
tak dej dislike, zanech comment, nám to vůbec nevadí.
Nebudu prosit Boha, aby tahle sloka zněla líp.
Hodně lidí to odsoudí a jiný to překvapí.
To, co s náma přišlo, to nebylo vůbec čekaný,
páč to děláme podle sebe, nikdo nám neradí.
Tenhle beat je pro nás dva, jako dělaný
a největší zásluhu na tom má stejně Della, dík!

(Johny Machette)
Tak nastraž uši, ale poslouchej to srdcem. Svoje myšlenky a pocity já vyjadřuju textem. Tenhle track uslyšíš z oken a to po všech městech, z Hradce přes Mělník, až do Liberce, pod Ještěd. My jsme nová vlna, právě tady píšem dějiny, tak mladý kluci jako my tu stejně nikdy nebyli.
A když jo, tak se podívej jak dopadli. Mluvilo se o nich rok a pak stejně odpadli.
Kluci v našem věku přece hudbu jenom kazí, jako by jsme každou slokou chtěli Hip Hop zabít.
Já vzal svůj život a položil ho na beat a neříkej mi, že jsme mladý na to, s tímhle začít.
Haters jsou motivací, řeknou ti, co smysl ztrácí, aby si nás srovnával s naší generací.
Pochop že jsme nadčasový, my jsme nová doba, naše texty nejsou jen o chlastu, sexu a drogách.
Jsme obyčejní kluci kterejm hudba mění život, jednou budem klasika, třeba jak český pivo, jako Bedřich Smetana nebo Antonín Dvořák, ochutnáš jednou a budeš nás chtít pořád.
Jako by jsme točili svůj nekonečnej pořad. Byl to malej plamen, ale vznikl z toho požár, kterej bude hořet jako olympijská pochodeň a jediný co nechápem..
Vážně máme talent man? Možná je to dobrý, no možná je to slabý. A je tu vůbec někdo koho naše hudba baví?!
My jsme HZM a právě tady začínáme a věř nebo ne, nic si líbit nenecháme. Vy jste chtěli nový tváře, tak nás tady máte. Jestli to za něco stojí se vás tímhle trackem ptáme. Vyšlapem si cestu kdyby plná trní byla, na to, co se tady dělo, už se prostě nešlo dívat. Bylo mi špatně a to jsem byl jen divák. Tímhle startujem náš nekončící biják. Dlouho jsme čekali na to, kdy to začne a beat od Delly se stane hřebíčkem do tvý rakve ... Hajzle!!
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína

Späť na (CZ) české



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
alohastyll, applebot, Bing [Bot], Crespito, Google [Bot], Seznam [Bot]